Şimdi Ara

1000 tl ye huawei g7 aliyimmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkaslar 20 gün içinde alicam telefonu butcem en fazla 1000 tl sadece marketlerden alabiliyorum.G2 yi sevemedim bi turlu isinamadim ztn fiyatı da 1200 tl civarı internette gezerken tesadüfen huawei g7 yi gördüm çok hoşuma gitti ama tedirginim bundan önce general mobile discoveryi ilk çıktığında almıştım.Aslında memnunum ama soketi bozulup duruyor her seferinde 50 TL vermek zorunda kalıyorum garantisi bitti çünkü bide donuyor sizin görüşlerinizi almak istedim teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne kadara buldunuz hocam? Birde internetten neden almayi dusunumuyorsunuz? Baska alternatiflerinizde olurdu. Ornegin Mx4 gibi fp cihazlari

• quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

Ne kadara buldunuz hocam? Birde internetten neden almayi dusunumuyorsunuz? Baska alternatiflerinizde olurdu. Ornegin Mx4 gibi fp cihazlari

Gold ta 899 tl civarı hocam.Babam internetden alışverişe karşı bir insan malasef.Mx4 fp ürünü lakin garantisi sıkıntı bide bilinmedik marka guvenemiyorum sonuç olarak 1 kere alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: atakangen

quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

Ne kadara buldunuz hocam? Birde internetten neden almayi dusunumuyorsunuz? Baska alternatiflerinizde olurdu. Ornegin Mx4 gibi fp cihazlari

Gold ta 899 tl civarı hocam.Babam internetden alışverişe karşı bir insan malasef.Mx4 fp ürünü lakin garantisi sıkıntı bide bilinmedik marka guvenemiyorum sonuç olarak 1 kere alacağım.

Anladim hocam. O zaman guzel bir alternatif olarak gozukuyor g7. Forumda kullanicilar kulubunden cihazi kullanan kisilerin deneyimlerini de okuyabilirsiniz.
    İyi forumlar.

• Eline alıp incele bence internetten hoş duruyor ama canlısı benim hoşuma gitmedi arkası alüminyum ama kalitesiz gibi duruyor. Ses açma kapama tuşlarında boşluk var çok az sallanıyor

• atakangen kullanıcısına yanıt
    g7 güzel telefon alınabilir ben çok inceledimde tek sıkıntısı lolipop güncellemesini eylül ayında alacak o düşündürüyor
  • G7 'yi almadan önce sar değerine mutlaka bakın. Radyasyon oranı çok kafa kurcalıyıcı.

G2 'yi ben de sevemedim zaten kağıt üstünde iyi bi f/p cihazı gözükse de görüntüsü berbat. (Ayrıca sararma problemleri falan var kronik olarak)

Stoklarda olsaydı zenfone 6 önerirdim size ama ne zaman stoklara gireceği belli değil. G7 güzel telefon ama almadan önce mutlaka forumdaki ana konuları okuyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1FB285E41 -- 13 Nisan 2015; 13:26:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence al iyi olur.
  • Değerli gurusleriniz için teşekkürler arkadaşlar sar değeri yuksek ama ztn 2 nin altı zarar vermez ve cihaz cekmicek yerdeyse 2 antenini kulaniyor normalde tek anten yani sar değeri 0.70 civarı oluyor forumda kullanıcılar kulübünü baya okudum ama işlemcisi beni korkutuyor yoksa hmn alicam.

• Aldınız mı telefonu hocam? Bende bataryasına çok tav oldum. 3 gün gidiyor diyenler var. Benim tek sıkıntım büyüklük ve ağırlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Will Graham

Aldınız mı telefonu hocam? Bende bataryasına çok tav oldum. 3 gün gidiyor diyenler var. Benim tek sıkıntım büyüklük ve ağırlık.

Yok ay başı alicam nasipse hocam bnm de tipi bataryası ve kamerası cezbediyor ama antutu puanı çok düşük geliyor bana.Bi karar veremiyorum.Fiyatida düştü aslında alinasi

• Burada cihazı karalamak istemiyorum ama telefonun sar değeri çok yuksek alanların telefonla konusurken başları ağrıdığı soyleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DonanımHaberTavsiye

Burada cihazı karalamak istemiyorum ama telefonun sar değeri çok yuksek alanların telefonla konusurken başları ağrıdığı soyleniyor.

Hocam iyi araştırır saniz 2 bin altinsar değeri normal olarak karsilaniyor .Bu cihazın dar değer 1.4 ama 2 anten kullanıldığında yani zor çeken yerlere kullanılıyor 1 anten normalde 0.70 sar değeri yapıyor buda iyi bnce.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.