Şimdi Ara

1050ti - asus p5q pro uyumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, ekran kartimi yukseltmek ve 1050ti almak istiyorum ama internette uyum konusunda sorun yasayabilecegim ile ilgili bir suru yorum okudum. P45 cipset ile 1050ti in uyumlu calisip calismamasi ile ilgili bilginiz var mi? Yoksa gtx960 mi bakmam gerekecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam nerede okudunuz bu yorumları acaba? Pcie 2.0'ın bant genişliği bile günümüz oyunculuğunda kullanılan bant genişliğinin üstünde bir genişlik sunuyor. GTX960 almayı ben de düşünüyordum ancak coil whine sorunu olduğunu söylediler, üstüne birazcık daha koyup RX570 aldım memnunum.

edit:
    Aşağıda yabancı forumdan bir konu koydum, pcie 1.0 bile gtx 1070 ve üstündeki kartlar haricindeki kartları besleyebilecek bant genişliği sunduğundan bahsedilmiş.https://linustechtips.com/main/topic/968787-p5q-e-gtx-1050-ti-compatibility/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Decent -- 20 Mayıs 2019; 14:11:45 >
  • Selam hocam, uefi bios u olmayan anakartlarda sorun yasandigini duydum forumlarda. Benim anakartimda uefi yok, daha cok bunu merak ediyorum acikcasi.

• Dun asus phoenix 1050ti 4gb aldim ve taktigim gibi calisti :) almadan once beni korkutan legacy bios lu anakartla eufi vbios lu ekran kartlarinin uyumsuzlugu ile ilgili yazilanlardi. Ama anlasilan boyle bir sorun yok.

• Beni alıntılamadığınız için şimdi şans eseri gördüm, ben demiştim demeyi sevmem ama ben demiştim hayırlı olsun güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Decent

Beni alıntılamadığınız için şimdi şans eseri gördüm, ben demiştim demeyi sevmem ama ben demiştim hayırlı olsun güle güle kullanın
    teşekkürler hocam bayadır aktif kullanmıyorum forumu, haberdar ettim sanmışım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.