Şimdi Ara

1000 Lira Pandemi Ön Başvurusu Başladı (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.484
Cevap
29
Favori
136.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

yaklaşık 1 aydır çalıştığım ilçede 2bine yakın başvuruyu inceledim. artık gözlerim ağrıyor akşamları, muhtemelen astiğmat başladı.

herkes başvurabilir denerek hata yapıldığını düşünüyorum, audileri mercedesleri olan hanelere bakarak kaybettiğim vakitle belki daha detaylı inceleyebilirdim bazı haneleri. gene de elimden geldiğimi yaptığımı düşünüyorum, gözden olduk ama 2 muhtacın hayır duasını alabildiysek ne mutlu bize. mercedes'i olup başvuranlar da allahından bulsun başka bir şey söylemiyorum, telefonla arayıp bir de hesap soranlar oldu "3 tane evi varmış istanbulda evi mi yesinmiş, evi kiraya vermemişmiş?!? allah milletimize akıl fikir ihsan eylesin, vicdanı olmayan insanlara ne yapsan boş ne kadar uğraşsan ne çare.

yavaştan azalmaya başladı başvurular, en azından evde çalışmak zorunda kalmıyorum mesai süresinde halledebiliyorum.
    Allah razi olsun aynen söyledilerinizi savunurken burda partici oluyoruz zorunuza gitse dogruya dogru hak alacak bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lütfen sizde iyi arastirin hak eden alsin hak etmeyene haram olsun zaten o paradan hayir görmezsin

• figu F kullanıcısına yanıt
    sgk kaydı olmayan aktif olarak çalışmayan işsiz herkesin bu parayı alması lazım

üzerine kayıtlı ev olayıda saçma

adam ne yapsın evini mi satsın 1000tl için bu kriz döneminde

yani sadece sgk kaydına bakılması lazım

baktın olmuyor bağla sistemi otomatiğe takır takır onay versin

saçma sapan şekilde bide sistemi açık tutup hala başvuru almaya devam ediyorlar kapatın oğlum sistemi
  • Mr Thoth kullanıcısına yanıt
    21-22-23-24 nisan başvuruları kesin olarak sonuçlandırıldığı doğru mu ?

süreç devam ediyorlar red edildiği e devlete sistem sorunundan doalyı yansımadığı doğru mu ?
  • Hala hak alacak diyor, hala hükümeti savunuyor.

Üstüme ev araba hiçbir şey yok, kaç aydır çalışmıyorum da , sigorta da yok , evde emekli de yok, 21 nisan da başvurdum ama hala süreç devam yazıyor, mayısta başvuran alıyor, ama ben hala bekliyorum. Eğer ben alamıyorsam, ihtiyacı olan birçok kişi alamıyor demektir!

Sadri Alışık'ın sözüyle sorayım: Bu da mı hak değil!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnternettenCızz -- 27 Mayıs 2020; 18:50:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnternettenCızz

Hala hak alacak diyor, hala hükümeti savunuyor.

Üstüme ev araba hiçbir şey yok, kaç aydır çalışmıyorum da , sigorta da yok , evde emekli de yok, 21 nisan da başvurdum ama hala süreç devam yazıyor, mayısta başvuran alıyor, ama ben hala bekliyorum. Eğer ben alamıyorsam, ihtiyacı olan birçok kişi alamıyor demektir!

Sadri Alışık'ın sözüyle sorayım: Bu da mı hak değil!
    yakınında ptt varsa git sor belki gelmiştir bugta kalmış olabilir

sana bağlı sosyal yardım merkezine telefon edipte sorabilirsin
  • mavikıs M kullanıcısına yanıt
    Reddoldugu halde e devlete dusmeyenler var evet bugun birkac kisi geldi sordu e devlette basvuruldu seklinde gozukuyor ama reddolmus normalde. Sistemsel bir sikinti var muhtemelen

• Ihtiyaci olmayan basvurursa sistem kitlenir sonra buraya gelip yok hüküme böyle yok şöyle yok partici diyenler yetkili agiz cevabini duydunuz

• 2-3 haftadır bekliyorum ama büyük ihtimal onaylanmayacak. Boşu boşuna bekletiyorlar.
  • figu F kullanıcısına yanıt
    Okumayı bilmiyor musun? Nisanın 21 inde başvuruyorum , adam Mayısın ortasında başvurmuş onaylanmış , yoğunluk varsa onun işlem nasıl gerçekleşti, senin gibileri ciddiye almamak lazım, blok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnternettenCızz -- 27 Mayıs 2020; 21:23:55 >
  • Baktılar ki kendilerine eleştiri geliyor paralı trol atamışlar bu konuya. Cevap vermeyin, sönüp gider.
  • kun0s K kullanıcısına yanıt
    Bu paralara asıl o tiplerin ihtiyacı var.
    Mal varlığı artınca insanın gözü doymamaya başlıyor.
    Bırakın gözleri doysun, fırsatı bulunca affetmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limbesh -- 28 Mayıs 2020; 6:44:27 >
  • yine şaşırmadığım bir sonuçla karşılaştım az önce ptt den geldim eft yapılmış dedi kartta para yok 1 haftadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 28 Mayıs 2020; 9:25:17 >
  • Başvuru devam ediyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende 20 veya 24 Nisan tarihleri arasında başvurmuştum.Bir ara reddedildi olarak gördüm ve sonrasında süreç devam ediyora döndü.
  • Arkadaşlar başvurdum fakat edevlette başvuru görünmüyor. Reddedilse bile nerden görebiliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhanben

Arkadaşlar başvurdum fakat edevlette başvuru görünmüyor. Reddedilse bile nerden görebiliyoruz
    TC kimlik numarasının son rakamı,
    0 ise pazarertesi
    2 ise salı
    4 ise çarşamba
    6 ise perşembe
    8 ise cuma
    cumartesi ve pazar alayına açık
    Ret ya da uygun olup olmadığı sadece senin erişimine açık olduğu zaman bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenpeace16

Başvuru devam ediyor mu?
    evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkan0644

Bende 20 veya 24 Nisan tarihleri arasında başvurmuştum.Bir ara reddedildi olarak gördüm ve sonrasında süreç devam ediyora döndü.
    Bende de aynısı oldu
  • 1000 Lira Pandemi Ön Başvurusu Başladı
    ne diyim ki... korona bitti yasaklar kalkıyor hala devam etsin bakalım. Çalışmadığım halde gss prim borcunu hemen istiyorsunuz ama..
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.