Şimdi Ara

1000 liraya kadar öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En fazla 1000 liraya kadar telefon arıyorum. Ekran en az 5 inch olmalı.Birde hafıza kartı desteği,batarya süresi yoğun kullanımda iyi olsun.
    Baktığım telefonlar Asus zenfone selfie ve huawei honor 6 bu ikisinden birini alacağım gibi duruyor.İkisi arasından hangisini tavsiye edersiniz yada başka öneriniz var mı?

• G2 1100 TL 5.2 inç fakat hafıza kartı desteği yok. Ekran süresi 6 saat civarı belki daha fazla kullanıma göre.

P70 var Lenovonun pil süresi 10 saat alan var. Hafıza kartı desteğini bilmiyorum bi araştırabilirsiniz.

Bu fiyat civarında yaklaşık 1 aydır araştırdığım fiyat performans ve batarya olarak en iyi iki telefon bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m4aqua bakılaılır hem saglam ve sd kart var hemde batarya cok ıyı androıd6 da alacak sd kartı dahılı hafızadan saydırabıleceksınız
  • ReaLLibe kullanıcısına yanıt
    G2 düşünmüyorum.Bir ara kullandim.Lenovo dan bilgisiyarini aldim rezalet bir servisi vardi.Telefonda farkli olabilir ama Bir daha lenovo nın hiçbir ürününü almam.
    Şimdilik honor 6,zenfone selfie birde butceyi biraz daha arttirabilirsem lg flex 2 almayi dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kumdanşato

G2 düşünmüyorum.Bir ara kullandim.Lenovo dan bilgisiyarini aldim rezalet bir servisi vardi.Telefonda farkli olabilir ama Bir daha lenovo nın hiçbir ürününü almam.
    Şimdilik honor 6,zenfone selfie birde butceyi biraz daha arttirabilirsem lg flex 2 almayi dusunuyorum.

Flex'in G2'den tasarım dışında günlük kullanımda hiç bir artısı yok bence yine de sizin seçiminiz.

• kumdanşato kullanıcısına yanıt
    g3 alın
  • sony xperia c4
  • 1099 TL zenfone2 16 gb... yada meizu m2 note...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.