Şimdi Ara

100 Bin'e Araba Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aklımda 2006 civic 1.6 vtec var aynı zamanda biraz zorlarsam opel 1.3 crdi j kasa veya accent blue var 26 yaşında bir gencin arabası olacak. hatcback pek taraftar değilim. otomatik yada manuel olabilir.

• Ben olsam 407 alırdım herhalde. 2009 üzeri Comfort bulunabiliyor diye biliyorum. 150 bin km altı ve mümkünse uzun süredir sahibi olan birinden alın derim. Tipi de gence gider. Yalnız ekranından farına kadar orijinal olmalı.

• 2006 honda civic 100 bin tl öyle mi?? 

• Geçende yine birisi yazmıştı 100 bine opel 1.3 cdti j kasa nerede var ? pertleri bile o fiyata değil neredeyse

• Hocam o model çoğu c segmenti araç günümüz b segmenti araçların gerisinde. Temiz bir c segment otomobil 130 bin lira
    O bütçeye mümkün olan en yüksek modelli b segmenti almaya çalışırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vtec 2 de yol gürültüsü motor gürültüsü herşey içeride valla uzun yolda kafan şişer.O kadar parayı o arabaya vermene gerek yok, cruze bakabilirsin çok konforlu yalıtımı felanda güzel araba lpg ile yakıtıda az yakıyor daha ne olsun ? Yavaş cruzelar biraz yürüyen araba bakıyorum dersen 2.0 dizelleri azda olsa var 2.0 dizel cruze 163 beygir yazılımla dpf iptali felan 200 beygirleri bulur.Donanım olarak model yılı olarak vtec 2 den daha iyi.Vtec 2 de güzel olan tek şey kesiciye girmesi başka bir numarasıda yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.