Şimdi Ara

1000-1500 TL aralığında bir telefon.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hayatım boyunca hiç telefonlarla alakası olmamış birisiyim. Ciddi manada hiç sevmem telefon taşımayı ve kullanmayı, üniversitedeyken aileyle iletişimde kalmak için bir tane mevcuttu e71 nokia, 6 yıl kullandım ve artık değiştirme vaktimin geldiğini düşünüyorum.

2 tane önceliğim mevcut:
    1- Dizayn olarak aşırı kaba olmayacak iphone 5s kadar büyüklükte olması benim için yeterlidir.
    2- yavaş bir telefon olmamalı.

Onun dışında da fiyatının hakkını versin yeterli. Marka olarak ön yargılarım mevcut. O yüzden casper falan demeyin lütfen..

Fikir belirtirseniz sevinirim.

• Samsung Galaxy Alpha alabilirsiniz hocam. Tip olarak da 5s'e benzer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoulRaziel

Samsung Galaxy Alpha alabilirsiniz hocam. Tip olarak da 5s'e benzer.

SAMSUNG G850 GALAXY ALPHA

Bahsettiğiniz model bu mu tam olarak? Evet görünüş olarak 5S'i andırdı bana da. ancak demek istediğim o ebatlarda olması. Tam olarak benzer olmasına gerek yok. Yani biraz büyük de olabilir ama tablet kadar büyük telefon kullanıyorlar, benim tarzım değil. İş yerinde onu çıkarıp masaya koysam insanlara garip gelir işten çok telefonla ilgilendiğimi düşünürler.
  • İkinci el iPhone 5S alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

İkinci el iPhone 5S alabilirsiniz

İkinci el bir telefon asla almam dostum, biliyorum o piyasa çok canlı ancak ben asla alıcısı olmam.

Bu arada xperia z3 üzerine araştırmaya başladım. Aklıma epey yattı hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wisrty

quote:

İkinci el bir telefon asla almam dostum, biliyorum o piyasa çok canlı ancak ben asla alıcısı olmam.

1500' e bulabilirseniz alın derim Z3' ü

• quote:

quote:

quote:

http://www.hepsiburada.com/sony-xperia-z3-compact-16-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPSONZ3CGR-B16?wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CLyJ-_z0q8gCFefOcgodvMILTA

kargosu 1-2 aksesuar ile birlikte 1400-1500 tl civarına denk gelir bu. Taksitli seçenekleri de sanırım artık yokmuş mobil cihazlar için hiç piyasayı bilmediğimden ilk defa haberim oldu. Nakit almak istiyorsam 1-2 ay beklemem lazım.. sonuçta tek ihtiyaç bu değil

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SoulRaziel

Samsung Galaxy Alpha alabilirsiniz hocam. Tip olarak da 5s'e benzer.

SAMSUNG G850 GALAXY ALPHA

Bahsettiğiniz model bu mu tam olarak? Evet görünüş olarak 5S'i andırdı bana da. ancak demek istediğim o ebatlarda olması. Tam olarak benzer olmasına gerek yok. Yani biraz büyük de olabilir ama tablet kadar büyük telefon kullanıyorlar, benim tarzım değil. İş yerinde onu çıkarıp masaya koysam insanlara garip gelir işten çok telefonla ilgilendiğimi düşünürler.

Hocam bu telefon Samsung'un en şık telefonu bana göre. Metal kasası var. Ekranı çok canlı ve hızlı. Android 6'yı da alacak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.hepsiburada.com/sony-xperia-z3-compact-16-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPSONZ3CGR-B16?wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CLyJ-_z0q8gCFefOcgodvMILTA

kargosu 1-2 aksesuar ile birlikte 1400-1500 tl civarına denk gelir bu. Taksitli seçenekleri de sanırım artık yokmuş mobil cihazlar için hiç piyasayı bilmediğimden ilk defa haberim oldu. Nakit almak istiyorsam 1-2 ay beklemem lazım.. sonuçta tek ihtiyaç bu değil

• Wisrty kullanıcısına yanıt
    g3 alın
  • sony z3 varken lg g3 falan alınmaz.Samsung da alınmaz.Sen en iyisi hocam sony xperia z3 al.Hem ince ve hızlı.Ama oyun falan oynamıyormuşsun ve fazlada telefon kullanmıyormuşsun.Sana tavsiyem sony c4 veya sony m4 aqua alın.Hem 400 TL cebinize kalır.O cihazlarda hızlıdır baya.

• quote:

Orijinalden alıntı: quatrox

sony z3 varken lg g3 falan alınmaz.Samsung da alınmaz.Sen en iyisi hocam sony xperia z3 al.Hem ince ve hızlı.Ama oyun falan oynamıyormuşsun ve fazlada telefon kullanmıyormuşsun.Sana tavsiyem sony c4 veya sony m4 aqua alın.Hem 400 TL cebinize kalır.O cihazlarda hızlıdır baya.

