Şimdi Ara

10 senelik 5+1 sinema sistemini LCD ye baglamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaslar yaklasık 10 sene once aldııgm SONY ev sinema sistemini samsung marka lcd tv me baglamak istiyorum.Uğraştım ama yapamadım bir el atarsanız sevinirim.Amacım lcd tv me flashı takınca film seyretmek ve çıkan sesi de ev sinema sisteminden vermek. sony sisteminin arkasındaki giriş- çıkışların fotolarını koyuyorum dvd isimleri adı altında göreceksiniz.SAMSUNG lcd ise 4 senelik falan, onda hertürlü giriş-çıkış var tahminim, tv adı altındaki resimlerde görebilirsiniz. Zaman ayırıp yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ediyorum.
     10 senelik 5+1 sinema sistemini LCD ye baglamak 10 senelik 5+1 sinema sistemini LCD ye baglamak 10 senelik 5+1 sinema sistemini LCD ye baglamak 10 senelik 5+1 sinema sistemini LCD ye baglamak 10 senelik 5+1 sinema sistemini LCD ye baglamak 10 senelik 5+1 sinema sistemini LCD ye baglamak 10 senelik 5+1 sinema sistemini LCD ye baglamak

• bu resimlerde lcd nın arkasındaki giriş çıkışlar.
     10 senelik 5+1 sinema sistemini LCD ye baglamak 10 senelik 5+1 sinema sistemini LCD ye baglamak 10 senelik 5+1 sinema sistemini LCD ye baglamak 10 senelik 5+1 sinema sistemini LCD ye baglamak

• optik kablon varsa optical digital out yazan yerden yani tv den çıkıp ses sisteminde optical in yazan yere gireceksin tamamdır
  • çok teşekkür ederim.
  • optik kablonunu uygun olan bir resini gosterebilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaonurcan -- 14 Şubat 2014; 1:05:07 >
  • baska bir kablo alternatifimiz yok degil mi
  • Optik kablolar standarttır...
    Eğer elinizde hazırda kablo varsa; diğer bir bağlama şekli ise (dvd de AUDİO IN) girişi var, kırmızı beyaz. onu tv arkasındaki (AUDIO OUT) kırmızı-beyaz çıkışa RCA kablo (belki elinizde vardır) diye söylüyorum. deneyebilirsiniz. Fakat çalışmayabilir, çünkü dvd de yanında birde (video) girişi var, eğer video sinyali alması gerekiyorsa çalışmaz. gerekmiyorsa-çalışır.
    Tabiki 1. tercih; Uyumlu olacağı kesin olan optikcal OUT ve optikal IN bağlantısıdır.
  • kablo başarıyla takıldı ses geliyor ama sadece ön kolonlardan geliyor ses arkalara gelmiyor 2+1 oldu sanırım, filmi usb den oynattıgım için 5+1 e destek vermiyor mu?
  • mustafaonurcan M kullanıcısına yanıt
    doğrudur 5.1 desteklemez, kumanda üzerinden dsp effekt tuşu gibi ses değiştirici tuş varsa sanal 5.1 ses alabiirsiniz. sessistemi kumanda resmini paylaşırsanız yorumlayabiliriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.