Şimdi Ara

1 kg Ana çıtlak Antep fıstığı - 73 TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
8
Favori
30.577
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 gün oldu sipariş vereli, hala bir gelişme yok!
  • Ürün bu sabah geldi. Verdiğim para bosa gitti. Dukkanda tadına baksan almazsın bu ürünü. Tadında bariz yandı yanacak hissi alınıyor. Tütsülü sevenlere hitap eder belki.

Cok fazla kavrulmuş. Hemde cok. Ve eski urunle karışma var urunde. Hanımın memleket oralara yakın. Görür görmez eksi notu verdi. Yeni ile eski urun karıstırip kavurarak forumdonanima yani bize mahsulü yıgdılar zannımca.
    Haa satıcı derse ki bu parti sorunlu, kavurma zamanini bir tik kacirmisiz(ki bu gelen nerdeyse 3 kat fazla kavrulmus). o zaman bize bunu satmıcaksin arkadaş, baska şekil degerlendir.

Bir daha bu satıcıdan hiçbir ürün almam. Tek artı yanı paketleme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 eylül'de verdiğim siparişte hareket yok hiç.
  • 3 kg sipariş ettim. Umarım pişman olmam. Yorumlar iç açıcı değil?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DÜN TATBAKTAN ALDIM 75 TL IDI MEMNUNUM LEZETTLİ COK AZ ACILMAMIS CIKTI 300GR 5 TANE
  • Hala gelmedi araya haftasonu girince en erken pazartesiye kaldı, çok rezilsiniz

• Satıcı konu başlığına bizzat kendi yazmış fiyatlar biraz daha düşebilir diye kilolarca almanın anlamı yok.

Benim asıl merak ettiğim geçen seneye göre 3 katı üretim artışı ( ege ve akdenizde de üretime geçilmiş ) olmasına rağmen fiyatların sadece yüzde 25 düşmesi neden?

Bir de fıstık fiyatları çok arttı diye protesto için sadece cevizli baklava yapan baklavacılar hadi bakalım şimdi baklava fiyatlarını düşürecekler mi ???
  • Fiyatlar daha fazla düşmez. Depolarda çürümeye bırakırlar yine de düşük fiyata satmazlar.

• Dün bir video izledim bulursam linkini atarım, videoda bu sene üretim o kadar çok ki Türkiye'nin 3 yıllık ihtiyacını karşılar diyor, üreticiye ödedikleri 16 tl diyordu.
    Migros , bim vs 106tl'den satmaya devam ediyorlar, vahşi kapitalizm son sürat devam ediyor. Tüketici örgütleri yok teşhir eden yok.
  • Sabah kargom teslim edildi. Fıstıklar gayet büyük ve taze idi. Ürün gayet iyi ama sanırım kavurmada fazla kavuruyorlar. Üstündeki kabuğu ile yediğinizde tadını alamıyorsunuz. Fakat kırıp o kabuğu ayıkladığınızda yemyeşil fıstıklardan çok memnun kalıyorsunuz. Bu fiyata bir daha sipariş veririm. Teşekkürler
  • İlk paketi bitirdik ailecek ama ikinci paket ilkine göre fazla kavrulmuş ve eski mahsül ile karışmış sanırım, oysa ki herşey ne güzel başlamıştı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun Fiyat 95 olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AFBC3338C

Dün bir video izledim bulursam linkini atarım, videoda bu sene üretim o kadar çok ki Türkiye'nin 3 yıllık ihtiyacını karşılar diyor, üreticiye ödedikleri 16 tl diyordu.
    Migros , bim vs 106tl'den satmaya devam ediyorlar, vahşi kapitalizm son sürat devam ediyor. Tüketici örgütleri yok teşhir eden yok.
    hükümetin yapması gereken iş, kuracak kooperatifi, komisyoncuları çıkartacak aradan ...

• O kadar çok kişi fazla kavrulmuş olduğundan şikayet ettiki firma yetkilisinin de tamam buna dikkat edelim diğer siparişlerde demesini bekliyor insan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8 eylülde sipariş verdim. beklemeye devam ediyorum. geç olsun kötü olmasın. önemli değil.
  • Zeytin ve cay icin de bu sene uretim cok yazmislar ama ne hikmetse markette ve kuruyemiscide fiyatlar hic dusmuyor.

• Bu fistik neden bu kadar abartildi?
    Bende denemek amacli siparis verdim ancak gelen urun tatsiz fazlaca kavrulmus acikcasi 73liraya tekrar siparis vermem.

• Cuma kargoya verildi. Hala yolda görünüyor. Yolda bayatlayacak ürün.
  • Ben de 1 kilo 250 gram aldım. Korkuyorum yorumları okudukça. Çok kötüyse iade etme şansımız olmuyor mu? Gıda olduğu için iade olmaz sanırım değil mi?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.