Şimdi Ara

1 Mayıs sonrası AKKsiz aboneler nolcak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende şu anda 100mbps akk'siz var ayda 299 lira ödüyorum ve çoğu zaman memnun değilim genede hız düşük gelio heleki 4k hdr netflixten izlemeye çalışırken. vs. Yeni Platin paket sanırımbunun yerine geçti. ama isim değişik sadece sanırım. Upload hızları değişicekmi 1 mayıstan sonra? Komik çünkü 5 mbps nedir ya... kendi paramla rezil olmaktan sıkıldım. ayrıca nefret ediyorum varoş çin malı modeminden. parası neyse vercem şu kullanıcı adı şifreyi versin. Parasıyla değilmi lan?. Pardon sinirlendim artık. Bitane GPON terminal bulup şu irenç Innbox f60 i devredışı bırakmak istiyorum...

• Upload Hızlarında Herhangi Bir Değişiklik Olmayacak Yeni Uygulancak Olan Yeni AKK Kanunun Daha Çok Hızı Düşük Kullancılar Veya Düşük Hızdaki Tarifeler İçin Daha Verimli Olacak Eğer Tarifinizi Değiştirebiliyorsanız 50 Veya 100 Mbps 25 Veya 50 GB Kotalı Bir Tarifeye Geçin 16 Veya 24 Mbps Hıza Düşün 300 TL Çok Yüksek Para 55-75 TL Her Servis Sağlayıcıdan İnternet Hizmeti Alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ıslakzemin -- 27 Nisan 2017; 15:51:48 >

• 35-50 mbps kotalı bir tarife en uygunu. AKK sonrası 16'ya düşecek. epey iş görür
  • Fast.com da sonuç kaç çıkıyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O modemi avrupadaki iss lerde kullaniyor.da pppoe kullanici adini veriyorlar ama sifreyi vermiyorlar.bunun kanuni zorunlulugu var sanirim.sabit telefon icin bir zorunluluk var.bu hattin cografi olarak yer tespiti yapilamiyor ip bazli oldugu icin.bu yuzden kurulum yapilan adres disinda bu sip aboneliginin baska yerde kullanilmasi kanunen yasak sanirsam.birde ip tv icin sabit kutu ile bu router de eslesme oluyor bu nedenle bu cihazin da ev disi kullanimini istemiyorlar.bu gpon agi bir kapali network gibi calisiyor eger kullanici adi ve sifre verilirse bu aboneligi baska biri her hangi bir yerde kullanabilir ve bu ip den suc islerse suclama kanuni olarak hat sahibinin oluyor.bu sebeple vermiyorlar.fakat vdsl de boyle degil bir ev numarasi cikarip size telefon hizmeti vermeseler bile bir hat kaydiniz var ve bunun disinda kullanilamiyor.yani vdsl kullanici adi ve sifreyi baska bir telefon hattinda girsenizde baglanmiyor.fakat fiber de boyle degil.aktif fiber olsa idi boyle olmazdi gpon yapisi boyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    akk deliği gitti... artık 3Mbps gözüküyor...
  • hiç bir şey değişmez akk kalkıncada faturayı düzeltecekler... en kazançlı olan abone grubu olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

akk deliği gitti... artık 3Mbps gözüküyor...

?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    bazı sitelerde ve torentte akk aşılsada hızı tam alabiliyordum ama artık yok... sadece speedtest.nette TURKCELL serverlarda hızı tam görebiliyorum... hızı tam görmek için speedtest yapılmaz heralde... dmz ile sorunu çözmüştüm...
  • DMZ den nasıl yaptın anlamadım abi bana özelden yazarmısın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.