Şimdi Ara

100-200 arasi oyuncu kulaklik tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar butce biraz az yazdigim gibi tavsiye edebileceginiz bir kulaklik varmi? Logitech g230 modeli hakkinda ne dusunuyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hyperx Cloud Core arastiriyorum ben 200 liraya bulabilirsem alacagim.

Birkac gundur bu fiyat araligindaki cogu kulakligi arastirdim internette. Ses kalitesi ve malzeme kalitesi olarak en iyisi Hyperx Cloud Core.

Logitech G230 guzel kulaklik ama hemen hemen ikisi ayni fiyattalar ve Hyperx acik ara daha iyi.

Kulak kisimlari suni deriden yapilmis ve hafiza ozelligiyle zaman icinde kulagina oturuyorm kafayi sıkmıyor zaten kulaklik. Jak cikisi tek oldugu icin telefonunla, ps4 ile kullanabiliyorsun l. Kulakligi istedigin zaman cikarabiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

Hyperx Cloud Core arastiriyorum ben 200 liraya bulabilirsem alacagim.

Birkac gundur bu fiyat araligindaki cogu kulakligi arastirdim internette. Ses kalitesi ve malzeme kalitesi olarak en iyisi Hyperx Cloud Core.

Logitech G230 guzel kulaklik ama hemen hemen ikisi ayni fiyattalar ve Hyperx acik ara daha iyi.

Kulak kisimlari suni deriden yapilmis ve hafiza ozelligiyle zaman icinde kulagina oturuyorm kafayi sıkmıyor zaten kulaklik. Jak cikisi tek oldugu icin telefonunla, ps4 ile kullanabiliyorsun l. Kulakligi istedigin zaman cikarabiliyorsun.

Hocam teşekkürler cevap için.Söylediğin kulaklığı araştırdım güzel gözüküyor genelde 200 den fazla ama 200 den az n11 de buldum. sende bir incele istersen beraber siparis gecelim

http://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/kingston-hyperx-cloud-core-pro-gaming-mik-kulak-khx-hscc-bk-br-P82141434

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperPunch -- 17 Kasım 2015; 16:16:36 >
  • SuperPunch kullanıcısına yanıt
    Fiyat cok iyi yabanci sitelerde 70 dolar yurt disinda daha pahali resmen. Kacirmamak gerek ben yarin siparis veririm belki.

• Ben de bir oyuncu kulaklık alacağım, arkadaşlar bu konuştuğunuz kulaklığın malzemesi çok da kaliteli durmuyor, dibinden kopabilir gibi duruyor
  • umut9334 kullanıcısına yanıt
    200 lira altinda bu kulakliktan daha iyi malzeme kalitesi olan bir kulaklik yok su anda sitede yurtdisi fiyatindan bile daha ucuza satiliyor yurtdisinda 80 dolar.

• 15 Hz-25.000 Hz steelseries v2 ye rakip bu fiyatı hak ediyo dün sipariş verdim elime geçince 1-2 foto ve bildilendirme atarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuperPunch

Selam arkadaslar butce biraz az yazdigim gibi tavsiye edebileceginiz bir kulaklik varmi? Logitech g230 modeli hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Ben kullanıyorum ve çok çok memnunum. Tavsiye edilir

http://www.dx.com/p/sades-sa-708-stylish-pc-notebook-primary-gaming-headset-w-microphone-black-blue-3-5mm-plug-279289#.Vk4TYDahezk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.