Şimdi Ara

1000 TL BANDIN DA İŞLEMCİ TAVSİYELERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Açıkçası son nesil işlemcileri pek takip edemedim ve yeni anakart yeni ram almayıda hiç planlamıyorum çok fazla bir bilgisayar yüküm olmuyor zaten. Oyunlarda da ultra grafik beklemiyorum. şuan 1150 soketli bir anakartım var g3258 ve 750ti takılı önümüzdeki zamanlarda ekran kartımıda değiştircem fakat şuanlık işlemci ön planda. Geçtiğimiz nesillerden temiz arza yapmayacak güçlü bir işlemci almayı planlıyorum 1000 tl maksimum 1200 falan olsun

• Anakart ve ram alıp yeni nesil işlemcilere geçicek olsam zaten baştan sistem kurmuş gibi falan oluyorum o kadar masraf yapmaya hiç gerek yok. Zaten ihtiyacımda yok o kadar performans manyağı değilim. Bu bana yetiyor.
  • İkinci el Intel i7 4790k kovalayın derim.
  • https://forum.donanimhaber.com/turkiye-de-en-uygun-fiyatlar-ile-7700k-ve-7800x-islemciler-satis-da--128070266?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

600 tl ye i7 4770 i alın geçin.Artan para cebinizde kalır yada gpu yu yükseltirsiniz.Elinizde 1150 soket varken yeni sistemlere hiç gerek yok.

• Al Swearengen kullanıcısına yanıt
    Cidden sizde benim gibi düşünüyorsunuz dimi 1150 hala yetirli.
  • Yeterliden öte hala üst seviye.Sıfır sistem toplayacağıma 2. el şu i7 4770 i kaçırmazdım o fiyata.

• Al Swearengen kullanıcısına yanıt
    4770 değil de 4790 veya 4790k alabilirim almışken geçmiş nesilin en iyisini almak daha mantıklı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.