Şimdi Ara

1 kg Turunç Reçeli 25 TL - Tanıtım Süresince Ücretsiz Kargo (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
752
Cevap
13
Favori
33.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • domates, salatalık ve mandalinadan oluşan fiyat avantajlı bi paket yapsanız süper olurdu.fiyatlarda biraz daha indirim istiyoruz..
  • Badem salatalıkta bir kere daha indirim daha yaptık.
    1 kg Badem Salatalık 4.9 TL yerine 2.55 TL ve 30 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo.
    İyi alışverişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pompacinin-intikami

quote:

Orijinalden alıntı: abavf

quote:

Orijinalden alıntı: pompacinin-intikami

quote:

Orijinalden alıntı: turakmug

iyi ama markette satılan nar ekşisi de zaten 6 lira.. üstelik son derece lezzetli. fethiye de mendos gıda da 6 liraya alabilirsiniz.(Üstelik faturalı )... Akdeniz bölgesinde diğer illerde de pek farklı değildir..

Bu 25 lira çok fazla iken, birde fiyat ucuzmuş gibi yazılar ilginç olmuş.

Narın maliyeti nedir ? bileniniz var mı ? ihracatlık nar bile üreticide 40 kuruş .. nar ekşisini zaten çatlak narları kullanarak yaparlar genelde.. dolayısı ile kg fiyatı 10 kuruş gibi bir rakamdır.. Amacımız kimsenin ticaretini baltalamak değil ama 1 litre nar ekşisine 25 lira demek de biraz fazla.. üstelik birde 25 liraya ucuz denilince..........

Forumların amacı doğruyu iyiyi bulmak. Bende bu düşünce ışığında kendi doğrularımı yazdım. Yoksa bu işin ne ticaretini yapıyorum ne satıcıyı tanıyorum .. Hiç ilgim alakam yok. Ama yaşadığım bölge de yer gök her yer nar ağacı dolu. üreticilerle sürekli bir aradayım. fiyatları son hali ile yakından bildiğim gibi nar ekşisinin tüm yapım aşamalarına vakıfım.

+1453
    olay budur...

Malasef sizin gibi nar ekşisini bilmeyenler yüzünden sahte ekşi satanlar köşe oluyor.

Markette 6 liraymış. Ben size 4 liraya da üretirim, yeter ki bas glikoz şurubunu bas sitrik asiti. Markette 6 liraya satılanın içinde dörtte bir oranında nar ekşisi varsa öpüp başınıza koyun.

Sektörün önde gelen markaların birinin etiketini okumuştum 2 yıl önce sanırım adam hiç olmazsa içindeki nar ekşisi oranını yazmıştı diğerleri onu da yazmıyor. Adam üçte biri nar ekşisi diğer kısmı kimyasal olmak üzere kilosu 28 TL ye satıyordu.

Örnek verilen markette 6 lira olsa markete gelişi 4,5 ve aşağısıdır. 50 kuruş kdv olsa geriye 4 kalır. Bu adam hadi 1 TL kar etsin. Paketleme falan derken 3 TL ve aşağısına mal emek zorunda. 3 TL ye Türkiye de değil 1 kg nar suyunu zor bulursunuz.

Buradan sizin gibi hesap uzmanlarına çağrı yapıyorum, değil 6 lira 10 lira vereceğim bana 1 ton hakiki nar ekşisi bulun. Parasını peşin vereceğim nakliye de bana ait.

Ayrıca nar ekşisi dediğin ekşi olur. tatlı nardan ekşi olmaz olsa olsa pekmez olur. Adı ekşi zaten bunun. Yıllar önce nar ekşisi sattığım kadın sattığım ekşi "ekşi" dedi pek beğenmedi neymiş tatlı olacakmış. Tatlı isteyen adam gider pekmez alır nar ekşisiyle işi olmaz. İşte böyle nar ekşisinden anlamayanlara laf anlatmak zor.

