Şimdi Ara

100-120 bin arası BMW 3 serisi alınır mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
3.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 110-115 e 2010-2011 model makyajsız kasa bulabilirsin , motor olarak kompresör olanlar Lpg uyumludur. Benzinde e90 3.16i ye benzer yakar , şehiriçi 11 Litre civarı.
    Amg olanlar biraz daha serttir konfor bakımından ama , yol tutuş ve görüntüsü için değer

Bu arada piyasa uçmuş 4-5 aya kadar Makyajlı olanlar bulunuyordu 120 ye .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HümanistAdam -- 17 Şubat 2020; 12:20:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noche34

Üstad önerebileceğin bi ilan olursa çekinmeden atabilirsin. Tabii vaktin olursa.. değerlendirmek isterim.
    otomatik olursa kesinlikle 316i önermem, 320i den yüzde 20 ye yakın fazla yakıyor ve yarısı kadar bile gitmiyor

2.0 motorlu 318i ve 320i bakın
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-e90-kasa-boyasiz-kazasiz-hatasiz-bakimli-3.18i-790007048/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ilk-ruhsat-sahibinden-2008-model-3.20-i-otomatik-786649896/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-satilik-320i-785973680/detay

• hocam makyajsız 3.16i alırsan gitmez o arabalar turbosuz düz motor bi tanıdıgımızda var bmw demeye bin şahit 2012 sonrası f30 lara bak illa benım aracımı al demiyorum :D
  • noche34 kullanıcısına yanıt
    E90 3.16i performans beklentiniz varsa büyük hayal kırıklığı yaratır. Mercedes C ya da Audi A4 de bakabilirsiniz.
  • HümanistAdam kullanıcısına yanıt
    Bakalım ilanlardan denk gelirse haberdar ederim sizi. yardımcı olursanı sevinirim tabii.
  • Batuhan Kılıç kullanıcısına yanıt
    2 motorlu olanların vergisi biraz fazla geldi. dediğim gibi biz o kadar çok uçma meraklısı değiliz :) bu attığınız araçların kasalarını pek beğenmdim :( bmw logosunu çıkarınca çok dandik bi şey olur mesela.
  • Hyperfex kullanıcısına yanıt
    Sizin araç iyi güzel tabii ama fiyat bana yüksek. İnşallah en kısa sürede satarsınız. Teşekkürler bu arada yardımcı olduğunuz için.
  • zed Z kullanıcısına yanıt
    Mercedes C'ler çok pahalı. Audi A3 ya A4 düşünmüyor değilim tabii ama onlarda da pek temiz bulunmuyor. :(

Şu araç alınır dediğiniz 100-120 bandında olanlar 100 km geçmeyenleri görürseniz paylaşırsanız sevinirim. Belki başkaları da faydalanır, ben almazsam bile:
  • zed Z kullanıcısına yanıt
    E90'ın iç mekanı kutu gibi arabacıklardan daha dar değil mi?
    hiçbiri alınmaz.

115beygir, 150nm tork var. 6ileri tork konvertörlü şanzıman ile 1400kg lik kasa oluyor sana 0-100 13,4sn. böyle performanssız bir aracı ha arkadan itiş almışsın ha almamışsın bir anlamı yok.

Benim 156beygirlik 2lt atmosferik makine 6.viteste rampada anca çekiyor arka lastikler büyük olduğu için 1.6 hem de otomatik düşünemiyorum bol bol vites düşürüp bağırıyordur motor.

Çok saçma bu paralara e90 316i otomatik alınmaz. satılmaz zaten favorilere ekleyin hepsi aylarca duracak.

1.ilan: bomboş e90, ayrıca şasi sorgusunda ukrayna paket gözüküyor

2.ilan: kapak jantlı arabaya 118bin tl vermek açıklamaya yazdığı opsiyonlar dışında bi şey yok. ilk nesil i-drive yerine adam gibi opsiyonlar alsalarmış. sipariş verenin kafasını merak eediyorum.

3.ilan: 2. ilan gibi i-drive dışında bir opsiyon yok. ayrıca jantlar yan sanayi duruyor. üstelik dolu hasarı olan bir araç için 120bin tl ne bileyim...

4.ilan 3. ilanın kapak jantlı orijinal hali. en azından jant takmışlar.

5.ilan diğerlerinden nispeten daha dolu.

6.ilan manuel klimalı

Gerçekten bu bomboş bmw demeye bin şahit araçlara bu paraları vermeyi düşünüyor musun?

