Şimdi Ara

100/50 KUPON HEPSİBURADA YENİ HESAP (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
15
Favori
35.190
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bütün telefonları sistem kaydediyor, nasıl anlayacağız önce tanımlanmadığını

• quote:

Orijinalden alıntı: Buİnsansa

Yeni hesap olcak, hiç kullanılmamış telefon numarası olcak. Var mı öyle bişey?

Edit: Ailemdekilerin telefonuyla sipariş verdim. 14 liraya 2kg çaykur, 2x4kg prill aldım. (50 lira da hepsiburada garanti bonusum vardı)
    Yeni hesapta maili sallasan da oluyor farketmiyor, numara da esden dosttan bulabilirsin bizim evde 5 telefonun ikisi kullanılmış sadece çok zor değil bence hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Olmuyor boşa denemeyin yeni hesap,yeni numara yemedi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler faydalandım.

• androiden denedim denedim yapamadım ıphone la yaptım uye ol kısmında ekrana 50 indirim geliyor fırsatı yakala basıp uyelik olusturdugunuzda direk veriyor kullanım suresi yazmıyor

• devasaldost D kullanıcısına yanıt

Ben de bu ürünü alma gafletinde bulundum. Hayatımda bu kadar kötüsünü yemedim. Hem bayat hem içleri boş gibi, ne yediğini anlamıyorsun, kaçıncı kalite fıstık bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faydalandık haber veren arkadaşa teşekkürler.

• Abi yeni hesap, yeni mail yeni tel no ama bişey yok şaka gibi.Sadece androidlerde bu sıkıntı var sanırım.İOS'ta bı sıkıntı yokmuş.Kullananbilen var mı Android'de şu an?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 5 Mayıs 2021; 16:30:6 >
  • Android'de 50 TL indirim banner'ı gördüm, üyelik açtım ama sepette düşmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabıma 100/25 gelmiş

• Kullanım süresi vb. var mı arkadaşlar?

• Mobil uygulamadan yeni maille hesap açtım, sipariş kısmında hiç kullanılmamış telefon numarasını girdim 50 TL indirimle beraber satın alabildim. Haber verene buradan şükranlarımı sunarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 5 Mayıs 2021; 16:49:3 >
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri hizmetlerine sordum bu gün başlamış ama skt hakkında bilgi bulunmamaktaymiş. Digital kodlarda kupon çalışmıyor. Daha önce kullanılmamış numara olması lazım ve sahte mail üye olmaya uygun.

• MarionCobretti kullanıcısına yanıt
    Öyle yaptım olmadı. Sepette bile düşmedi. Sadece ekrana resim verdi
  • webden olmuyor mu ? ödeme kısmına kadar geldim uygulamadı ?

• CJ11 C kullanıcısına yanıt

Ya da boşa kampanyanın bitmeisne sebep olmayalım düzeltiyorum yorumu. Özelden atıyorum size hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krmbzkurt -- 5 Mayıs 2021; 15:54:31 >
  • teşekkürler uzun süredir kullanmadığım hesaba 100/30 kupon tanımladığını farkettim hemen kullandım

• banada 100/25 tanımlamış

• Sipariş geçtim, haber veren arkadaşlara teşekkürler. İptal olmaz inşallah.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.