Şimdi Ara

1000 ytl kamera tavsiyesi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1000 ytl civarı tavsiye edebileceğiniz bir kamera varmı? Bende şu an sony hc23e mevcut ama akşamları içeri çekimleri o kadar hoşuma gitmedi.Önerilerinizi bekliyorum

• Merhabalar, japonya dan video kamera getirtiyorum. JVC, panasonic, sanyo. İlanlarımı sahibinden.com da fkucuk adıyla görebilirsiniz. Hepsi şu an japonya da en üst modeller. Türkiye piyasasının neredeyse yarı fiyatına satıyorum. Bana fkucuk@hotmail.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

JVC MG505 3ccd 5 mpiksel 30 gb harddiskli vide kamera 1550 YTL
    JVC MC500 3 ccd 5 mpiksel 4 GB microdrive harddiskli profesyonel video kamera 1450 YTL
    Sanyo HD1a 5 mpiksel high definition sd kartlı video kamera, cep boyutunda + 4 GB sd kart 1300 YTL
    Panasonic s200 3 ccd 3 mpiksel sd kartlı video kamera + 4 gb sdhc kartı 1450 YTL
    Canon DC40 4 Mpiksel dvd yazıcılı 1200 YTL

Şu an elimde MC500 ve DC40 mevcut. Ambalajında, bütün parçaları orijinal japon malı ve hiç kullanılmamış. Diğerlerinden isterseniz 15 gün içinde elinize ulaşır. selamlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mekanizma

Merhabalar, japonya dan video kamera getirtiyorum. JVC, panasonic, sanyo. İlanlarımı sahibinden.com da fkucuk adıyla görebilirsiniz. Hepsi şu an japonya da en üst modeller. Türkiye piyasasının neredeyse yarı fiyatına satıyorum. Bana fkucuk@hotmail.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

JVC MG505 3ccd 5 mpiksel 30 gb harddiskli vide kamera 1550 YTL
    JVC MC500 3 ccd 5 mpiksel 4 GB microdrive harddiskli profesyonel video kamera 1450 YTL
    Sanyo HD1a 5 mpiksel high definition sd kartlı video kamera, cep boyutunda + 4 GB sd kart 1300 YTL
    Panasonic s200 3 ccd 3 mpiksel sd kartlı video kamera + 4 gb sdhc kartı 1450 YTL
    Canon DC40 4 Mpiksel dvd yazıcılı 1200 YTL

Şu an elimde MC500 ve DC40 mevcut. Ambalajında, bütün parçaları orijinal japon malı ve hiç kullanılmamış. Diğerlerinden isterseniz 15 gün içinde elinize ulaşır. selamlar.

İstediğimiz başka mesela sonynin fotoğraf makinelerinden de getirebiliyormusunuz?

• ben de 1000 ytl lik birseyler almayi dusunuyorum
    bu getirdikleriniz uluslararasi garantili mi?
    1000 ytlye sole hdd li ccsdlik cekim yapan birseyler albilir miyiz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.