Şimdi Ara

10 puanlık uzman sorusu, Güvenlik Kamerası Uzaktan izleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Firmama uzaktan izleme destekli olacak şekilde bir cctv kamera sistemi kurdum.

Şirket içindeki ağdan kameraları izleyebiliyorum, aynı şekilde sabit ip'den girip evimden de izleyebiliyorum.
    ANCAK : her zaman değil. Yani gün içinde izlerken bir 5-10 dk sonra bağlantı kuramıyorum. Firma IP'snden cevap gelmiyor.
    Firmayla konuştuğumda modemi kontrol ettiriyorum, modem sorunsuz çalışıyor gözüküyor ancak bağlantı yok...!

Modemim Linksys WAG54N, bayağı pahalı bir modemdi, ama nedense bağlantılarım stabil değil. Sorun sadece kamera sisteminde değil diğer açık portlarımdan da cevap alamıyorum.

Sizce sorunun kaynağı neresi, bağlantı bazen problemsiz, bazen hiç yok..!

teşekkürler...

• modem üzerindeki ve pc deki firewall ayarlarına bakın

birde malum hatlar telekomdan
  • 10 puanlık uzmanmışım....

böbürlenmek için erken ama, olayı sanırsam çözdüm, modem uykuya dalıyor böle bağlantı olmadığında, ayakta tutucak bi müzik açtım firmada, sanırsam bi problem olmucak...
  • camera sisteminde modem sisiyordur kapatip acilinca bi sorun olmaz is networkle dis network arasi farkli oldugundan arada tikanmalar olabilir.
  • Hangı sıstemı programı kullandınız fırmanızda
  • en basta networktekı server sıstemı nerdır ısa servermı yoksa kerıyomu yoksa lınuxmu yoksa donanımsal frımwaremı bunlar lazım bırde arkadasım sızın kameraları ınternete cıkarrdıgınız zamn goruntu alamamanız su sekılde test edın
    servere rdp kurarak eger server a rdp yanı uzak masaustu baglantısı yapıyorsa sorun sızın kamera ınternet cıkısında demektır saglam yapamamıslar demektır bunları kontrol et bana pm yolla yardımcı olayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.