Arkadaş dürüst davranıyor hiç olmazsa açık açık yazmış tatlı nardan üretim diye.

Orjinal nar ekşisi köyünde 20-25 e satılıyor. Bence gayet de ucuz. 2 kg alsan dünyaya yeter. Onun verdiği lezzeti verecek başka bir şey yok çünkü. Dolmasını yiyen hayran kalıyor.Ne kullandın diyor. Ben de sizin gibi ucuz nar ekşisi arayan ve ekşiden anlamayanlara gidin marketten alın diyorum. Ancak meraklısına veriyorum.

Uyanık arkadaşlara bir tavsiye vereyim, sahte malı sorun etmeyenlere de. Alın 3 kg glikoz şurubunu, veya marketten sahte pekmezi, içine 1 kaşık limon tuzunu eritip atın/kaynatın alın size ucuz nar ekşisi.

Siz sahte şey yemeyi göze aldıktan sonra ucuzlukta sınır yok.

kardeş ben bu işin membaındayım memleketim nar cenneti ,
    senin gibi organik adı altında 5 liralık nar ekşisine 25 lira verenler olduğu sürece bu satıcılar köşe oluyor
    tereciye tere satmaya kalkma sana 10 liradan tonlarca nar ekşisi bulurum bilmiş bilmiş konuşma.

merak etme bizim de bahçemiz nar ağacı kaynıyor. Bu kadar nar ağacının içinde bilmeden yazıyorsun asıl o ayıp. 5 TL ye nasıl bir nar ekşisiymiş o söyle biz de görelim. Elinin altında ekmek yemeden parasız köle bulacaksın ateş bedava olacak nar da emeksiz yetişecek bahçende 5 TL ye imal edersin. Zanndersin ki tuz gibi suya karıştırınca ekşi imal ediliyor. Narı ayıkla kaynat babam kaynat. MAdem öyle üret 5 tl ye sat 10 tl ye köşe ol.

Orjinal nar ekşisi dediğin küçük çok ekşi narlardan yapılıyor. Bu nar az veriyor öyle yarım-bir kiloluk nar tutmuyor.

YAzı yazdığın bilgisayar da 100 TL lik malzemeden yapılıyor ama bayılıyorsun milyarları. Sen alma böyle şeyleri kazık yersinz böyle mantık var mı?

• Kendi gelirim olsa bu tip satıcılardan alışveriş yapardım.
  • GENEL DUYURU
    Sayın DH üyeleri ve misafirleri,

• Daha fazla DH üyesi ve misafirlerinin verdiğimiz hizmetten yararlanabilmesi,
    • Daha önce bize gelen kargo ücreti ile ilgili şikayet ve önerilerin de dikkate alınması,
    • Müşterilerimizin kendi paketlerini(sepetini) oluşturabilmek istemesi,

adına mevcut kargo ücretlerimizde bir süreliğine indirime gitme kararı aldık.

30 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo fırsatı halen devam etmektedir.

Buna göre;

Yeni kargo ücretlerimiz:
    0-4 kg arası 2.5 TL
    5-9 kg arası 3.5 TL
    10-14 kg arası 5 TL
    15-18 kg arası 7.5 TL
    19-23 kg arası 8.5 TL

İyi alışverişler dileriz.
  • flycat2002 kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Sipariş Numaranız : R375425

Siparişimi verdim. Rica etsem denmek amaçlı birkaç sivri biber ve çarliston biber ekleyebilir misiniz?

