Şimdi Ara

10 bin TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ayın 26sinda düğünüm var. 9 10 bin TL kadar bir eksiğim var. Öğrencilik zamanında kredi kartı gecikmesi falan çok yaptığım için kredi kullanamıyorum. (Kara listeye düşmüştüm). mühendisim ve aktif olarak çalışıyorum. 10 bin TL'yi nasıl bulabilirim ? İstanbul'da senetle, elden borç veren bildiğiniz yer var mı?

(MSI laptopum var bir tek onu satmaya çalışıyorum şu anlık satamadim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kredi kartı alamiyormusun?

• Kredi puanım 880 civarında hocam. Maaş bankam bile vermiyor.

• Hocam eşin çeksin o çekemiyormu?

• Ailevi sebeplerden ötürü onun üzerine cekili var bir miktar. Ona da vermiyorlar şu an

• çözüm basit; düğün yapmayın?

madem bu kadar kredi ve borçlarınız var, bankalar bile para vermiyor, neden hala 10 bin daha bulup düğün yapmaya çalışıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: pcdaly

çözüm basit; düğün yapmayın?

madem bu kadar kredi ve borçlarınız var, bankalar bile para vermiyor, neden hala 10 bin daha bulup düğün yapmaya çalışıyorsunuz?

hocam millete anlatamazsın akıllarını çöpe atmışlar düğün için kredi çekecekmişim sonra borçlanacakmışım sırf düğün için o saçma paçavra olay için yahu hayatımda görmediğim akrabalarım gelecek ne yapayım ben düğünü giderim mis gibi ufak bir parti eğlence tarzında bir şey yaparım eşimin 1-2 arkadaşı gelir benim 1-2 arkadaşım gelir park bahçesinde yada başka müsait bir yerde ücretsiz şekilde yaparız belki damatlık gelinlik alınabilir düğüne harcanacak lüks paraları çer çöp etmemiş oluruz araba yada ev alırız veyahut atarız bankaya dolara çeviririz bekletiriz

• pcdaly kullanıcısına yanıt
    Hocam düğün için derken ev kuruyoruz onun için lazım. Yoksa şu an salon tutup milleti 2 saat eğlendirecek kadar zengin değilim, hiçbir zaman da bunu mantıklı bulmadım zaten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resul069

Hocam düğün için derken ev kuruyoruz onun için lazım. Yoksa şu an salon tutup milleti 2 saat eğlendirecek kadar zengin değilim, hiçbir zaman da bunu mantıklı bulmadım zaten.

düğün derken ev kurmak anlaşılmaz. düğün ayrı bir şey ev kurma ayrı bir şey.

ozaman 10 bin tl ile ne alakcasınız, onu sonra paranız olunca alın. bir tek o kadar eksik ise.

• meola147of kullanıcısına yanıt
    Kimse sizin aklinizla gezmiyor hocam, bir açıklamayı dinleyip sonrasında kendinizi bu kadar şey yazmak için yorsaydiniz keşke.

• pcdaly kullanıcısına yanıt
    Evet kusura bakmayın orada benim hatam olmuş. Zaten temel ihtiyaç bölümlerini almaya uğraşıyorum şu an. Bulabilir miyim diye konuyu actim zaten. Bulamaz isek ölecek halimiz yok tabiki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.