Şimdi Ara

10 EKİM 2015 EHLİYET SINAVI [ANA KONU] DİREKSİYON SINAVI 7-8-14-15-21-22 KASIM (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
2
Favori
6.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu stajyere niye herkes takılıyor arkadaş 2 yıl boyunca fasülyeden ehliyet olcak orası doğru ama yapcak bir şey yok diyebiliriz. Sonuçta kullanabilcekmiyiz kullancaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktasulan

quote:

Orijinalden alıntı: Booster_06

quote:

quote:

quote:

Evet arkadaslar kursu aradim serifikalar hala yok, cok degerli milli egitim gorevlileri imzalamamis onlarin keyfini bekliyormusuz. Gerci en yakin randevu 7 aralikti ben yine randevumu aldim. Bugun randevum vardi ancak cok degerli milli egitim gorevlilerinin isguzarligi yuzunden randevum yandi. Allah onlari bildigi gibi yapsin.
    Yer, istanbul

Hocam bende cuma gününe randevu aldım kurs büyük ihtimalle bu hafta içi vericez dedi randevuya kadar sertifika yetişmezse randevuya gitmezsem bir sıkıntı olur mu?

Iki kere iptal edince 1 ay alamiyosun. Randevu sayfasinda yaziyor.. Ben birinci hakkimi kullandim. Bide yeni ehliyeti yeni yildan sonra alacaksak bide stajyer ehliyeti falan olursa o zaman cumbus olur ortalik...

Eyvallah hocam ben tekirdağdayım öyle bir ibare göremedim ama tekrar bakayım iptal etme seçeneği falan da göremedim

http://e-randevu.iem.gov.tr/randevu/bul_sil.aspx

Hocam bu istanbul için dediğim gibi tekirdağdayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Bu stajyere niye herkes takılıyor arkadaş 2 yıl boyunca fasülyeden ehliyet olcak orası doğru ama yapcak bir şey yok diyebiliriz. Sonuçta kullanabilcekmiyiz kullancaz.

Kullanacaksin ama iki hatanda ehliyetin elinden alinacak. Ben araba alip kullanmayi dusunuyorum bu sebepten stajyer olaylari beni zor durumda birakabilir diye acele ettim.

• 7 kasımda gırmıstım ,o hafta ıcınde dosyam hazırdı ,parayı denklestırememıstım,dun herseyı hazırladım cumaya randevu aldım,
    Randevunun cıktısını alayım dedım ,yanlıslıkla ıptal ettım randevuyu sonra tekrar aldım,bı sıkıntı cıkmaz degıl mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

7 kasımda gırmıstım ,o hafta ıcınde dosyam hazırdı ,parayı denklestırememıstım,dun herseyı hazırladım cumaya randevu aldım,
    Randevunun cıktısını alayım dedım ,yanlıslıkla ıptal ettım randevuyu sonra tekrar aldım,bı sıkıntı cıkmaz degıl mı?

Bizde 7 kasımda girdik. Halen dosya bekliyoz. Yer nere?

• quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

7 kasımda gırmıstım ,o hafta ıcınde dosyam hazırdı ,parayı denklestırememıstım,dun herseyı hazırladım cumaya randevu aldım,

Bizde 7 kasımda girdik. Halen dosya bekliyoz. Yer nere?

Gaziantep.

• besiktasulan B kullanıcısına yanıt
    Evet 3 hata var yalnız normaldede düzgün kullanmak lazım yani bunda daha dikkatli olcaz şahsen kredi çektim o sayede alıcam bakalım aslında salak kafam önceden alabilseydim iyi olurdu bana ucuza gelcekti.
  • quote:

Arkadaş ben stajyere kaldım herkes almış bile ehliyetleri nerdeyse.

Bu stajyere kalma mevzusu nedir hocam? Ben ilk direksiyonda kaldim ikinciye bu hafta sonu girecegim insallah bundada kalirsam stajyere mi kaliyorum yoksa dosyalari gec goturursem mi kaliyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

quote:

Arkadaş ben stajyere kaldım herkes almış bile ehliyetleri nerdeyse.

