Şimdi Ara

1 kg çekirdek 29.99

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
2.793
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 kg çekirdek 29.99 TL. Taze Taze kavurup yolluyorlar. 100 TL'ye tamamlarsanı 10 TL daha düşer.

https://www.trendyol.com/aycitir/aycekirdegi-tuzlu-p-92578722?boutiqueId=599692

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• şok a101 ve bimde 250 gr tuzlu/tuzsuz çekirdek 250 gr pakette 4, 20 TL kg fiyatı 16,80 TL yapıyor neredeyse yarı fiyatına bu nasıl sıcak fırsat arkadaş hiç mi etrafınızda olandan bitenden haberiniz yok neredeyse 2 aydır bu fiyata satılıyor üstelik, hatta kdv indirimi öncesinde 4,50 liraydı şimdi dahada ucuz.

hepsini denemiş birisi olarak bana göre içlerinde en iyisi şokta satılanları sonra bim sonrada a101 geliyor , yalnız dikkat edin şokta satılanların 2 tane farklı üreticisi var, ekmekcioğlu üretimi olan eh işte hatta vasat altı diyebilirim fakat gold harvest üretimi olanlar çok çok lezzetli hem taneler büyük hem yağ kokusu yok hemde kavrulma oranı çok iyi, alacaksanız 1-2 paket alın deneyin beğenirseniz stok yapın, tosla kartınız varsa şok iadesi ile kg maliyeti yaklaşık 15 liraya gelir.

1 kg çekirdek 29.99

1 kg çekirdek 29.99
  • sipariş verince hemen kavuruyorlar mı

• link hatalı

• Dükkan mi açtınız hocam hayırlı olsun 😀😀
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
  • outworks kullanıcısına yanıt

Yok hocam benim değil :)

• tuzsuz olanı indirimde olsaydı düşünürdüm.

• Güzel mi deneyen var mı
  • 2 Kilo almak isteyen kişi 2 kuruşla bedava kargoyu kaçırıyor. Haliyle satıcı da müşteriyi.

• şok a101 ve bimde 250 gr tuzlu/tuzsuz çekirdek 250 gr pakette 4, 20 TL kg fiyatı 16,80 TL yapıyor neredeyse yarı fiyatına bu nasıl sıcak fırsat arkadaş hiç mi etrafınızda olandan bitenden haberiniz yok neredeyse 2 aydır bu fiyata satılıyor üstelik, hatta kdv indirimi öncesinde 4,50 liraydı şimdi dahada ucuz.

hepsini denemiş birisi olarak bana göre içlerinde en iyisi şokta satılanları sonra bim sonrada a101 geliyor , yalnız dikkat edin şokta satılanların 2 tane farklı üreticisi var, ekmekcioğlu üretimi olan eh işte hatta vasat altı diyebilirim fakat gold harvest üretimi olanlar çok çok lezzetli hem taneler büyük hem yağ kokusu yok hemde kavrulma oranı çok iyi, alacaksanız 1-2 paket alın deneyin beğenirseniz stok yapın, tosla kartınız varsa şok iadesi ile kg maliyeti yaklaşık 15 liraya gelir.

1 kg çekirdek 29.99

1 kg çekirdek 29.99

• Tomcruise55555 T kullanıcısına yanıt

sesli güldüm 1 kg çekirdek 29.99 

• elfaz681 kullanıcısına yanıt

Ben 2 adet aldım kargo ücretsiz oldu hocam

bu arada çekirdekler bugün geldi tadı fena değil, ama şokta daha ucuzmuş oradan alırım artık

• newrophat kullanıcısına yanıt

ben genelde en ucuz migrosun çekirdeğini alırdım

geçen ay a101 dekini denedim tadı güzeldi

bu hafta şokta bu fiyata görünce 3 tane aldım tadına bakacaz artık :D

• Taze taze kavurmuyorlarsa iade ederim 1 kg çekirdek 29.99 1 kg çekirdek 29.99 

• quote:

Orijinalden alıntı: Azazel Geri Dönüyor

ben genelde en ucuz migrosun çekirdeğini alırdım

geçen ay a101 dekini denedim tadı güzeldi

bu hafta şokta bu fiyata görünce 3 tane aldım tadına bakacaz artık :D

yukarıda dediğim gibi üreticisine dikkat edin pişman olmazsınız  

• newrophat kullanıcısına yanıt

bol tuzlu olan gold harvest üretimi almışım .1 kg çekirdek 29.99 

• Ciddi cekirdek yiyiciler tadimdan vazgecmeyenler biraz emekle bu civara denk getirebilir
    1- Yapikredi varsa istanbulkarta 100tl yukluyoruz 20 puan veriyor (50/ay max)
    2- Getir buyuk her gun en az 100/20, 200/20, 200/40 indirim veriyor hatta bazen 100/40 bile verdigi oluyor ama
    3- 285 gramlik paket 13.09tl kilosu getir buyukte 46, yukaridaki indirimlerle %40 iniyor ve 27.60tl

Cok market denedim 25-30 civarlarina hicbiri tadim kalitesine yaklasmadi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.