Bir de kargo yarın (yani bugün 5 Kasım) yola çıkar mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Badem/silor salatalık, Batıkent, Etimesgut, Sincan tarafındaki Gimsa marketlerde zaten bu fiyata sürekli olarak alınabiliyor.
    Daha geçen haftasonu almıştım. Pazarda da sabah-öğlen bu fiyata, akşam pazarında düşüyor.
  • fiyatlarda da gördüğüm kadarıyla bir değişiklik yok, kargo ücretlerini indirdiğiniz güzel olmuş, teşekkürler. şimdi ürünleri daha hesaplı bir şekilde alabiliyoruz. ben sizden ürün almayı sevdim umarım firmanız uzun soluklu olur, kalitenizi bozmazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi causeisunknown -- 5 Kasım 2013; 10:33:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: causeisunknown

fiyatlarda da gördüğüm kadarıyla bir değişiklik yok, kargo ücretlerini indirdiğiniz güzel olmuş, teşekkürler. şimdi ürünleri daha hesaplı bir şekilde alabiliyoruz. ben sizden ürün almayı sevdim umarım firmanız uzun soluklu olur, kalitenizi bozmazsınız.

Sayın Müşterimiz,

İyi dilekleriniz ve görüşleriniz için teşekkür ederiz.
    Memnuniyetiniz bizim için önemlidir.
    Saygılarımızla.
  • flycat2002 kullanıcısına yanıt
    Satış Fiyatı :3,49TL sizin yazdıgınız rakam hatalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan330

Satış Fiyatı :3,49TL sizin yazdıgınız rakam hatalı

Hocam,

Özür dileyerek 3.5 TL yerine 3.49 olarak hemen düzeltiyorum başlığı ve ilk mesajı.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: graphys

Merhaba;

Sipariş Numaranız : R375425

Siparişimi verdim. Rica etsem denmek amaçlı birkaç sivri biber ve çarliston biber ekleyebilir misiniz?

Bir de kargo yarın (yani bugün 5 Kasım) yola çıkar mı?

Hocam siparişiniz kargoya verilmiştir.Biraz geç yazdık ama k.bakmayın artık.
    Bilgilerinize saygılarımla.
  • finsera kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Mail geliyor zaten o yüzden hiç sorun yok ;) ürünler gelince izlenimlerimi paylaşacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon verirsen bizde ordan alırız
  • biber salçası var mı? ya da nerden bulunur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inceyol

biber salçası var mı? ya da nerden bulunur?

gittigidiyorda hatay ürünleri mevcut. ordan dün hatay köy evinden gerçek nar ekşisi ve salça aldım. iyi oldğndan şüphem yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

quote:

Orijinalden alıntı: inceyol

biber salçası var mı? ya da nerden bulunur?

gittigidiyorda hatay ürünleri mevcut. ordan dün hatay köy evinden gerçek nar ekşisi ve salça aldım. iyi oldğndan şüphem yok

daha önce aldınız mı? tadını biliyor musunuz?
  • 2 kg verdiğim sipariş 1,85 kg şeklinde etiketlenerek gönderilmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayfam

2 kg verdiğim sipariş 1,85 kg şeklinde etiketlenerek gönderilmiş...

Hocam,

Bu yanlışlık için sizden özür dileriz.
    Sanırım kardeşim paketleme yaparken bir yanlışlık olmuş. Pazartesi günü çok fazla paket yoğunluğumuz vardı.
    Bu yoğunluk esnasında böyle bir yanlışlık olmuş olabilir. Ancak bunlar bahane değil.
    Diğer müşterilerimizde de bu şekilde hata olan varsa tarafımıza bildirmeleri durumunda gerekli ücret iadeleri yapılacaktır.
    Bilerek böyle bir şey yapmak istesek üzerlerine ürün adı, ağırlığı ve paketlenme tarihini basmayınız.
    Saygılarımızla.
  • Bitiriyoruz!
    Sezonun son Hicaz Nar kampanyası!

Ağaçlarımızda kalan son Hicaz narları da topladık.
    Hepsi 1. kalite Hicaz nardır.

İlk 40 sipariş için 8 kg Hicaz Nar ve 1 kg Enterdonat Limon sadece 21 TL ve ücretsiz kargo.

Eko Limon Nar Paketi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.