Evet dediğinizde haklısınız ki benim de konu açma amacım buydu zaten. Ben telefonda girip o acayip oyunları oynamam. Zaten o kadar boş vaktim yok, iş dışında da ilgilendiğim şeyler arasında o oyunların olacağını sanmam. Benim ihtiyacımı bugün akıllı telefon sınıfında bulunan çoğu telefon hiç şüphesiz sağlayacaktır. Ancak özellikle aklımdaki limite 500 tl fazla koydum ki, alacağım telefonu uzun süre kullanabileyim. Şimdi Türkçe ve İngilizce olarak detaylıca incelemeye başladım z3' ü ve kesinlikle çok güzel bir telefon olduğu gözüküyor. Donanımhaber incelemerinde de z3 sahibi olanların z3+ veya z5 e geçmesi için çok belirgin bir fark olmadığından bahsedilmiş. Bu da bana uzun süre gideceği garantisini bir nebze veriyor. Geriye de; pil ömrü, ekran kalitesi ve kullanım kolaylığı&rahatlığı kalıyor. O konularda da yeterli düzeyde bilgi edinebilirsem kesin kararımı veririm diye tahmin ediyorum. 1999 yılından bu yana sony walkman hayranıyım, en eski kaset takılanlardan en son çıkmış nwz serilerine kadar kullandım. Ses kalitesi açısından sony medya oynatıcıları oldukça iyi. Bu da telefonlar arasında bence güzel bir artı katıyor sony'e

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: quatrox

sony z3 varken lg g3 falan alınmaz.Samsung da alınmaz.Sen en iyisi hocam sony xperia z3 al.Hem ince ve hızlı.Ama oyun falan oynamıyormuşsun ve fazlada telefon kullanmıyormuşsun.Sana tavsiyem sony c4 veya sony m4 aqua alın.Hem 400 TL cebinize kalır.O cihazlarda hızlıdır baya.

Evet dediğinizde haklısınız ki benim de konu açma amacım buydu zaten. Ben telefonda girip o acayip oyunları oynamam. Zaten o kadar boş vaktim yok, iş dışında da ilgilendiğim şeyler arasında o oyunların olacağını sanmam. Benim ihtiyacımı bugün akıllı telefon sınıfında bulunan çoğu telefon hiç şüphesiz sağlayacaktır. Ancak özellikle aklımdaki limite 500 tl fazla koydum ki, alacağım telefonu uzun süre kullanabileyim. Şimdi Türkçe ve İngilizce olarak detaylıca incelemeye başladım z3' ü ve kesinlikle çok güzel bir telefon olduğu gözüküyor. Donanımhaber incelemerinde de z3 sahibi olanların z3+ veya z5 e geçmesi için çok belirgin bir fark olmadığından bahsedilmiş. Bu da bana uzun süre gideceği garantisini bir nebze veriyor. Geriye de; pil ömrü, ekran kalitesi ve kullanım kolaylığı&rahatlığı kalıyor. O konularda da yeterli düzeyde bilgi edinebilirsem kesin kararımı veririm diye tahmin ediyorum. 1999 yılından bu yana sony walkman hayranıyım, en eski kaset takılanlardan en son çıkmış nwz serilerine kadar kullandım. Ses kalitesi açısından sony medya oynatıcıları oldukça iyi. Bu da telefonlar arasında bence güzel bir artı katıyor sony'e

diğer belirttiğiniz kriterlerdede gayet iyi bir telefon z3 hocam.
    O zaman z3. sony z1 kullanıyorum bende herşeyiyle iyi ve müzik kamera zaten süper.Şık zatende ozaman z3 :-)

• Z3compact bakin,aplha sonynim compact serisine rakip çıkartılıp tutunamayinca sonlandi alpha uretimi durduruldu ve samsun arayuzu 3 ay sonra sikinti,hem performans ve batarya hemde saglamlik istiorsaniz Z3compact kesinlikle.

• g3 alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalnıztosba -- 8 Ekim 2015; 12:31:22 >
  • kararımı z3 veya z3 compact olarak belirledim, cevap veren fikir belirten herkese içtenlikle teşekkür ederim.
  • Sony xperia z3 compact
  • sony xperia z3 compact modelini uygun fiyattan 4 taksit ile aldım. 1450 tl idi fiyatı ama 1400 tl ye çektiler. Yanına 400 tl ye anneme de bir tane tuşlu nokia aldım. Ne yalan söyliyim internetten almayı düşünüyordum ama elden alışverişte uzun zamandır görmediğim ilgiyi ve tecrübeyi edindim.
  • quote:

sony xperia z3 compact modelini uygun fiyattan 4 taksit ile aldım. 1450 tl idi fiyatı ama 1400 tl ye çektiler. Yanına 400 tl ye anneme de bir tane tuşlu nokia aldım. Ne yalan söyliyim internetten almayı düşünüyordum ama elden alışverişte uzun zamandır görmediğim ilgiyi ve tecrübeyi edindim.

Nereden aldiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

quote:

sony xperia z3 compact modelini uygun fiyattan 4 taksit ile aldım. 1450 tl idi fiyatı ama 1400 tl ye çektiler. Yanına 400 tl ye anneme de bir tane tuşlu nokia aldım. Ne yalan söyliyim internetten almayı düşünüyordum ama elden alışverişte uzun zamandır görmediğim ilgiyi ve tecrübeyi edindim.

Nereden aldiniz

gebzede tarihi çarşıda soruyordum yapan birini buldum. ufak bir vade farklı ile halletti
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.