Şimdi Ara

100TL OLDU! Rayban RB2140 Orjinal Güneş Gözlüğü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    ürün 6 aylıktır, ama fiziksel olarak hiçbir sorunu yoktur. kutusu falan hiçbir şeyi durmuyor. taşınırken kayboldu sanırım. ürünü herhangi bir gözlükcüde teyit ettirebilirsiniz. şu anki satış fiyatı 250-450 tl arasında değişmektedir. hani bayağı bir fark var.

ben kargo dahil 130 lira istemekteyim, elden olacaksa, 125 lira.

fotoğrafları;

100TL OLDU! Rayban RB2140 Orjinal Güneş Gözlüğü 100TL OLDU! Rayban RB2140 Orjinal Güneş Gözlüğü 100TL OLDU! Rayban RB2140 Orjinal Güneş Gözlüğü

ürün fotoğrafta gözükenden daha temizdir, flaşlı çekim olduğu için öyle kirli çıkmıştır. ilgilenenler mesaj atabilir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unreminical -- 15 Ağustos 2013; 23:13:24 >

• Güncel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ürünün sahte olduğunu fotosundan bile anlamak mümkün... hatta 1. kalite flanda dgl(öle olsa anlamazdım:))
  • hocam o zaman şöyle bir iddiaya girelim, birlikte atasun optik ya da herhangi bir gözlükçüye gidelim, madem o kadar eminsiniz, soralım. sahte ise 100 lira veririm size. orjinal ise 100 liranızı alırım. anlaştık?
  • birde girip bakın bay çok bilmiş baltalayıcı.http://snapguide.com/guides/identify-fake-ray-ban-wayfarers/
  • hocam sizide kandırmışlar ozaman.. sizin verdiğiniz linkteki foto ile sizi yüklediğiniz 3. fotodaki yan tarafta yazan ray-ban yazısına bakın. farkı görün....sizin fotoda yazı dışarı taşmış...artı zaten 100 tl ye kimse wayfarer i kaçırmaz demekki herkes farkında bişilerin. çok bilmiş vs olmaya gerek yok. ben bir gözlemimi paylaştım. bunda yanlış birşey yok...
     100TL OLDU! Rayban RB2140 Orjinal Güneş Gözlüğü

• NOT: Böyle bazı detayların fotosunu çekmekle olmuyor. zaten 10 tl lik gözlüklerde bile çoğu var:))
  • ürün Asaf arkadaşıma satıldı. kendi orjinal gözlüğüyle karşılaştırarak aldı. siz hala ısrarcısınız. hayır nedir bu egonuz. nedir bu asi çok bilmiş tavrınız? ne zamandan beri para ediyor bu davranışlar. post kasmak için yazmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.