Şimdi Ara

10 milyar para biriktirdim şu alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 10 milyar para biriktirdim yazın işe gidip geleceğim 2-3 ay sonra satacağım arabayı askere gideceğim için sizce alınır mı bu araç.hiç anlamam arabalardan bi fikir verirseniz sevinirim 2-3 ay beni masrafa sokmasın ve satarkende aldığım fiyattan satıyım yeter
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-acill-satilik-mondeo-ghia-full-plusfull-muayne-yeni-sirali-sistm-lpg-165659731/detay

şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Obama_TR

arkadaşlar 10 milyar para biriktirdim yazın işe gidip geleceğim 2-3 ay sonra satacağım arabayı askere gideceğim için sizce alınır mı bu araç.hiç anlamam arabalardan bi fikir verirseniz sevinirim 2-3 ay beni masrafa sokmasın ve satarkende aldığım fiyattan satıyım yeter
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-acill-satilik-mondeo-ghia-full-plusfull-muayne-yeni-sirali-sistm-lpg-165659731/detay

şimdiden teşekkürler

corolladan milyon kat iyi olduğunu düşünüyorum 10 bine süper araç..

• Araba hevesi istiyorsanız 2 ay için araba kiralamak daha mantıklı bir seçim olur almakla uğraşmayın hiç sigorta mtv bakım al sat ücrti satamadım galeriye ucuza verdim gibi yanlışlara gelmeyin
  • aynı aracın 1998olanını 1 sene kullandık ailece biraz çok yakması dışında mükemmel bir araçtı (tüp yoktu benzinde kullanılıyordu.
  • 10000 e alinabilecek en mantikli secenek olsa gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo-Cash

Araba hevesi istiyorsanız 2 ay için araba kiralamak daha mantıklı bir seçim olur almakla uğraşmayın hiç sigorta mtv bakım al sat ücrti satamadım galeriye ucuza verdim gibi yanlışlara gelmeyin

hocam kiralarsak çok gider 1.5 milyara bile kiralasan 2 ayda 3 milyar uçtu gitti yanı arabayı en fazla 500 lira zararla satarım bilemedin bin lira
  • En mantıklı seçim bile olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Obama_TR

quote:

Orijinalden alıntı: Rambo-Cash

Araba hevesi istiyorsanız 2 ay için araba kiralamak daha mantıklı bir seçim olur almakla uğraşmayın hiç sigorta mtv bakım al sat ücrti satamadım galeriye ucuza verdim gibi yanlışlara gelmeyin

hocam kiralarsak çok gider 1.5 milyara bile kiralasan 2 ayda 3 milyar uçtu gitti yanı arabayı en fazla 500 lira zararla satarım bilemedin bin lira

hocam aylığı 1000 liraya gayet biyi bir sümbül kiralarsınız iki ayda 2000 temiz verir uğraşmazsınız
    öbür türlü arabayı baktırmaya götürceksiniz ustaya para
    hadi alacaksınız noterde devir işlemi para
    sigorta yaptıracaksınız yaşınız gençse fazlasıyla para
    hadi aldınız muhakkakki bi masrafı olacak yaptıracaksınız para
    (allah kaza bela vermesin) adamın biri gelip arabaya vuracak ya da siz vuracaksınız para
    yakıtı çok yakacak para
    temmuzda mtv gelecek para
    arabayı satmak istiyceksiniz kimse istiğiniz fiyatı vermeyecek
    askerlik şıkışmasın diye ölücüye ucuza vereceksiniz para
    seçim sizin

• Satması kolay olmaz.Yürütmesi sıkıntı yaratabilir.Sorun çıkarırsa üzer sizi.
  • Guzel aracmis. Sahinlere 14bin istiyorlar. Kesinlikle alinir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Satması kolay olmaz.Yürütmesi sıkıntı yaratabilir.Sorun çıkarırsa üzer sizi.

Hocam benim araba konuları hakkında pek bi bilgim mevcut degil bana ne gibi sorun çıkartabilr bu

• Fiestta,Clio,Polo,Corsa daha masrafsız olur. 16 senelik d sınıfı araç sorun çıkardığında masrafı çok olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

Fiestta,Clio,Polo,Corsa daha masrafsız olur. 16 senelik d sınıfı araç sorun çıkardığında masrafı çok olur.

Hocam haklısınız da 9 10 milyardan yukarı çıkamam elimdeki para bu maalesef

• 2-3 Ay binmek için araba alınmaz , heleki alacağınız araç bunun gibi modeli düşük mondeo gibi 2. eli olmayan bir araçsa bence araba alma işini başka bir bahara erteleyin bu arabayı 2. elde kolay kolay elden çıkartamazsınız en azından askerden geldikten sonra alırsınız bunun yerine arkadaşın dediği gibi araç kiralayabilirsiniz kesnlikle daha mantıklı.
  • Obama_TR kullanıcısına yanıt
    Motorla ilgili teknik sorunlar çıkabilir.Şayet motorda yağ eksiltme ya da lpg sisteminde sıkıntı varsa bunlar ciddi nedenleri de olabilir basit nedenleri de.Mondeolar çokta ucuz araçlar değil.

Daha çok piyasa aracı olan bir tercih yapın derim.

1-2 ekleyip palio düşünebilirsiniz mesela
  • 2 aylık dizel araç kiralanır yakıtı bile dert edilmez mis gibi binilir 5 kuruş da masraf istemez.

Her türlü satın alacağınız araç ile zarar daha fazla olacak.
  • kafadan km ile oynanmış.

bunun dışında iyice baktırıp alın hakkatten temiz gözükmüyor.
  • Son sahibi olursun araba iç acici degil

• evet brodvay şahine 7-8 vereceğine 10 bine mis gibi araç...
    bu aracı alınca bir 10 daha harcasan gene 10 milyon etmez başınıza bela olur bence brodway alın binin ve satın bu araçlarla yolda kalırsın iyi bişey olsa 10000 e satılmaz bu kesin ...

• Bu fiyata alinacak en iyi aractir belki de.

Ama 2-3 ay binilecek araba degil bu arac.Simdi sahibindene koysaniz ancak satilir belki de.Uzun sure kullanacaksaniz olur ama piyasasi pek olmadigi icin satarken beklemeniz gerekir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.