Şimdi Ara

100 günde ayt mf biter mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 40-40 yapamazsın ama toplamda 60ı zorlarsın tabi temeline de bağlı olarak.

• Mat temeline bağlı
  • benim mat temelim yoktu dolayısıyla fende kimya fizikte işlemleri vs yapamıyodum komple calısmıyodım ama işlem yetenegi, cebir vs gelişince formülde yerine yazmak kalıyo takır takır çözülüyo kısacası mat temeli çok önemli
  • Bence biter kanka ama deneme falan çözemezsin bence kolay kolay. Nasıl biteceği de muamma tabi
  • Fen biter mat bitmez
  • Oldschool00 kullanıcısına yanıt

Tabii o da cidden sıkı çalışırsa hocam. Zaten şimdiye kadar çalışmayan(belki de çok az çalışan) biri direk olarak o tempoyu yakalayamaz

• bitmez. bitse bile yüzeysel kalır çoğu konun ve pek bi işe yaramaz
  • Tytyi 85-90 civarı yapıp şuana kadar pek çalışmamış bir mezun olarak ayt nin %70i yok diyebilirim. Konularin yarısının olduğu aytde 45 50 civari yapıyorum 30 civarı mat geliyor sene basi 35 36ydı matlar. Tyt matim da genel olarak sağlam sinavda da 33net yapmıştım ( yani bana göre sağlam:D)
    21 22k hedefliyorum keşke 15k olsa :)
    Son 40gun kala ayt yi bitirmeyi planlıyorum ortalama 1.5 2 kitapla belki mattan 2+ apotemi fasikulleri.
    Ben yapacağıma inanıyorum, pek calismayi sevmeyen biri olarak birkac gun once basladim suanlık gayet iyi gidiyor. Mezun olduğum için az çok temelim varda calismadan olmuyor ayt. Sadece dershanede dinlediklerimle 60nrt yapacak kapasite de yok. 2senedir toplasan 4 5 ay çalışmışımdir bakalim son 3 ayda neler yapacağım:):)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.