Şimdi Ara

1 TB HDD açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 TBlık SmartDisk' im var. En son bıraktığımda çalışır vaziyetteydi. Ertesi gün çalıştırdığımda ön kısımdaki ışıklı "SmartDisk" yazısı sönük yandı, Hdd ve Power ışıkları da öyle ve hatta hdd ışıklı sürekli yanıyor. Fan çok gürültülü çalışıyor, hdd açılmıyor...!!

• Başka bir bilgisayarda deneme yaptınız mı?
  • başka bir bilgisayarda denedim zaten hiç görmüyor, önceden de dediğim gibi yeteri kadar güç çekmiyor olmalı ki ışıklar çoook zayıf yanıyor HDD ışığı hiç sönmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: divanidestan

başka bir bilgisayarda denedim zaten hiç görmüyor, önceden de dediğim gibi yeteri kadar güç çekmiyor olmalı ki ışıklar çoook zayıf yanıyor HDD ışığı hiç sönmüyor.

Adaptöründe bi sorun olabilir. Adaptörün çalışabilirliğinden emin olmak gerekir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejaay

quote:

Orijinalden alıntı: divanidestan

başka bir bilgisayarda denedim zaten hiç görmüyor, önceden de dediğim gibi yeteri kadar güç çekmiyor olmalı ki ışıklar çoook zayıf yanıyor HDD ışığı hiç sönmüyor.

Adaptöründe bi sorun olabilir. Adaptörün çalışabilirliğinden emin olmak gerekir..

ben de öyle düşünüyorum umarım öyledir, yarın bir baktarayım hemen cevap yazarım, ilgin için teşekkür ederim dejaay
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.