Şimdi Ara

1 euroya Izmir-Istanbul ucak bileti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
59
Favori
32.668
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 28 yada 29 temmuza ankara yada istanbuldan izmire bilet bakıyorum. benzer fiyatlara bulan var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

beyler herşey iyi güzelde nereden geliyor bu değirmenin suyu ? nasıl böyle 1 euroya satabiliyorlar kendi firması bile kaç paradan satarken. yani site ne kazanıyor, firma ne kazanıyor bu 1 eurocuktan
    sınırsız satmıyor ki zaten.her uçuşta belli bir indirim limiti var.
    daha önce Türkiye de ki firmalarda 5-10 liralara biletler sattı.
    firmalar hesaplamalarını yapıyo rahat olabilirsiniz.
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    değirmenin suyu kandırmadan geliyor. entropay e indirimli veriyor fakat entropay kartı olmayan normal kartını girdiği anda fiyat zıplıyor.

örnek bilet havayolunun sitesinde 40tl

entropay ödemeli edreamste 1 tl

fakat visa ödemeli edreamste

90tl.

yani adam havuz yapmış. bu çakallığa düşenden kazandığının ufak bir kısmını havuç oşarak dağıtıyor. hepsi bu.

birde entropay de bunu ortağı çakal firma. onunda hinlikler mevcut

https://www.google.com/search?ie=UTF-8&client=ms-android-samsung&source=android-browser&q=entropay+fraud

birde review siteleri hayatında sadece 1 tek entropay review i vermiş sahte üyeliklerle dolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 25 Nisan 2018; 12:10:13 >

• Yurtdisi biletlerdede oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

Yurtdisi biletlerdede oluyor mu?
    bu nasıl bir saçma sapan soru. aç siteyi bak karşılaştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

sınırsız satmıyor ki zaten.her uçuşta belli bir indirim limiti var.
    daha önce Türkiye de ki firmalarda 5-10 liralara biletler sattı.
    firmalar hesaplamalarını yapıyo rahat olabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Bravo o kadar net (!) anlatmışsın ki, çok rahat olduk şu an.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

değirmenin suyu kandırmadan geliyor. entropay e indirimli veriyor fakat entropay kartı olmayan normal kartını girdiği anda fiyat zıplıyor.

örnek bilet havayolunun sitesinde 40tl

entropay ödemeli edreamste 1 tl

fakat visa ödemeli edreamste

90tl.

yani adam havuz yapmış. bu çakallığa düşenden kazandığının ufak bir kısmını havuç oşarak dağıtıyor. hepsi bu.

birde entropay de bunu ortağı çakal firma. onunda hinlikler mevcut

https://www.google.com/search?ie=UTF-8&client=ms-android-samsung&source=android-browser&q=entropay+fraud

birde review siteleri hayatında sadece 1 tek entropay review i vermiş sahte üyeliklerle dolu.
    mantıklı geliyor. sanal kart harici hiçbir kartla ücret aktarımı yapmazsak ne kaybedebiliriz ki. en fazla 1 euro gider. fakat tüm planı yapıp havaalanına gidince biletin iptalini görürsek o zaman nanay oluruz

• Katılıyorum entropaya dikkat edin tam çakallar,güvenlik falan hikaye

• opodo.de den entropay ile bilet aldım ancak rezervasyon numarası yada ebilet gelmedi.

"Rezervasyon isteğinizi işliyoruz. Uçuşunuz onaylandıktan sonra, ihtiyacınız olan tüm bilgileri içeren bir onay e-postası alacaksınız.Lütfen spam klasörünüzü de kontrol edin." diye yazıyor ekranda. maile de su geldi "Kısa bir onay e-postası alacaksınız. Opodo Rezervasyon sayısı: xxxxxxxxx"

sunexpress müşteri temsilcisi böyle bir bilet gözükmüyor diyor. bileti 4-5 saat evvel almıştım. bu kadar sürmesi normal mi?

• cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 4 bilet aldım 4’üde aldığım an mail olarak bana geldi ve sistemde gözüküyor sunexpress’in bence bir konuşun opodoyla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    neden iptal olsun?Pegasus ve sunexpressten pnr larim geldi ve biletleme gerceklesti

• cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Ben pegasus ve sunexpress aldim aninda biletleme oldu.Bugun kiz arkadasima bilet aldik bahsettiginiz durumun aynisi oldu.Entropayden para cekildi bir kac gun icerisinde bilet iletilir diye dusunuyorum

• -A kullanıcısına yanıt
    en son ne zaman aldiniz bileti?Gecen hafta aldigim biletler ayni anda kesildi ve pnrlar iletildi.Bugunkunde sadece opodo rezervasyon numarasi ilettiler

• Takip

• -A kullanıcısına yanıt
    opodo ile türkçe görüşebileceğim bir çağrı merkezi numarası var mı ?

• arkadaşlar tek gidiş 1 euroluk bilet alacağım. kesintiler toplam ne kadar oluyor ? yani hesabımdan kaç euro aktarmam gerekiyor işlemi yürütecek kart için
  • Opodo magdurlari loading..

• Hala alınabiliyor mu ya ? Siteye girdim 4 mayısta İzmir Saw'i 25 Pound gosteriyor :(
  • cordelio91 C kullanıcısına yanıt
    ben hangi tarihe baksam 100euronun altında 1 tane bile göremedim, örnek bi tarih ve uçuş verebilir misiniz?
  • Kampanya devam ediyor mu acaba

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.