Şimdi Ara

100k Civarı Sedan Benzinli Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    1.3 Egea 100k nerdeyse oda Lounge paket değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babam pimpirikli adamdır biraz, ondan sıfır bakıyoruz. Yoksa bu devirde bende sıfır araba alamam.
  • Tamamdır o zaman hocam astra ve corolla 1.6 atmosferik araçların 2 sinide önermiyorum. Biri amcamda biride şuanda babamda var. 2 side motor ve yakıt konusunda pişman. Özelllikle bizde astra tamamen leş. araç ağır motor güçsüz. Babam asla basan veya trafiğe giren birisi değil iş yerimizde öyle trafikli bir yerde değil. 9,9 un altına o araç asla inmedi. Onun haricinde LPG li civicler ne kadar bimiyorum arkadaşlar önermişler. O araç çok daha performanslı bir araç üstelikte az yakıyor. Bende civic diyorum size fikir vermesi açısından.
  • 100k, 105k fiyatlara bir çok markanın D sınıfı aracı var. Üstelik düşük KM'li. Bence bu seçeneği de bir düşünün derim. Fiyatlar aldı başını gitti. 130k'ya sıfır Polo satılıyor. İlanlara bakıyorsun 2016 model 3 serisi 149k. Örnek olarak 1-2 örnek vereyim.

PASSAT |https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-son-gun-1-haziran-kapali-garaj-arabasi-hatasiz-567979053/detay

SUPERB |https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-sadece-5-bin-km-hatasiz-570173558/detay

• sunbird kullanıcısına yanıt
    301 i hiç beğenmiyoeu merhaba. 2018 de böyle tipsiz bir araç nasıl yapılır aklım almıyor.

• Benim biraz Kia cerato merakım var ama markayı hiç bilmiyorum, çok uzağım. İyi kötü haberi olan var mı acaba?

Birde dişi biraz daha sıkıp WV grubuna mı parayı basalım?

• Astra sedan eskidi artık,kaç yıllık kasa, bu yüzden önermeyiz zaten motor-kasa uyumu da iyi değil.(1.6 atmosferik için)
    Cerato yeni kasası gelecek,
    301 falan çer çöp, 40 bin etmeyecek araçlar.

Octavia 1.0 tsi sizin aradığınız her şeyi karşılıyor. İç hacim olsun bagajı olsun çok geniş. Performansı gayet iyi, yakıt olarak da üzmez. Ayrıca 1 litre motor sayesinde yıllık vergide de kârınız olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPICA -- 28 Mayıs 2018; 18:20:4 >
  • EPICA kullanıcısına yanıt
    Az önce Bayraktar dan çıktım. 2018 cerato benzin gelmeyecek, onun yerine ceed de benzin vereceğiz dediler.

Honda Civic de fabrika çıkışlı lpg biraz cezbediyor.

Ford focus gideri var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Opel kadar nalet bir firma yok hocam bulaşma.

Git Dacia al Opel’e bulaşma.

Araba tam bir sorun makinesi.

Hele hele hele LPG allah korusun.

Alıntıları Göster
    Vay arkadaş saman kağıdı Opel'den ne zaman daha iyi olmuş

• Civic falan saçma sapan arabalara para vermeyin. 1.6 170 cosmo insignia, superb 1.4 tsi alırsınız o paraya full paket 13-14-15 model.

• Vw ye dişi sıkmak mantıksız. 1.0 octavia alınır binilir tepe tepe patates yüklenir. Vw olarak jetta alacaksan asla girme o toplara. Daha dar ve eskidi artık.

• kerotobil K kullanıcısına yanıt
    Wav derken komple WV grubunu kastetmiştim. Skoda da dahil di.

• Corolla LPG çok düşünmeye gerek yok

• Civic ve Octavia en mantıklıları corolla,focus kasa yenileyecek.
  • Bize de en mantıklı Octavia gibi geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.