Şimdi Ara

*%100 ÇALIŞAN* METRODA BOŞ KOLTUK BULMA BUGU BULDUM [İSTANBULLULAR GELSİN ssli anlatım]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
3.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba DH, otomobilimi satmış olduğumdan ve sevdiceğimin direksiyonu susamlı simit zannetmesinden dolayı ulaşımımı genellikle metro ile sağlıyorum. Metro kullandığım bu süre zarfında çok güzel bir bug keşfettim

Öncelikle kadıköyden biniyoruz. İçerisi ölüm kokuyor, iş saati olduğundan sağdan soldan berbercilik yapan yapana yapan yapana.

Ss ile açıklayalım:
     *%100 ÇALIŞAN* METRODA BOŞ KOLTUK BULMA BUGU BULDUM [İSTANBULLULAR GELSİN ssli anlatım]

Peki biz ne yapıyoruz?

Kadıköyden biniyoruz, Acıbadem 'de karşı hatta geçiyoruz ve kadıköy yönünden bir daha biniyoruz. Metro kadıköyde yolcu indirdiğinde inmeyip gözümüze kestirdiğimiz yeri kimseyle rekabete girmeden etmeden şlaaps diye kapıyoruz. Mutlu olup neşeli şarkılar söylüyoruz semalara haykırarak

Hemen SS ile açıklayalım bunu da:

Eyyorlamam bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illuminn -- 25 Eylül 2013; 22:44:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kanım dondu şerefsizim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  *%100 ÇALIŞAN* METRODA BOŞ KOLTUK BULMA BUGU BULDUM [İSTANBULLULAR GELSİN ssli anlatım]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

Merhaba DH, otomobilimi satmış olduğumdan ve sevdiceğimin direksiyonu susamlı simit zannetmesinden dolayı ulaşımımı genellikle metro ile sağlıyorum. Metro kullandığım bu süre zarfında çok güzel bir bug keşfettim

Öncelikle kadıköyden biniyoruz. İçerisi ölüm kokuyor, iş saati olduğundan sağdan soldan berbercilik yapan yapana yapan yapana.

Ss ile açıklayalım:

Peki biz ne yapıyoruz?

Kadıköyden biniyoruz, Acıbadem 'de karşı hatta geçiyoruz ve kadıköy yönünden bir daha biniyoruz. Metro kadıköyde yolcu indirdiğinde inmeyip gözümüze kestirdiğimiz yeri kimseyle rekabete girmeden etmeden şlaaps diye kapıyoruz. Mutlu olup neşeli şarkılar söylüyoruz semalara haykırarak

Hemen SS ile açıklayalım bunu da:

Eyyorlamam bu kadar.

Sen harbi işsizsin hocam biliyorsun değilmi

• Oha! 👏

• Çok çok teşekkür ederim kesinlikle deneyeceğim.Gerçi her sabah Yenibosna'dan Kadıköy'e geçmek biraz yorucu olacak.
  • Kadir beye ilettim haftasonu patch gelecek

• Şok oldum, sayenizde rahat yolculuk yapabiliriz artık.

• Sıkıntılı bir arkadaş

• Susamli simit derken direksiyonu yemeye mi calisiyor anlayamadim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #ŞARBAY# -- 25 Eylül 2013; 22:15:41 >
  • Kartal ve kadikoyde ne zaman binsem oturuyorum ?

Ugrasmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

Susamli simit derken direksiyonu yemeyemi calisiyor anlayamadim?

şlapırt diye çeviriyor haşat olacaz diye korkuyorum

• metrobuste napacaz onu soyle asil. bugun hic biryere tutunmadan altuniza-zincirlikuyu guzergahini kat ettim.

• 5-15 dakikalık civarı bir kayıp söz konusu.
  • Bula bula bugumu buldun.
  • Ve sen bunu yeni keşfettin ben hergün uniye giderken aynısını yapıyorum

• Otur ve bir yaşlı teyzenin önünde üff.. pfff. sesleriyle irkil .

Edit: artık kıdemli yarbay değilsin, ne oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi academica -- 25 Eylül 2013; 22:19:33 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.