Şimdi Ara

[10. YIL ]SUNRISE UP RTL 3D 5800V60 için C6V41 CFW (867. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.370
Cevap
30
Favori
840.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FalanFilan78

hocam romu kurdum şu anda ilk sayfadaki uygulamaları yüklemeye çalışıyorum ama bayi linkler bozulmuş ama sorun değil

Siz CFW'yi kurdunuz gerisi önemli değil, uygulamalar bi Google'a yazmayla hallolacak şeyler.

5800 için yapılmış en iyi ve en çok kullanılan CFW'nin tadını çıkarın. Telefonunuzun bir C6'dan farkı yok hatta daha ileri seviyede.

• NomadCRY kullanıcısına yanıt
    ekran görüntüsün atamadım 3 uygulama çalışıyor 8 mb boş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FalanFilan78

ekran görüntüsün atamadım 3 uygulama çalışıyor 8 mb boş

PM'den yazmıştınız zaten, siz tekrar flash atın bi.
  • vay arkadaş

yıllar önce post attığım konuya yıllar sonra yeniden 5800 için mesaj atıyorum. geçen gün elime temiz bir 5800 geçti daha v20. versionda tertemizdi yani : ) aklıma bu konu geldi. jaf vs unutmuştum hepsini, biraz uğraşıp v60 yükledim şimdi. telefonun bu halini görmeyi özlemişim be. kendi telefonumu 2011de satmıştım yıllar sonra aynı heyecan.

sağol nomadcry kardeşim

:)
  • mesajım bulunsun
  • telefonum bozulunca mektera geçiş yaptım yazılım linklerini güncellermisiniz burdan indremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

vay arkadaş

yıllar önce post attığım konuya yıllar sonra yeniden 5800 için mesaj atıyorum. geçen gün elime temiz bir 5800 geçti daha v20. versionda tertemizdi yani : ) aklıma bu konu geldi. jaf vs unutmuştum hepsini, biraz uğraşıp v60 yükledim şimdi. telefonun bu halini görmeyi özlemişim be. kendi telefonumu 2011de satmıştım yıllar sonra aynı heyecan.

sağol nomadcry kardeşim

:)

Rica ederim. Yıllar geçse de halen bu tarz mesajlar geliyor, bir şekilde kalıcı olmayı başarabilmişiz. Ne mutlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -JonTurk-

telefonum bozulunca mektera geçiş yaptım yazılım linklerini güncellermisiniz burdan indremiyorum

Bugün içinde yükleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -JonTurk-

telefonum bozulunca mektera geçiş yaptım yazılım linklerini güncellermisiniz burdan indremiyorum

http://s2.dosya.tc/server5/o1jmgr/Sunrise_UP_RTL_by_NomadCRY.rar.html

İlk sayfaya da ekledim.
  • Link güncellenmiştir.
  • Merhaba Emin Hocam,

Elimde eski bir 5800 var ve içinde v31 yüklü.

Artık yıl olmuş 2018 güncelleme de yapamıyoruz.

Ben senin sunrise cfw yi indirdim flashlamayı düşündüm ama v60 olmadığı için çalışır mı bilmem.

Ben direk v31 telefona sunrise kursam kurulur mu? Çalışır mı?

Bu arada ilk kez sunrise kuracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E905B1095 -- 11 Şubat 2018; 16:29:52 >
  • Hocam v20 den geçenler olduğuna göre siz de yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

Hocam v20 den geçenler olduğuna göre siz de yapabilirsiniz.

Hocam saolun ama bir de uzmanına soralım.

Tam Emin değilim.

@NomadCRY

• Artık forumda symbian'a bakan tek benim herhalde?

@windrosymbian

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E905B1095 -- 12 Şubat 2018; 16:13:35 >
  • grimser G kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

NomadCry'ın sunrise cfw sini v20 telefona yüklediginizi soylemissiniz. Telefonu v60 yapıp mı yuklediniz, v20 deyken mi?

Peki v60 dayken ise nasıl guncelleyebildiniz?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E905B1095

Merhaba hocam,

NomadCry'ın sunrise cfw sini v20 telefona yüklediginizi soylemissiniz. Telefonu v60 yapıp mı yuklediniz, v20 deyken mi?

Peki v60 dayken ise nasıl guncelleyebildiniz?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Iyi günler
    Merhaba yapabildiniz mi güncellemeyi ya da cfw yi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Merhaba yapabildiniz mi güncellemeyi ya da cfw yi?

Alıntıları Göster
    Yok hocam vazgeçtim sonradan :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam ben biraz uğraşıcam bu telefonla bende de v50 yüklü v60 flashlayıp yükleyeceğim yapabilirsem. Bir kaç çözüm buldum yapabilirsem yazarım buraya yapan olursa görsün.

• frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    Bana da haber verin v60 flashlayabilirseniz bende v31 vardı. V60 flashlayamamıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E905B1095

Bana da haber verin v60 flashlayabilirseniz bende v31 vardı. V60 flashlayamamıştım.
    Phoenix ile v60 flashladım. Phoenix kullandıysanız onunla deneyin. Ben hiç yapmamıştım hayatımda internetteki anlatımlardan yaptım oldu yapamazsanız linki vereyim ya da ben anlatabilirim. Sonra cfw yi kurdum genel olarak cfw çok iyi ama bir sorun var. Wi-fi şifresini hatırlamıyor alet. Yani her seferinde şifre giriyorum. Bir de bu telefonlarda güncel telefonlar gibi sürekli wi-fi a bağlı kalamıyor muyuz? Telefonu bağlıyorum wi-fi a ama 2 dk sonra bir bakıyorum bağlantı gitmiş yine bağlanmam lazım. Bunun dışında bir sorun yok. Tabii ovi store falan hikaye olduğu için onu da yükleyemedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frt-_-ctn -- 20 Eylül 2018; 20:34:38 >

• 
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.