Şimdi Ara

100-150 lira arası Dijital Çerçeve yerine Çin malı tablet mi alsam??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar dijital çerçeve almak istiyorum ama çoğu çin malı zaten bunun yerine bu fiyatlarda (100-150 lira arası) çin malı tablet alsam aynı işi görür mü ne dersiniz.

• bencede tablet alsan daha mantıklı çin malı yerine A-101 e mis gibi Vestel tablet geldi 169 tl ye al ondan slayta koy
  • e oda üstüne Vestel yapıştırılmış çin malı değil mi
  • O da çin malı. Sizin için görüntünün güzelliği önemli. Eğer karşılaştırma imkanınız varsa gidin karşılaştırın. Kuzenim aynı fiyata bir tablet almıştı küçük çoçuğuna ekran zar zor görünüyordu. Bir de az yana yatırınca renkler karışıyordu. O fiyata alacağınız tablete muhtemelen zaten tablet olarak fayda göremezsiniz. En azından alttaki tableti alın.

http://www.bimeks.com.tr/urun/143245/reeder-a7ic-7--tablet-pc.aspx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haklısınız görüp almak lazım,zaten tablet olarak bir beklentim yok.dijital çerçevelerin çözünürlüklerini görünce bu fiyat aralığındaki tabletlerin daha iyi olabileceğini düşündüm.bir acelem de yok görüp, inceleyip alırım.bu arada sizlerin de görüşleri ve yönlendirmeleri elbette bana yardımcı olacaktır.teşekkürler
  • Bence de vestel almak daha mantıklı çünkü sonuç da adı var yani

• konuyu hortlatmak istedim tablet mi çerçevemi bende kararsızım 8 inc çerçeve fiyatı 300 tl 300 tl ye ne tabletler alınır ama tableti sürekli şarjda tutmak ne kadar ömür verebilir bilemiyorum birde tablet ekranlarında belli bir açıdan bakınca görüntü net görünüyor acaba çerçevelerde bu nasıl deneyecek bir yerde bulamadım açıkçası bilgisi olan varmı
  • evet bu konuda ben de fikir almak istiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.