Şimdi Ara

Silinsin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 25 Aralık 2021; 10:12:34 >

• Uykuya dalmaya yakın irkilmeler normaldir myoklonus denir. Benim kişisel tecrübem mast. fazla kaçırdığım zamanlar daha çok oluyordu. Eğer bir süre daha geçmez her gün olmaya devam ederse ki bu zor bir ihtimal nörolojiye gidebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr.Stephen Strange kullanıcısına yanıt

Mast. Anladığım 31 galiba pek yapmam haftada 3 kere flan.

Ama İrkilmeler bir ara uykuya dalmaya yakını da geçtim gözümü kapattığım an da sallanıyordum.

• Second sister kullanıcısına yanıt

Haftada 3 çok zaten

• Dr.Stephen Strange kullanıcısına yanıt

Mast. danmı diyorsun yani.

• Vücudunun bir bölümü açıkta kalmıştır.

• Second sister kullanıcısına yanıt

Bence etkisi var. Sonuçta beyin kimyasını fazla etkileyen bir şey. Kişisel tecrübem bu yönde.

• Dini şeylere kafa takma, kendini korkutma. Koşup seni uyaran adam canının derdine düştüyse seni uyarmaya vakti kalmaz emin ol, kıyamet kopacak, oda durup birini uyaracak öyle mi  

Kabus görmüşün hocam. Hayatından üzücü film müzik tarzı şeyleri çıkar, yatarken sırtını ayağını açıkta bırakma, oda sıcaklığı fazla da olmasın azda olmasın. Yatmadan önce tuzlu şeyler yeme, kahve içme gece çarpıntıya sebep oluyor.

1 sene öncesine kadar bende tam uykuya dalacağım sıra sıçrayıp uyanıyordum durduk yere, ondan sonra sağlığım git gide daha kötüleşmeye başladı.Bu psikolojikde olabiliyor.Zaten psikolojiyi bozdumu vücut komple bozulmaya başlıyor kas seğirmeleri mide bağırsak sıkıntıları vs zincirleme birbirini tetikliyor.Bu hayatta hiç bir şeyi kafaya takmadan yaşayacan diğer türlü işin zor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.