Şimdi Ara

**** 100 liraya satılık 5 işçili köy detayla ilanda *****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonumu satışa çıkardığımdan hesabımı satıyorum.

5 işçilidir ekran görüntüsündeki gibidir.

Detay ve sorularınız için pm atın

enson fiyat 100 tl dir

**** 100 liraya satılık 5 işçili köy detayla ilanda ***** **** 100 liraya satılık 5 işçili köy detayla ilanda *****

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi static_turk -- 29 Aralık 2014; 11:18:25 >

• Hocam telefonu satıyorsunuz diye oyundan vazgeçme zorunluluğunuz yok. BlueStack programı ile bilgisayarınıza android portablesini kurup oyuna devam edebilirsiniz. Bu konuda sıkıntılıysanız böyle bir çözüm yolu var. Bu arada güzel köy satarsanız alıcısına şimdiden hayırlı olsun :)
  • Yorum ve bilgilendirme için teşekkür ederim fakat oyunu bir seneye yakındır oynuyorum işlerim çok yoğun ve oyuna vakit ayırmak istemiyorum okadar emek harcadım bari boşuna gitmesin dedim fiyat bence yüksek değil

5. işçiyi almak isteyen yeşil taşa vereceği parayı buna vererek hem yüksek duvara sahip olacak hemde köy binası bu seviyedeyken bütün birimleri en üst levelde olacak

bir artısıda köy binasını yükseltmediğimden saldırı ganimetleri yüksek :) oda bir taktikti herşey full dolana kadar köy binasını yükseltme
  • Hocam iyi satışlar köy düzenleme modundan kaç tane 8. Kaç tane 7. Seviye duvar olduğunu gösterirseniz daha açıklayıcı olur birde profilden asker seviyeleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flopyy

Hocam iyi satışlar köy düzenleme modundan kaç tane 8. Kaç tane 7. Seviye duvar olduğunu gösterirseniz daha açıklayıcı olur birde profilden asker seviyeleri

Teşekkürler kardeşim valla ekran görüntüsü ekledim askerlerde o köy levelinde en yukarıda dediğim gibi alıcı niyetli arkadaşlara whatsapp üzerinden atarım iş yerinde olduğumdan anca hızlı yazılı dönüyorum bende :)
  • Çok uygun fiyat ama 5 işçili 70 lw çarım var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.