Şimdi Ara

1000 Tl'em var ! Sizce ? - İçerde. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam tegra 3 ile nvidia telefon üreticilerine çok büyük kazık atmıştır, gerekli kaynak kodlarını paylaşmadığından mesela one x in tegra lı versiyonuna android 4.3 gelmeyecek ama s4(qualcomm) versiyonuna gelecek... Şimdiki oyunlar adreno grafik ünitelerine göre optimize ediliyor çoğunlukla(nexus 4 de bu birim var tegra yı tokat manyağı yapar her konuda)... Uzun süre akıcı oyun istiyorsan nexus 4 alternatifsiz bu fiyat aralığında...

tegra 3 kullanan cihazlar Lg p880
    Htx One x endaevor

Adreno 320 kullanan cihazlar Nexus 4
    S600 işlemcili Galaxy S4 (overclock edilmiş adreno 320)
    Xperia Z
    xperia sp
    Lg optimus G
    Htc One (overclock edilmiş adreno 320)

http://www.donanimhaber.com/islemci/haberleri/Qualcommun-Adreno-320-GPUsu-GLBenchmarkta-Tegra-3den-250ye-varan-oranda-daha-hizli.htm
    linki aç ne demek istediğimi gör

• quote:

Orijinalden alıntı: SadiceOyun

tegra 3 qualcomm s4 ile eşdegerdir. eş deger performans sunarlar. 11 gb size yetmez ise (asphalt 8 800mb) ve tasarımını cok begendiseniz 4x hd alın. ama ben tamamen nexus 4 almanızın taraftarıyım.

ben tegra 3 ün s4 e eş değer bi performansını göremedim ama :( bencede nexsus 4 ... hiç deilse saf androidi var rahat kullanır
  • mavzerturk M kullanıcısına yanıt
    eş deger diye okudum cogu yerde ama üstte arkadaş link vermiş. 250 kat daha iyimiş (: nexus en iyi tarafı saf android saf performans
  • aaaahhh ahhhh. niye aldımki ben bu p880 ni
    wp8 var aklımda... ben hızlı telefon istemiyorum aslında. donma takılma olmadan rahat bi telefon kullanmak istiyorum

2. el takası yapın yada satıp üzerine ekleyip alın zarar edersiniz belki ama rahat edersiniz
  • Yani şoyle anladım:

4X HD Oyun için kötü
    Nexus'un tasarımı güzel ama acaba neden artıralibilir hafıza yok.Başka bir telefon var mı bunlar hariç ? bide 2.el olmasın !!!
  • box indiririp 10 gb internet üzerinde depolama alanın olabilir. google bulut gibi teknolojilere güvenerek hafıza kartı masrafına girmemiş. tabi ülkemizde bulut yeterli seviyede degil. dedigim gibi box işini görür.
  • Dostum çok kararsızım.Başka bir telefon'lar olmaz mı acaba bu fiyata güzel birşeyler ? 1000TL aralığında Samsung filan ?
  • öyle yapacam artık...
    umarım fazla zararım olmaz
  • bu fiyata en iyi performans nexus4 te var. 1000 lirayada telefon bu 2si var. hafıza sıkıntıysa box inidirp kurcan. yada daha düşük telefona yönelceksin.
  • samsungun güzel telefonları var. hatta büssürü telefonu vardır o fiyat aralığında. ama kullandığı malzeme itibariyle ben hiç bakmıyorum bile modellere.
    telefon almak istersem alacağım telefonlar listesinde en alt sıralarda bile yoktur samsung
    ama alma demiyorum. alınabilir güzel telefonları var
  • Nexus 4 bu gece teknosa da indirime girdi 999tl ve bt kulaklık hediyeli. Android alacaksan nexus 4 tek geçilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Tek istedğim şey oyun içi akıcılık ve menülerde kasmam bukadar !
  • o zaman nexus 4 alacaksın. 1000 liraya en iyisi nexus 4. kendini fazla kasıyorsun. nexus 4 al ve bize hak verirsin. yanında gelen kulaklıgı satıp 4x hd fiyatina almış olursun.
  • Bide bu yanındaki kulaklık olayı nedir ? :D :D
    ------
    Evet kendimi biraz fazla kasıyorum.Ancak nexus 4 yerine galaxy nexus 4 nasıl dostum ?
    -------
    LG Optimus 4X HD'de JB güncellmesi ile herşeyin düzeldiğini ve 2013'de çıkanların ise derlemeden geçirildiğini ve ısınma sorunun son bulunduğu yazıyor.Hala aklım bu telefonda yaa :( :( :(
  • tmm ozaman. p880 alma ozaman. hem kasma var hemde oyunlarda akıcılık yok.
    nexus 4 sana göre.
  • Hocam herkes sana nexus 4 al diyor sen hala alma dedikleri telefonu istediğini söylüyorsun. İşin özeti Google=Android, Google=Nexus ise Android=Nexus olur. Denkleme başka birşey koyarsan kökünü de alırsın karesinide :)

Dostum.Biraz daha düşünmem lazım....... Nexus RAM'dan kazanıyor 4X Tegra 3'den pffffff :(((((((

Ama sanırım sırf artırabilir kapesitesi yüzünden 4x hd alabilirim :(
  • simdi nexus 5 cıkcak. teknosada nexus 4 leri satmak icin kampanya yapıyor. olay bundan ibaret. galaxy nexus 4 degil sadice galaxy nexus o nexus 4 ün 1 nesil öncesi. onun sadice 2. elini bulursun. nexus 4 harika telefon. normalde ben alcaktım fakat nexus 5 cıkacak diye bekliyom. 4x hd işlemcisi nexus 4 e göre cok geride. oyunlarda geri kalırsın. telefona güncelleme gelmicek artık. oldugun yerde sayarsın. ama nexus 4 en az 1 yıl daha güncelleme alacaktır. son olarak diyom saf android saf performans her zaman nexus. iyi geceler artık yatıyım ben son karar sende. 1000 liraya en iyi telefon nexus 4. 4x hd alırsan kendine yazık edersın yada başka telefon.
  • Sen en iyisi 4x hd al...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.