Şimdi Ara

100 Puanlık Soru : Çift Çekirdek Anakarta Ekran Kartı Beğendiremedim :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gigabyte 81865GME-775-RH Marka anakartım vardır.
    İnceleme Linki burada :
    Agp Slotludur.

Bu anakarta Ati X1650Pro Agp Ekran kartı taktım sıfır açmadı..beğendiremedim.
    Ati ekran kartı modellerinin hiç birisinde açmadı..Elimde bir sürü ekran kartı var..ama maalesef..
    521 mgb Agp Ekran kartlarının hiç birinde açmıyor..
    Sadece 128 geforce dandik bi ekran kartında açıyor :))
    Bios güncelledim ama yine olmadı..

Ne iştir anlamadım arkadaşlar? Bilen varmıdır?

• Eski nvidia driverlarını iyice sildinmi?Biosdan onboard ekran kartı seçeneğini kapattın mı?
  • onboard ekran katını kapatmasıan gerek yok da otomati geçmedi lazım karta

baskadiyeck bişi bulamadım yalnız kart tam yerine oturamıs felan olabimi?lir
  • bazı anakartlarda biosta oluyor ekrn kartı bellek seçimi ondan olabilirmi + ekran kartını takınca görüyor ama driverımı yüklemiyor yani donanımı bulmuyormu ?
  • 7600GS AGP
  • Muhtemelen Veri Yolu Uymuyordur Birçok 512 yada 256 da denediysen.. örneğin 4x lik Bordda 8x lik Ekran kartı çalışmaz Önce Ekran kartın Veri Yoluyla Bordunkiyle Karşılaştır Yanılmıyosam Bu bord un Agp Veri Yolu 8x Kullandığın ise Daha Yüksektir Yani Sorun Kesin Veri Yolundan zahten Ati X1650Pro ekran kartı 16 x ekran kartı problemin burada arkadaşım

100 puanımı alabilirmiyim :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcukbarisderinlik -- 31 Ekim 2008; 14:10:15 >
  • Evet Arkadaşımız Doğru Söylüyor Bordun 8x Ekran Kartın İse 16x Çalışmaz
  • biosunu güncelle işe yarayabilir.
  • Arkadaşlar Bir Araba Tekerinin Bir turda Aldığı mesafe Bellidir Bunu Tekeri Şişirerek Değiştiremezsin Bu Bağlamda 8x lik Bord a istediğin Bios u Yükle Bişi Değişmez 8x Çalışmaya Devam Ama Bios Güncellemesinin Avantajları Yokmu Var Kısaca Veri Yollarının Daha İyi Çalışmasını Sağlar Ve Bağzı Parçaların Desteğini Sağlar

Ama Bu Örnğin

8x Lik Bord a 16x Desteği Verir Ama Ekran KArtı 8x olarak Çalışır Bunlar Önemli Noktalar O ekran Kartına Para Sayacan Ama performans Vermeyecek Ne Anlamı Kaldı Onu Almanın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.