Şimdi Ara

10.sınıftayım hayalimi gerçekleştirmeme Yardım Edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle İnşAllah gerçekleştireceğim ben 1.sınıftan belli beyin cerahı olmak istiyorum ve cevremdeki herkes benimle alay edeceğinden kimseye söylemiyordum sessizce derslerime çalısıp soranla pilot olacam diyordum bununla bile alay ediyorlardı her neyse 10.sınıfa geçtim ve bu yıl bu gun bu saatten sonra derslerime çalısmayı sıklaştırmayı ve Ankara Üniversitesinin TIP Fakültesi Bölümünü Kazanmayı hedefliyorum Bu Çalışma esnasında siz değerli büyüklerimden yardım almayı ön koydum internetten uzak duracağım ve sürekli tekrar yapacağım bana önerileriniz nelerdir iyi kötü yorumlarınızı yazarsanız ve hayalimi gerçekleştirmeme katkıda bulunursanız belki sizi belki sizin çocuklarınızı ben iyileştirmede aracı olurum.
    Önerileriniz için Çok Teşekkür ediyorum umarım konuma en azından bi kaç tane yorum gelir herkese iyi akşamlar

• 9.sınıfı iyi geçirmişsindir umarım geçirmediysende sorun değil bu senelerde halledersin.
    10.sınıf derslerine iyi odaklan ve başarabilirsen 9.sınıfada bir göz gezdir ha olmadı yazın bakarsın çok birşeye gerek yok. Bu yılki konular 11 ve 12de karşına çıkacak o yüzden dikkat et
  • çok şükür 10.sınıfın diğer konularanıda hazırlanıyorum yani ders işlemeden konuları çalışıyorum
  • 9.sınıf yıl sonu notun kaçtı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sananelan2584563 S kullanıcısına yanıt
    9. Sınıf 2014-2015 79,94
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.