Şimdi Ara

1 Kasım'dan bu yana yoklama kaçağıymışım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Durumu bugün öğrendim. Ne kadar daha kaçak olarak takılabilirim? Daha sonrasında olacak olan yaptırım ne olacaktır? AÖF'liyim, bir belge gerekiyormuş, onu vermem gerekiyor dediler, onu 3-4 gün içinde alacağım en yakın şubeden acaba 3-4 güne kadar bir şey çıkar mı?

• teciller bitti bitecek o süre içinde yetişirsen dilekçe yazdırıyolar bilmiyodum diye bi şekilde halloluyo ha geçerse birliğine teslim

olma gününe kadar free takılırsın geçince yakalanana kadar tabi 1 kaçak gün için 1 hafta fazla askerlik yapıosun
  • kaçak olanları sürgün olarak doğuya dağlara veriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: furuki90

teciller bitti bitecek o süre içinde yetişirsen dilekçe yazdırıyolar bilmiyodum diye bi şekilde halloluyo ha geçerse birliğine teslim

olma gününe kadar free takılırsın geçince yakalanana kadar tabi 1 kaçak gün için 1 hafta fazla askerlik yapıosun

1 güne 1 hafta ekstra olsa

adama 5 yıl kaçsa 35 yıl askerlik yapar artık
  • 6 ay yoklama kaçağı gezmişim bende.

Dilekçe yazdım,mahkemeye verilmişim.

Ocakta duruşmam var.Adam akıllı nedenler belirtmezsem para cezası vereceklermiş sanırım.

İşleyişi bilen,daha önce başına böyle birşey gelmiş birisi varsa anlatsın durumu.

Not:Şu anda aöf dgs işletme ve örgünde halkla ilişkiler okuyorum,tecilliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatbkath -- 30 Kasım 2010; 3:58:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

6 ay yoklama kaçağı gezmişim bende.

Dilekçe yazdım,mahkemeye verilmişim.

Ocakta duruşmam var.Adam akıllı nedenler belirtmezsem para cezası vereceklermiş sanırım.

İşleyişi bilen,daha önce başına böyle birşey gelmiş birisi varsa anlatsın durumu.

Not:Şu anda aöf dgs işletme ve örgünde halkla ilişkiler okuyorum,tecilliyim.

yaptıkların dosyalarda yazıyor gittiği yerdede bölük komutanı dosyaları okur seni pis işlere vericekler
  • arkadasim 3 yil kacti enselendi suan kibrista kral devre 80 gun sonra teskerw alacak birak pis isi dogru duzgun silah bile gormedi bi o kadar kebab ve bos sıkıcı bir askerlik yapti.ß
  • bende 20 gü falan geç gittim yoklamaya. Niye gelmedin diye sormadılar ile yarım saatte işimi hallettim bitti.
  • AÖF bürosuna kayıt yaptırırken, adamlar neden bana böyle bir belgeden bahsetmiyorlar acaba... 200 km öteden gelmişim otobüs ile kaydımı yaptırıp gönderdiler. İnsan bile ek-c2'den bahseder, askerliği tecil ettirmeyeceğimi düşünmüş olamaz herhalde. Ne uyuz oldum oradaki herife.
  • Açık öğretimde 2 kez üst üste kalmazsan,birşey olmaz.Ama mutlaka gitmen gerek.Ek c belgeni ve 2 c belgeni şubene götür kardeşim.Benim mahkememem halen sürüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.