Şimdi Ara

1000 TL civarı ekran kartı ???????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler belirttiğim gibi 1000 lira kaldı ekran kartına favori ekran kartınız nedir acaba ne önerirsiniz ??????

• Shali kullanıcısına yanıt
    Dostum o bütçede intel sistem kurmazsan seni döverler

R9 280x vapor-x al 860 Liraya . Kasan var sanırım?Sisteme eklememişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shali

Beyler belirttiğim gibi 1000 lira kaldı ekran kartına favori ekran kartınız nedir acaba ne önerirsiniz ??????

Dostum intel kurmalisin bence de git i5 4590 VE Msi z97 pc mate al hem daha ucuz oluyor sonrada git r9 290 al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.vatanbilgisayar.com/r9-280x-directcu-ii-top-3gb-gddr5-384bit--amd-radeon-dx112-ekran-karti.html bunu al istersen msı de alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhan811 -- 11 Eylül 2014; 17:02:25 >

O paraya alabileceğiniz kart R9 280x veya Gtx 770'tir Ama şu sıra sistem toplamak pek akıl karı değil Malum DDR4 geldi sonra nvidia'nın yeni seri ekran kartlarını yakın zamanda piyasaya sürmesi bekleniyor Bu sebeple bekleyebiliyorsanız beklemenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graves or Feed

Dostum o bütçede intel sistem kurmazsan seni döverler

R9 280x vapor-x al 860 Liraya . Kasan var sanırım?Sisteme eklememişsin.

Kasa cooler master haf xb var zaten,power da var.Ya 3ds maxle after effect için kuruyorum sistemi.Houdini filanda var onun için amd fx olsun istedim.İntel i7 4790 la amd fx8350 arasında kalmıstım.Amd i7 4790 la aynı seviyede gibi sanki ondan amd tercih ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asr98

quote:

Orijinalden alıntı: Shali

Beyler belirttiğim gibi 1000 lira kaldı ekran kartına favori ekran kartınız nedir acaba ne önerirsiniz ??????

Dostum intel kurmalisin bence de git i5 4590 VE Msi z97 pc mate al hem daha ucuz oluyor sonrada git r9 290 al

Açıkçası intel diyo herkes kafam karıştı baya ya bana amd daha hızlı gibi geldi.Önerin için ayrıca teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhan811

http://www.vatanbilgisayar.com/r9-280x-directcu-ii-top-3gb-gddr5-384bit--amd-radeon-dx112-ekran-karti.html bunu al istersen msı de alabilirsin.

Eyvallah reis önerin için teşekkürler ürünü şimdi inceliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Elite `

O paraya alabileceğiniz kart R9 280x veya Gtx 770'tir Ama şu sıra sistem toplamak pek akıl karı değil Malum DDR4 geldi sonra nvidia'nın yeni seri ekran kartlarını yakın zamanda piyasaya sürmesi bekleniyor Bu sebeple bekleyebiliyorsanız beklemenizi öneririm.

Tavsiyeniz için teşekkürler. :) DDR 4 derken anakarttan mı bahsediyosunuz ?Ya dediğiniz gibi beklemekte yarar var ama yeni çıkıcak ürünlerede benim gücüm yetmez
    Kardeş ne kadar yenide olsa bi oturması lazım bence ddr3 al ben bile daha ddr2 kullanıyorum :D
    DDR 4 ramler ile alakalıdır Tabi anakartları da barındırıyor Anakartlar da bu ramlere göre üretiliyor falan Eğer bütçeniz yetmez ise topladığınız sistemi de alabilirsiniz tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan811

Kardeş ne kadar yenide olsa bi oturması lazım bence ddr3 al ben bile daha ddr2 kullanıyorum :D

Usta zaten DDR4 e güç yetmez birini alsan diğer cihaza güç yetmez :D
  • quote:

DDR 4 ramler ile alakalıdır Tabi anakartları da barındırıyor Anakartlar da bu ramlere göre üretiliyor falan Eğer bütçeniz yetmez ise topladığınız sistemi de alabilirsiniz tabi.

DDR4 ile DDR3 arasında fazla bi fark olucak mı ki ??
    O konu ile detaylı bilgiye sahip değilim Yalnız kayda değer bir fark olacağını sanmıyorum Belli de olmaz tabi Bu arada ramlerinizin CL9 olmasını öneririm CL9 1866 var ise alın Yoksa 1600 de yeterlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocheBobois -- 11 Eylül 2014; 22:28:25 >
  • quote:

O konu ile detaylı bilgiye sahip değilim Yalnız kayda değer bir fark olacağını sanmıyorum Belli de olmaz tabi ya Bu arada ramlerinizin CL9 olmasını öneririm CL9 1866 var ise alın Yoksa 1600 de yeterlidir.

Biraz daha aydınlatsanız ram konusunda.Hani herkes öle diyo cl9 olsun 1600 mhz yeterli diyolar.Ben ise ram in programda önemli oldugunu biliyorum onun için iyisi olsun istedim.Ama dediğiniz türde ram e bugün bakıcam
    Siz bu bilgisayarı ne amaçla kullanacaksınız onun da önemi var Sadece oyun için ise 1600 yeterlidir üzerine gerek yoktur Daha yüksek profilli ramleri render v.b ve benchmark kasanlar kullanır.
  • İkinci el garantili r9 290 alırdm :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    merhaba,

oncelikle ufak bir tavsiyede bulunarak cok daha guzel bir sistem olmasina yardimci olabilirim sanirim, sunlari yaparsaniz sisteminiz cok daha iyi olur;

1- 8350 degil 8320 alin, carpani 22x yapip auto voltage da 4.4 ghz kullanirsiniz 90 TL bosuna para vermeyin ayni islemci olduklari icin 8320 alirsaniz 90 TL kar edersiniz.
    2- 212 evo guzeldir ama 8320 ve 8350 icin ona gerek yok. Hyper t4 gayet iyi sogutur 92 TL oldugu icin 212 evoya gore buradan da 35 TL kar edersiniz.

3- 290 tri-x oc 1175 TL, islemci ve sogutucudan artacak 125 TL uzerine sadece 50 TL' de siz koyun ve adam gibi 290 tri-x oc ekran kartini alin. 280x ile 290 arasinda bariz fark vardir bosuna 280x ile ugrasmayin. İnanin bu sekilde yaparsaniz mevcut halinden cok daha performansli olur

selamlar

http://www.vatanbilgisayar.com/fx-x8-8320-soket-am3--35ghz-16mb-cache-32nm-islemci.html

http://www.vatanbilgisayar.com/hyper-t4-lga775_1155_1156_1366_2011--am2_am2-am3_am3-_fm1-islemci-sogutucu.html

http://www.vatanbilgisayar.com/r9-290-tri-x-oc-gddr5-4gb-512bit--amd-radeon-dx-112-ekran-karti.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JagerB -- 11 Eylül 2014; 23:06:11 >

• quote:

Siz bu bilgisayarı ne amaçla kullanacaksınız onun da önemi var Sadece oyun için ise 1600 yeterlidir üzerine gerek yoktur Daha yüksek profilli ramleri render v.b ve benchmark kasanlar kullanır.

Render ve tasarımda gerekli yani birkaç programı aynı anda da kullanmam için ram gerekli diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcest

İkinci el garantili r9 290 alırdm :)

İkinci elllerden çok çektim aga garantide olsa yanaşmam Modele baktım harbi on numara cihaz tavsiyenden dolayı teşekkür ederim :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.