Şimdi Ara

100 mbps internet aldık 20mbps verdiler Millenicom [SORUN ÇÖZÜLDÜ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
2.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende 100 mbps paket kullanıyorum 35 veriyorlar aradım whatsappdan yazdım forumdan yazdım hepsi aynı şeyi diyor modemi kapatıp açın

Böyle destek mi veriyorsunuz internet hakkında hiçbir bilgileri yok

Bir arkadaş diğer konuda yazmıştı millenicomda çaycılar internete bakıyor diye galiba doğru

Edit: bugün hızım düzeldi 100 mbps kullanabiliyorum ama en son whatsapptan yazdığımda modeminiz bozuk demişlerdi kendi kendine modem düzeldi galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 8 Ağustos 2019; 21:11:9 >
  • millenicom çalışanlarının teknik bilgisi sıfır. banada zamanında interneti yanlış bağladılar 2 ay kullandım sonra kapattılar kendileri onların yüzünden elimdeki porttan oldum 1 yıldır port bekliyorum.
  • ya arkadas milenicom ,turknet vs hepsinde millet sikayetci yok mu adam gibi duzgun firma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yok bu tahhutsuz firmalarda destek yok birimler arasi iletisim kopuk ilgi yok. Millenicom 10kere kimlik resmi attaim hala kimlik eksik dediler 15gunde baglanamadi. Turknet bir ara denedim vdsl olan yerde adsl bagladi oda 3mbps. Tekrar 2sene sonra deneyim dedim bu sefer tasima yapacak olmama ragmen port yok diye basvurumu almadilar bile.

Pahali ama turk telekoma tahhut verdim mecbur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 4 Ağustos 2019; 22:29:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    aslında çok da kötü durumda değiliz. Müşter başına şikayette en iyi üçüncü firmayız.

100 mbps internet aldık 20mbps verdiler Millenicom [SORUN ÇÖZÜLDÜ]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Karaer

aslında çok da kötü durumda değiliz. Müşter başına şikayette en iyi üçüncü firmayız.

Birkaç ay evvel 2. sıradayız diyordunuz. Geriye gidiş var demek ki.
  • Geçen sefer 3. Sırada olan firma biraz daha iyileştirmiş görünüyor kendini. Çok yakındık hala çok yakınız.

• Hocam Merhabalar

Size mesaj gönderdim bakabilir misiniz rica etsem?

• Hocam Merhabalar

Tekrar gönderdim bakabilir misiniz rica etsem

• Modem üzerinde tanımlı görülen hız ve snr margin resmini paylaşırmısınız. Belki çağrı merkezinde çalışanlar bu bilgileri okuyamamış olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.