Şimdi Ara

1000 TL ye kasa tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • LEON un topladığı sistem güzel güzel olmasınada sadece 1000 liraya tam bi sistem toplamaya çalışmak mantıksız geliyor bana. Tüm parçalar kötü-orta oluyor(özellikle her zaman değiştirilemeyecek olanlar). Böyle oluncada bu sistem sizi maalesef çok götürmeyecek. Bence o bin lirayı bir kenara koyun, azar azar biriktirin. Daha sonra adam akıllı bir sistem toplayın ki sonra pişman olmayasınız. Teknoloji her gün gelişiyor ve fiyatlar ucuzluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arbak -- 8 Haziran 2013; 13:14:53 >
  • Abi 1 sene götürsün yeter seneye ekleme yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty559988

Abi 1 sene götürsün yeter seneye ekleme yaparım

140 tl için tarihi eser işlemcileri alma amd zaten yavaş geçen gün önerdikleri x4 e gidip baktım benim 2500k ya göre kağnı gibi geldi. ben bu imzayı boşuna yazmıyorum.

MSI
    970A-G46 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART
    162 TL

AMD
    FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm İşlemci
    300 TL

GSKILL
    4GB Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V Tek Modül Ram
    70 TL

TOSHIBA
    3.5" 500GB SATA 3.0 32MB Önbellek 7200Rpm Harddisk
    125 TL

COOLER MASTER
    CMP-350 500W MidT ATX SİYAH KASA
    138 TL

SAPPHIRE
    HD7850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı
    344 TL

Toplam : 1139 TL.

Bu fiyata göre güzel bir bilgisayar oldu.

Buyrun ben sürekli araştırıyorum benim önerilerimi rahatlıkla dinleyebilirsin ben önerdiğim her parçayı mutlaka araştırmışımdır
    veya kullanmışımdır uyumu stabilitesi vs.. bu sistem her türlü işini görür.Masaüstü işlemlerini donmadan yaparsın.
    Her açıdan seni mutlu edecek bir sistemdir. Bir sorun oldumu çekinmeden sorabilirsin istediğinede sordurabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 8 Haziran 2013; 15:50:10 >

• Abiciğim bütçeyi artırma şansım yok olsaydı eğer senin önerdiğin sistemi düşünmeden alırdım yinede eline sağlık sağol
  • quote:

Abiciğim bütçeyi artırma şansım yok olsaydı eğer senin önerdiğin sistemi düşünmeden alırdım yinede eline sağlık sağol

bjk murat arkadasimizin tavsiye ettigi sistemde fx6300 yerine fx4100 alin 90 lira daha ucuzlar ama canavar bir pcniz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat425 -- 8 Haziran 2013; 17:53:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 en geç 3 hafta içinde alacağım umarın (sbs kötü geçti baya zordu ama inşallah bu sonuçtan sonra bilgisayarı hala daha aldırırlar:( )
  • Abiler işte sistemin son hali DWD okuyucudan vazgeçtim ve oradan artan parayı ekran kartına verdim ortaya bu çıktı işlemciye bir şey demeyin seneye kadar beni idare eder artık seneye bi fx 6300 veya 8150 falan takarım rahat rahat kullanırım kasanın psu yetmezse de yeni psu alırım
     1000 TL ye kasa tavsiyesi
  • quote:

Abiler işte sistemin son hali DWD okuyucudan vazgeçtim ve oradan artan parayı ekran kartına verdim ortaya bu çıktı işlemciye bir şey demeyin seneye kadar beni idare eder artık seneye bi fx 6300 veya 8150 falan takarım rahat rahat kullanırım kasanın psu yetmezse de yeni psu alırım
     1000 TL ye kasa tavsiyesi

Olmamış.

Ram kötü.

Kasa ve power'da kötü, sistemi eline alırsın.

• Abi dediğim gibi seneye kadar idare etse yeter seneye upgrade yaparım. Ben 1 sene idare eder diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.