Bu stajyere kalma mevzusu nedir hocam? Ben ilk direksiyonda kaldim ikinciye bu hafta sonu girecegim insallah bundada kalirsam stajyere mi kaliyorum yoksa dosyalari gec goturursem mi kaliyorum?

Ehliyeti bastırmak için emniyete 2015 bitmeden gitmeniz lazım diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aras. -- 25 Kasım 2015; 23:36:33 >
  • 75 ceza puanı oluyor birde ehliyette aday sürücü belgesi stajyer yazıyor 2016'da yürürlüğe gircek sen bu sene içerisinde ehliyet olayını halledersen girmez ben daha yeni kayıt yaptırdım stajyere kaldım kısaca.
  • Kursu aradim ve aldigim cevap 'bizim yapabilecegimiz bisey yok milli egitim gorevlileri imzayi geciktiriyor''
    Boyle sacmalik olabilir mi? Asil onlar magdur oluyormus. Ve sertifika icin kesin bir tarih veremezlermis.
    Istanbulda olupta boyle sorun yasayanlar var mi?
    Bizimle sinava girenler ehliyetlerini aldi..

• quote:

Kursu aradim ve aldigim cevap 'bizim yapabilecegimiz bisey yok milli egitim gorevlileri imzayi geciktiriyor''
    Boyle sacmalik olabilir mi? Asil onlar magdur oluyormus. Ve sertifika icin kesin bir tarih veremezlermis.

Aynen hocam ben 7 kasımda girdim hala bekliyorum yarına randevu almıştım yanacak bunların amacı ne anlamadım ki

• quote:

quote:

Kursu aradim ve aldigim cevap 'bizim yapabilecegimiz bisey yok milli egitim gorevlileri imzayi geciktiriyor''

Aynen hocam ben 7 kasımda girdim hala bekliyorum yarına randevu almıştım yanacak bunların amacı ne anlamadım ki

Milli egitime mail aticam uygun bir zamanda.
    Amaclarini bende bilmiyorum ama su an sacmaladiklari kesin.

• Beyler önce ayna emniyet kemeri vs sonra arabayı bosa alıp kontağı çalıştırıp 1 e mi takıoduk nasi yapıoduk heycandan karışıyor

• Bu aksam sertifikayi aldim. Saglik raporunun ucretini vermistim ancak ayarlamadilar ya da baska bir sorun var bilmiyorum ama bana saglik raporunu disardan alip koyarsin dedi. Sanirim kursun raporu kabul olmuyormuymus neymis yarim agizla soyledi bende ustelemedim.
    Birde soforler cemiyeti makbuzu yaziyor sagda solda benim evraklarda boyle bir sey yok.
    Acaba evraklarini alanlar tam icerigiyle yazabilir mi?

• besiktasulan B kullanıcısına yanıt
    ben bu kursların ******* ********* ******* ****yım arkadaşlar benden sonra ilçede giren adam dosyasını alıyor ben daha dosya bekliyorum soruyorum kursa aynı size verilen cevabı veriyorlar. ben bu denizli sürücü kursunun gelmişini geçmisini ******* adamların 2 tane kursu var tek merkeze bağlı öz ege sürücü kursu bizden kayıt olduysan gel dosyanı al diyor denizli sürücü kursu 7 aralıkta anca çıkar diyor böyle saçmalık olmaz ikiside aynı yere bağlı sadece isimleri değişik.
  • Bugun emnıyete gıttım dosyayı ıvırı zıvırı teslım ettım,haftaya cuma saat 4te gel dedı adam.

• Gectim dostlar sonunda aksam karanligina denk geldigi icin bazi hatalari gormezden gelen tatli bir komisyona denk geldim.Darisi basiniza

• Geçtim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • anldrms34 kullanıcısına yanıt
    Ne gibi hatalar yaptınız acaba en önemlisi neydi zorlandığınız.?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.