Şimdi Ara

100bin tl nakitımız var ve ıs kurmak istiyoruz öneriler ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
10
Favori
61.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir Girişimci ve Yatırımcı olarak ilk tavsiyem, Elinizdeki parayı bilmediğiniz işlerde kullanarak riske sokmayın, Mutlaka 100 bin var diye yatırımı onunla yapmayın, Paranızı Bölmeniz ve farklı şekillerde degerlendirmenizi öneririm. Uzun Vadeli Fon ve İleriye dönük Emtiya hesapları alabilirsiniz. Ancak mutlaka uzman bir kişiden yardım alın. Ayrıca Para ile Ticaret düşünüyorsanız bayiilik veren firmalara yönelip hazır konseptli ve sizinde keyif alacagınız bir sektör ve işletme seçebilirsiniz. Oradada mutlaka var olan sistemlerden önünüze geleni değil gerçekten size keyif verecek ve para kazandıracak olanı seçmelisiniz, ihtiyacınız olmayan bir para ise mutlaka enaz 2-3 senelik düşüne bilirsiniz.

Yurdışı yatırım yaptım ve Kullandığım para 25bin dolar, bu para ile iş yapabilirsiniz Bol kazançlar dilerim.

• Bulunduğun Şehrin En Kaliteli Ve En Güçlü Arabalı(Bütün Arabalar Eşit Güçte Olsun) Go Kart Pistini Yap. Bir Alışveriş Merkeziyle Konuş. Açık-Kapalı Otaparkında Yer Ayırırlar Heralde. Yada İşlek Bi Yer Bulabilirsin. En İyisini Yaparsan Çok Para Kazanırsın. Normal Bişey Yaparsan Pek Bişey Bekleme. Ayrıca Paran da Artar.Ama En Önemlisi Bütün Araçların Aynı Güçte Olması.
  • Aile durumumuz ıyi ama abimle kendi paramızi kazanmak istiyoruz önerilere devam sağolun arkadaşlar yardımlar ıçin
  • Ne kadar tutar bilmem ama işlek bir yerde fırın açmak çok mantıklı geliyor bana hergün 1000 ekmek satsan 1000 lira iyi para
  • ps3 cafe olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neronnuri

Ne kadar tutar bilmem ama işlek bir yerde fırın açmak çok mantıklı geliyor bana hergün 1000 ekmek satsan 1000 lira iyi para

Sabahları poğaça iyi gider.
  • 4 tane araba al galeri ac
    yapmaman gereken tek sey arsa ve emlak
  • Ziraat isi gayet karli ugrasabilseniz de birseyler yetistirseniz hatta bence en garantisi ama ugrasmak zor birAz
  • Ev almak en mantıklısı özellikle tatil beldelerinde ticarete girin diycem fakat riski olan bi iş anlamıyrsanız ticaretten batırırsınız.. Anlıyorsanız spor salonu en ideal iş o paraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Ev almak en mantıklısı özellikle tatil beldelerinde ticarete girin diycem fakat riski olan bi iş anlamıyrsanız ticaretten batırırsınız.. Anlıyorsanız spor salonu en ideal iş o paraya.

Kendimde boksörum vücud geliştirme salonu kaça patlarki biraz lüks olacak şekilde
  • Sağlam bi mekan 120 bini geçmez gibime geliyor benimde hayalimdeki işlerden birisi kendisi aslında da zaman bakalım.. Mekanın yeri çok önemli ama. Bide açtırırken sanırım sertifikan yoksa açamıyosun. Sen kara verdiktne sonra bunlar çözülür ama bu iş için uygun birimisin bence en önemli şey bu . Sokaktan geçen birinin yapabileceği bi iş olduguna inanmıyorum .
  • quote:

Sağlam bi mekan 120 bini geçmez gibime geliyor benimde hayalimdeki işlerden birisi kendisi aslında da zaman bakalım.. Mekanın yeri çok önemli ama. Bide açtırırken sanırım sertifikan yoksa açamıyosun. Sen kara verdiktne sonra bunlar çözülür ama bu iş için uygun birimisin bence en önemli şey bu . Sokaktan geçen birinin yapabileceği bi iş olduguna inanmıyorum .

nereye geçmez güzel kardeşim bizim salon geçen sene açıldı sahibiyle konştm 5 yılda anca makina parası kapatırız diyor adam gibi koşu bandı 9 milyar tanesi zaten leg ex leg curl butterfly chest press bütün makinalar olmak zorunda salonun tutulması için 200 milyara yakın para yapıyor bu makinalar + temizlik + 4 milyar aylık eleman yada 3 milyar temizlik bide kafe açmak zorundasın 2 katlı olsa iyi olur kafe açmasanda nezih gözükmez + elektrik bina kirası falan ayrıca müşteri kazandırmakta zor 1 dumbell seti yetmez duvaradn duvara dumbell olmak zornda yarısıda olabilir salon işi zor ama geleceği çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

quote:

Sağlam bi mekan 120 bini geçmez gibime geliyor benimde hayalimdeki işlerden birisi kendisi aslında da zaman bakalım.. Mekanın yeri çok önemli ama. Bide açtırırken sanırım sertifikan yoksa açamıyosun. Sen kara verdiktne sonra bunlar çözülür ama bu iş için uygun birimisin bence en önemli şey bu . Sokaktan geçen birinin yapabileceği bi iş olduguna inanmıyorum .

nereye geçmez güzel kardeşim bizim salon geçen sene açıldı sahibiyle konştm 5 yılda anca makina parası kapatırız diyor adam gibi koşu bandı 9 milyar tanesi zaten leg ex leg curl butterfly chest press bütün makinalar olmak zorunda salonun tutulması için 200 milyara yakın para yapıyor bu makinalar + temizlik + 4 milyar aylık eleman yada 3 milyar temizlik bide kafe açmak zorundasın 2 katlı olsa iyi olur kafe açmasanda nezih gözükmez + elektrik bina kirası falan ayrıca müşteri kazandırmakta zor 1 dumbell seti yetmez duvaradn duvara dumbell olmak zornda yarısıda olabilir salon işi zor ama geleceği çok iyi

Bütçe 200bini bulamaz yani bize kalan paradan ıse ayirabilecegimz 100bin en fazla 120

• quote:

Orijinalden alıntı: byozyky

quote:

quote:

Bütçe 200bini bulamaz yani bize kalan paradan ıse ayirabilecegimz 100bin en fazla 120

ya bizim salon türkiyeye göre aşır lüks yurtdışındaki salonlarda 500.000 lik mal bile var ama kocaman salon ve 500e yakın üyesi var ayrı mesele

güzel nezih bir mekan blusranız baya büyük olacak ama bütün malzemelrin sığabileceği milletin ayna önünde rahat çalışabileceği büyük bir mekan güzel bir kira ayarlarsanız 40 50.000lik eşya atarasnızda tutar yeterki eski aletler olmasın ayrıca eklemeli dumbellar değilde yapışık dumbellar bide halterler için sıkıştırmalı ağırlıklar daha iyi yarım saat çevirmesi var ayar ediyo insanı yoksa bi tutaç al ve kapat bu kadar basit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A ®h Pozitif -- 2 Eylül 2011; 4:19:57 >

• OHH para var huzur var
  • quote:

quote:

Çalışanların maaşlarını, ve diğer giderleri falan katmadım tabiki zaten katılmazda.. Ay sonunda gelirlerle ödenir bu tür şeyler. Salonun açılış fiyatı odur. Ayrıca malzemeleri o kadar pahalı değildir en pahalı gözüken koşu bandının fiyatı 600 lira ile 1300 lira arasıdır ki en kralının fiyatı 2.500 liradır. Kendi evime aldım oradan biliyorum hiç bir spor salonunda da o kadar kalitelisini göremezsin. Kulaktan dolma bilgilerle yanıltmayalım bence insanları. Tabiki masraftan kaçınmaz en lüks semtte 2 katlı vitamin barlı profesyönel hocalarla çalışırsan 200 binde olur 300 binde gelirinde buna göre aratacaktır doğru orantılı.

• Bayilik satan çeşitli restoran vb. zincirler var. Onları inceleyebilirsiniz.
  • quote:

Bahçelievlere yada batıkente felan düşünüyoruz ama bahçeli 7. Cadde işlek bi yer kendim oraya gidiyorum kapı 7de bi kafeye takılıyoruz bayağı ıs yapıyor bu tür işler düşünüyoruz emlakta zarar yapma riski çok yüksek ama

o fikir bende de var. 7de cafe planı. yolun açık olsun umarım rakip olacağımız günler gelir benim daha on senem var tabi iş kurmaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Bahçelievlere yada batıkente felan düşünüyoruz ama bahçeli 7. Cadde işlek bi yer kendim oraya gidiyorum kapı 7de bi kafeye takılıyoruz bayağı ıs yapıyor bu tür işler düşünüyoruz emlakta zarar yapma riski çok yüksek ama

o fikir bende de var. 7de cafe planı. yolun açık olsun umarım rakip olacağımız günler gelir benim daha on senem var tabi iş kurmaya

Umarım hocam ıns seninde yolun açık olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

Halı yıkama yeri açın.

Tutulursa iyi para getiriyor valla. Bizim çorumda küçük bir halı yıkama tesisimiz var. Bayramdan önce sadece 1 günde 1.200TL lik sipariş teslim ettik. 5-6 kişi çalışıyor geceli gündüzlü. Toplamda 45-50 milyar masraf yaptık. 5 yıllık kirasını da peşin vermiştik dükkanın. Yaz aylarında günde 400-700 arası teslimat yapılıyor. Metre karesini 2TL den yıkıyoruz.

yıllık kira zaten dükkan parasnın 4/3'ü etmez mi yahu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.