Şimdi Ara

1 inci zh.tug. kh. ve kh.bl. / KIRKLARELİ BABAESKİ / KIRKLARELİ BURAYA (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
15
Favori
112.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kimsenin napıcağı belli deildir kardeşim eğitimden snr dağıtım var bildiğin üzere bende piyadeyim bildiğim kadarı ile soukmuş genellikle eğitim nöbet ve tatbikatla geçiormuş görcez ne olcak bakalım
  • arkadaşlar ben 353 kd yim k yrd lığı olanlar eldeniz kışlasında yapacaklar askerliklerini şimdiden hayırlı teskereler
  • Hadi alt devreler Cebesoya gelinde sizi biraz ezelim herkez sizi bekliyo bisürü hazırlık yapıldı geliyosunuz diye burda acayip devrecilik var :) Süpürgeler kürekler çekpaslar yenilendi :)
  • acemi birliginde 1 inci zh tug kh ve kh bl yazanlar bizim sefkatli kollarimiza yani eldeniz kislasina gelecek, eger topcu iseniz cebesoy kislasina gideceksiniz, merkez ise ozden kislasi demektir. Soguklara hazirlikli olun onun disinda sorulariniza cevap vermeye calisirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrobatt

Hadi alt devreler Cebesoya gelinde sizi biraz ezelim herkez sizi bekliyo bisürü hazırlık yapıldı geliyosunuz diye burda acayip devrecilik var :) Süpürgeler kürekler çekpaslar yenilendi :)

Tertip urkutme alt devrelerimizi biz hasretle yollarini gozluyoruz onlarin

• ladoce L kullanıcısına yanıt
    Esas ve acemi birligini tam olarak yazarsan yardimci olmaya calisirim

• volkan sinan kardeş öncelikle slm çarşamba günü ordayım eğitim ve usta birliğimde ora yalnız mknz 1 bnm senin 3 sanırım öle yazmışsın nedir ne deildir nasıl geçer biraz açıklama yaparsan sevinirim gerçi az çok farkındayım ne olcağından da prof dan yardım almak iidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosforo -- 2 Şubat 2014; 17:22:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosforo

volkan sinan kardeş öncelikle slm çarşamba günü ordayım eğitim ve usta birliğimde ora yalnız mknz 1 bnm senin 3 sanırım öle yazmışsın nedir ne deildir nasıl geçer biraz açıklama yaparsan sevinirim gerçi az çok farkındayım ne olcağından da prof dan yardım almak iidir

1 mekanizede 20 civari 353 kisa donem var o bakimdan sanslisin fazla sikinti yasamazsin ustada, acemide ztn bizde oldugu gibi sizide ayri bi kogusta toplarlar sikinti yasamazsiniz daha onceleri sikintili olan surgun yeri diye tabir edilen bir kislaya geliyorsunuz ama son birkac donemdir bu sikintilar minimize edildi diyebilirim. Burda yasiyacaginiz en buyuk sikinti kantin ve soguk hava ona gore hazirlikli gelin. Boluk komutaniniz ve tegmeniniz cok iyi insanlar 1. Bl o bakimdan da problemsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bosforo

volkan sinan kardeş öncelikle slm çarşamba günü ordayım eğitim ve usta birliğimde ora yalnız mknz 1 bnm senin 3 sanırım öle yazmışsın nedir ne deildir nasıl geçer biraz açıklama yaparsan sevinirim gerçi az çok farkındayım ne olcağından da prof dan yardım almak iidir

1 mekanizede 20 civari 353 kisa donem var o bakimdan sanslisin fazla sikinti yasamazsin ustada, acemide ztn bizde oldugu gibi sizide ayri bi kogusta toplarlar sikinti yasamazsiniz daha onceleri sikintili olan surgun yeri diye tabir edilen bir kislaya geliyorsunuz ama son birkac donemdir bu sikintilar minimize edildi diyebilirim. Burda yasiyacaginiz en buyuk sikinti kantin ve soguk hava ona gore hazirlikli gelin. Boluk komutaniniz ve tegmeniniz cok iyi insanlar 1. Bl o bakimdan da problemsiz.
    Paylaş

Eğitim Birliği: 1 İNCİ ZH.TUG. KH. VE KH.BL. / KIRKLARELİ BABAESKİ Esas Birliği: 1 İNCİ ZH.TUG.K.YRD.LIĞI MKNZ.P.TB. 3 ÜNCÜ MKNZ.P.BL. (ZMA) / KIRKLARELİ BABAESKİ

TEŞEKKÜR EDERİM VOLKAN KARDEŞ DEĞERLENDİRMELERİN İÇİN ŞİMDİDEN HAYIRLI TEZKERELER SANA AZ KALMIŞTIR UMARIM..

