Şimdi Ara

1000TL civarı kadar telefon tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. İnş 3-4hafta içinde telefon alacağım. Fiyat çok problem değil ama 1000'i geçmezse iyi olur, telefonda aradığım özellikler;
    -Başta internet, internet tarayıcısı ve yan uygulamalarıyla kullanışlı,
    -Dokunmatik ekranlı,
    -Nokia olmayan(Memnunum ama bıktım artık)
    -Büyük ekran (film vs. için)

Sanırım HTC Andoid moddeller genelde öneriliyor. Sizin fikirleriniz nedir acaba?

• doğubanktan almayı düşünürsen xperia x10 (1000tl) veya htc desire (1200tl)
  • az daha bekleyip samsung wave alablirsin yakında türkiyede satışa başlamak üzere samsung wave konusuna bakabilirsin telefon hakkındaki yorumlar için.
  • wave fiyat olarak biraz uçuk olacak gibime geliyor xperia ve desire'ı da göremedim stoklarda zaten bi doğubank'ta rastladım. xperia da pek hoşuma gitmedi açıkçası. HTC Hero nasıl sizce? Desire güzel de fiyatı biraz..
  • iPhone 3G istediklerinize uygun bir cihaz.
  • iPhone tartışmasız seçenekler arasına girmeli zaten de fiyat olarak çok müsait değil yani 1000'i geçebilir dedim de küsürat olarak. Bilenler varsa HTC Hero ???
  • wave'in fiyatı 899 civarı cıkacak sanırım tabii ne kadar değişir bilmiyorum. biraz daha kullanıcı yorumlarını beklemek lazım sanırım.
  • Nexus One ihtiyaclarını fazlasıyla karsılar ınt. 1000 lira ya rahat bır sekılde bulabılırsın...
  • Nexus'u Türkiye'de hiç göremedim, bildiğiniz bir yer var mı?
  • HTC Desire'ı da ancak GG'da görebildim orada da malesef 1300e yaklaşık:S
  • fiyat/performans açısından samsung wave en mantıklı seçim olacaktır. 899 tl.

Super Amoled kapasitif dokunmatik ekranı, Bada işletim sistemi, 1 ghz işlemcisi, 5 megapixel kamerası vs vs..

1 hafta sonra çıkacakmış. bizde bekliyoruz heyecanla
  • quote:

Orijinalden alıntı: masal19

fiyat/performans açısından samsung wave en mantıklı seçim olacaktır. 899 tl.

Super Amoled kapasitif dokunmatik ekranı, Bada işletim sistemi, 1 ghz işlemcisi, 5 megapixel kamerası vs vs..

1 hafta sonra çıkacakmış. bizde bekliyoruz heyecanla

+1
  • Wave çıksın bakalım ona da bi bakarız da yaw koca forumda HTC Hero'yla ilgili yorum yapacak biri yok mu ?
  • nokia x6 ya bak derım bide iphone 3g
  • hero kullanıyorum 3 aydır.ses kaydetme+video+düşük ışık koşullarında çekim.eğer bu üçünü gözardı edeceksen diğer herşey için mükemmel diyebilirim.şarjı 2 gün gidiyor bu arada.benim telefon yurt dışından geldi.burada satılan herolar nasıl bilmiyorum ama market uygulaması var ve binlerce programı indirip kurabiliyorsun.interneti gayet hızlı google maps uygulaması gayet hızlı.msn ve sosyal paylaşım sitelerine maillerine her zaman bakabiliyorsun.her zaman açık.bunun dışında pdf dosyalarını görüntüleyebilirsin.ses kalitesi ise yeterli seviyede çoğu kişiyi tatmin edebilir.bunun dışında tel ingilizce olduğu için hala bilmediğim birsürü özelliği var.başta saydığım 3 özellik dışında bence harika.sorularınız olursa elimden geldiğince cevaplarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.