Şimdi Ara

1 SSD 1 HDD Aynı Anda Kullanabilirmiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün 120 gb lik ssd aldım ve önceden olan 1 tb hdd var işletim sistemini ssd ye kurup oyunlarıda hdd ye kurma gibi bir şey var mı aynı anda kullanam gibi bir şey varsa nasıl yapıldığını anlatırsanız sevinirim.

• Kullanabilirsin.
    Ama tam olarak nasıl olacağı konusunda yardımcı olamıyacağım :)
  • Sorun olmaz, aynı şekilde kullanıyorum. Oyunları kurulum sırasında Harddiski göstererek kurulum yapabilirsin, tüm oyunların kurulum yeri ayarlanabilir.
  • Sorun Olmaz
  • Benzer şekilde 120 gb ssd ve 2 tb hdd kullanıyorum. Sistemi ssd ye kurduğumdan ssd C sürücüsü olarak görünüyoır. hdd'yi 3'e bölmüşüm onlarda D, F ve G sürücüsü olarak görünüyor. Oyunlar, film, müzik nereye atmak istiyorsam o sürücüye atıyorum Sorun olmaz yani istediğin gibi kullanabilirsin. Oyun veya program kurarken sana nereye kurmak istediğini soruyor zaten, D'yi seçtiğinde hdd'ye kurar.
  • Windows'u SSD'ye kurmanız yeterli olacaktır. SSD, Raid, 1-2-3... hdd aynı anda kullanırsınız sorun olmaz.
  • Bütün cevaplar iiçin teşekkürler arladaşlar yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar örneğin windows u ssd ye oyunu hdd yüklersem oyunlardaki loading sürelerini hdd ye göre mi yükler yani oyun performasını oyunun kurulu oldugu yerden mi alır yoksa windowsun kuruldugu yerden mi alır ona göre hhdd alacam cevaplarınız bekliyorıum saygılar..
  • HDD ye kurduğunuz tüm oyun ve programlar ile attığınız hertürlü dosya hdd nin hızında erişilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

HDD ye kurduğunuz tüm oyun ve programlar ile attığınız hertürlü dosya hdd nin hızında erişilebilir.

teşkkürler cevabınız için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.