• acemiliği yedik acemiliğe geliceklere bu bilgileri paylaşmak istedim öncelikle özen kışlasında toplanıosun orda kayıt ve eşyaların verilio snr seni arabaya bindirip götürüolar eldeniz kışlasına 20 km snr snr yatak yapmayı giyinmeyi ve bot bağlamayı gösteriolar ilk geceniz böle bitio sabah saat 6:40 da iştimaya girip topluca kahvaltıya gdiorsunuz saat 7:40 da iştima ve gün başlıor başınızda bir kaçtane uzman size pislik gibi bakıolar herneyse kayıtlarınız yapılıo revire gdip 3 tane iğne vuruluosunuz tabi bekleme cabası ayaktasınız şuursuzca bekliosunuz sabrınız sınanıo gelen insanlar tamamlandığında asıl eğitim başlıor tekmil verme sağa sola dönmeler ile tekmil verirken bağırın bağıranı severler askeriyede snr yürüyüşler başlıor sol sağ sol sağ ve marşlar ezberliceksiniz ki ezberlerken mahvolcaksınız bu arada başınızda teğmen varsa allah sonunuzuu hayır etsin böle böle 2 hafta geçer hee bu arada istikametde yersiniz ters cvplar vermeyin..snr tüfekle tanışıosunuz 1 hafta tüfek eğitimi son gün ateş edersiniz ve son hafta tamamen yürüyüş prova vs ile acemiliği bitiriosunuz eldeniz de

• Sınıfımız istihkam olarak usta birliğimiz buraya çıktı nasıldır
  • usta birlikte tankçı olarak buradayım. sıkıntılar sıkıntılar
  • mrcsnc M kullanıcısına yanıt
    Ne öğrenmek istiyorsun kardeşim söyle cevaplayayım :)
  • geth G kullanıcısına yanıt
    Kardes konu bayağı eski de Benim ustalıgım da seninle bire bir aynı, bakım sınıfıyım. Ne tür görevler yapılıyor bahsedebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak190591

Kardes konu bayağı eski de Benim ustalıgım da seninle bire bir aynı, bakım sınıfıyım. Ne tür görevler yapılıyor bahsedebilir misin?

Usta birliği : 1 İNCİ ZH.TUG KH. VE KH. BL / KIRKLARELİ BABAESKİ / KIRKLARELİ

Sınıf : Tank

Statü : Kısa Dönem Er

Kardeşim benimde orası geldi. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• Güncel bilgi verebilecek var mı?

• Selamlar benim de lojistik ve bakımcı usta birliğim kısadönem er olarak kırklareline çıktı.Sukan kışlasındaymış galiba askerliğini burda yapan arkadaşlar yorum yazabilirlerse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mayers -- 2 Şubat 2017; 21:17:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayers

Selamlar benim de lojistik ve bakımcı usta birliğim kısadönem er olarak kırklareline çıktı.Sukan kışlasındaymış galiba askerliğini burda yapan arkadaşlar yorum yazabilirlerse sevinirim.

Kardeş eminmisin buraya çıktığından ben burda yaptım sukan kışlası diye bi kışla yoktu eldeniz,cebesoy, ve özden kışlası var burda eğer değişmediyse
  • Kardeşim netten öğrenebildiğim kadar yazıyorum.Askeri şubede de kırklareli merkez lojistik bakımcısın dediler.E-devlet şifresi olmadığı için bakamıyorum.Genel olarak beni bilgilendirirsen sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayers

Kardeşim netten öğrenebildiğim kadar yazıyorum.Askeri şubede de kırklareli merkez lojistik bakımcısın dediler.E-devlet şifresi olmadığı için bakamıyorum.Genel olarak beni bilgilendirirsen sevinirim.

Kardeş burası kırklarelinin babaeski ilçesi merkez değil seninki farklı büyük ihtimal E-devletten bakman lazım
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.