2011 316i 365*2 vergi ödüyor. ben 2006 320i için 629*2 ödüyorum ki değer. seneye de 300 küsür olacak yaştan ötürü. gidip bomboş arabayı boyasız, düşük km veya yeni yaşta diye 125bin tl gibi komik bir rakamı vermezdim. Ayrıca köpek gibi benzin yakacak. Benim araçta adaptif bi-xenon far, sunroof, alarm, elektrikli arka perde, iç dış full m paket, i-drive yok. arkadaşımın 2009 316i lci aracı ile yan yana inceledik benim 3 serisi ise bu ne dedim bomboş araba. trendline passat'tan farkı yok 316i e90'ların...

İşin kötü yanı şu, trendline passat'tan farksız araç için servisler, özel servisler, sanayi ustaları, arkadaşların, valesinden dilencisine herkes sana zengin ağa muamelesi yapacak. sanayide işçilikler bir anda 3katı oluyor...

• F30 316i sattım ağustosda. F30 a paran yeterse al ama E90 a bulaşma.
    E90 ı ilk 50 metrede koşarak geçerim sanırım.
    Ayrıca benzini içer.
  • cormen kullanıcısına yanıt
    Clio, Fiesta gibi araçlardan daha geniş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

E90 316i bulunur pek performans alamazsın ama saydığın araçlardan daha iyi
    Aman ha. 2 yıl dayanabildim. çok yakan az kaçan bir araç. F30 aldım rahat ettim. Maddiyatı zorlayıp 2012-2013 f30 almak daha mantıklı
  • Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    Düşünemdiğim ve emin olmadığım için zaten konu açtım üstad :) Düşüneceğim bi araç olsa bence bana da kalmaz

Tecrübelisiniz bu konularda teşekkür ettim. Tecrübelerinize dayanarak bana 100-120bin civarı önerebileceğiniz 100km yi geçmemiş C segment üstü hangi aracı önerirsiniz. Varsa bulduğunuz gördüğünüz daha harika olur.
  • coolman06 C kullanıcısına yanıt
    En düşük kaç model bakayım ve hangi paket olsun üstad?
    f30 un çıkışı 2012. düşük bütçe için Türkiye paketi comfortline olur. Ama ilk parti çıkanlar manuel klima en azından dijital klima olsun. luxury line, sport line, m paket gidersen fiyat artar.

Ha şunu söyleyim standart ses sistemi berbat ötesi. Hi-fi heleki harman ses olunca fiyat uçar. Ben ön kapı çıtalarına orjinal harman twiter taktırdımda bir parça dinlenir oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 17 Şubat 2020; 15:21:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman06

Aman ha. 2 yıl dayanabildim. çok yakan az kaçan bir araç. F30 aldım rahat ettim. Maddiyatı zorlayıp 2012-2013 f30 almak daha mantıklı

Alıntıları Göster
    F30 lar çok uçtu hocam. 316 hızlı değil ama 20d ye göre hem daha sorunsuz hemde temizini bulma ihtimali daha yüksek

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Bende 3.20i var ama 3.16i le aynı motor. Yazılımla yakın performans alınabilir ama riskli. Motor harici ektra yağ soğutucu ve eksoz manifolt çapının büyük olaması gibi donanımsal farklarda var.
    Ama 3.16 136hp ve torku yüksek bir araç. Hiç kimseden performans şikayeti duymadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman06

Bende 3.20i var ama 3.16i le aynı motor. Yazılımla yakın performans alınabilir ama riskli. Motor harici ektra yağ soğutucu ve eksoz manifolt çapının büyük olaması gibi donanımsal farklarda var.
    Ama 3.16 136hp ve torku yüksek bir araç. Hiç kimseden performans şikayeti duymadım.
    Ben e90 316 dan bahsetmiştim. F30 316 tatmin edici bir performası var

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Evet e90 3.16i performansı (motor ağırlık oranı yüzünden) düşük bir araç. Şehir içi tüketimi oldukça fazla. olumlu yönü atmosferik motor olduğu için ömrü uzun ve kolay kolay arıza vermiyor. LPG ile ekonomik kullanılabilir. 2. eli düşük bir araç. Amblemi dışında pek bir şey beklememek gerek.
    e90 3.20d ise düşük km bulmak imkansız. Yüksek km ise motorun ağır bakıma ihtiyacı olabilir. Bahsettiğiniz gibi temizini bulmak çok çok zor. Ama her durumda 2. eli var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.