Şimdi Ara

1000 TL limit ile hangi cep tel önerirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dokunmatik olsun...Yeni araştırmaya başıyorum.Bir kaç fikir verirseniz sevinirim...

• Araştırmaya HTC Desire ve Acer Liquid E ile başlayın.

İkisi de Android işletim sistemine sahip.
  • htc desire
  • Hic arastirma desire alabilecegin en iyi tel 1000 tl civarina
  • wave2
  • Wave 2 desire yaninda 3310 kalir biri bada digeri android telefonlarin en iyilerinden desire wave mi derseniz acik ara desire derim
  • Desire tabi ki:)
  • wave 2 desirenin yaninda 3310 kalir diyen arkadas wave 2 kullanmis numarasi yapip ahkam kesme su an wavela nete baglandim ve mesaj yaziyorum wave pdalar arasinda batarya ÅŸampiyonuyken desirenin yanina bir aku baglaman lazim ayrica avrupaya amoled ekranli desireler gitti trye ise normal lcd ekranli desireler geldi su an elimde ip4 var wave ile ekranini yan yana getiriyorum parlaklik neredeyse ayni ip4 retina ekran wave2 ise super clair sadece desireyi android diye onde tutmak istersen tutarsin hepsi neredenmi biliyor 2 cihazida kullandim
  • açıkçası bende bu fiyata bi tel arıyorum fakat şarj benim için çok önemli wawe 2 nin şarj durumu nedir . çok fazla internet kullanan biri değilim .
  • bence bada daha iyi bir sistem androidden. Uygulama kısıtlı ama telefonu daha az yoruyor.
  • Wave 1 veya ihtiyacına göre Nokia N8 düşünebilirsin. Wave 2 takoz gibi alet, tavsiye etmiyorum
  • smhtnc normal telefon görüşmesi mesaj vs ile seni 4 gün rahat götürür sonuçta 3,7 inçlik ekranı ve 1 ghz işlemcisiyle o tam bir pda

SARPERBJK bu telefonların hepsi göreceli bir kavram olarak piyasaya çıkıyor kimisine 4.3 lük desire hd ekranı bile küçük geliyor ama bana sorarsan 3.7 inç makul bir rakam en azından divx film yükleyip izlerken zevk alabilirsin iş yerimle aramda 100 km var hafta sonları ailemin yanına gidiyor bu akaryakıt zamlarından sonra mimübüsleri tercih ediyorum dolaysıyla 1.5 saatlik yolu film izleyerek bitiriyorum 3.3 lük wave ekranında ne kadar zevk alabilirsinizki....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tupacamaru
    smhtnc normal telefon görüşmesi mesaj vs ile seni 4 gün rahat götürür sonuçta 3,7 inçlik ekranı ve 1 ghz işlemcisiyle o tam bir pda

SARPERBJK bu telefonların hepsi göreceli bir kavram olarak piyasaya çıkıyor kimisine 4.3 lük desire hd ekranı bile küçük geliyor ama bana sorarsan 3.7 inç makul bir rakam en azından divx film yükleyip izlerken zevk alabilirsin iş yerimle aramda 100 km var hafta sonları ailemin yanına gidiyor bu akaryakıt zamlarından sonra mimübüsleri tercih ediyorum dolaysıyla 1.5 saatlik yolu film izleyerek bitiriyorum 3.3 lük wave ekranında ne kadar zevk alabilirsinizki....

3.3 ama süper amoled olunca ve çözünürlüğü yüksek olunca hiç aratmıyor.
  • Galaxy s. ankara da 1ooo tl ye bulunabiliyor sanırım.
  • Wave veya galaxy s
  • quote:

Orijinalden alıntı: SARPERBJK

Wave 1 veya ihtiyacına göre Nokia N8 düşünebilirsin. Wave 2 takoz gibi alet, tavsiye etmiyorum

asıl takoz dediğin N8...wave2 de 1ghz işlemci 512 mb ram var.N8 onun yanında kamera dışında hiç bir şeyi beş para etmez....verdiğin paraya ağlarsın..bide ne o öyle eski sonyericsson t serisi telefonlara benzeyen bir tasarıma sahip.ben olsam ben onu milletin içinde çıkarıp göstermeye utanırım be.dokunmatiği hiçde iyi değil.sistemi yavaş..

konuyu açan arkadaşım sana tavsiyem wave2 yi incele valla en ufak bir eksiği yok cihazın.divx bile oynatıyor.programa gerke falanda yok.video fotoğraf kaliteside on numara normal modda ve hiç bir renklendirme ayarı yapılmadan gece ortamında çektiğim bir resmi yayımlıyorum..yürürken çektim bunu..

http://img7.imageshack.us/i/fotoraf0024e.jpg/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.