Şimdi Ara

1 Maç Kaç Mb?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet sorunsalı yaşıyorum geçiçi vınn kullanıcısı olucam 4 gb kotam var 1 maç ortalama kaç mb götürür?

• Bende vınn kullanıcısıyım, yaklasık 50 60 mb cıvarı. Ama uzun suren maclarda 100u dahı bulabılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imakenya dragons

Bende vınn kullanıcısıyım, yaklasık 50 60 mb cıvarı. Ama uzun suren maclarda 100u dahı bulabılıyor.

1 ay yeter inşallah
  • Haftalık 1 gb kullanıyorum. 1 gecede bıtıyor. Daha devam etmıyım ıstersen :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imakenya dragons

Haftalık 1 gb kullanıyorum. 1 gecede bıtıyor. Daha devam etmıyım ıstersen :D

Sus sus devam etme öldürecek misin sen beni
  • Dota'da gelecek güncellemeleri bilgisayarın programlarıın bir anda otomatik güncellenebileceği gibi etmenleri unutmazsan iyi olur gibi. :)
  • internet quality high da 40-50 arası lowda 20-25 arası gidiyor bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan955

Dota'da gelecek güncellemeleri bilgisayarın programlarıın bir anda otomatik güncellenebileceği gibi etmenleri unutmazsan iyi olur gibi. :)

pcninkini boşver de dotayı güncellemek zorundayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ManSlayer_

quote:

Dota'da gelecek güncellemeleri bilgisayarın programlarıın bir anda otomatik güncellenebileceği gibi etmenleri unutmazsan iyi olur gibi. :)

Olayın boşvermesinde değilim, genelde otomatik güncellemeye konumluydun ayarları değiştirmemiştim, telefonla bağlandığımda yarım saat içinde 500mb'a yakın götürdü. Ayarlarını kontrol et diye söyledim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _ManSlayer_

quote:

Olayın boşvermesinde değilim, genelde otomatik güncellemeye konumluydun ayarları değiştirmemiştim, telefonla bağlandığımda yarım saat içinde 500mb'a yakın götürdü. Ayarlarını kontrol et diye söyledim.

oto güncellemeden çıkardım o yüzden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.