Şimdi Ara

1,9 jtd dobloda sönmeyen sarı asma kilit işareti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
6.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2004 model 1,9 jtd doblo aracımın, kontagı çevirdikten sonra sönen, asma kilit şeklindeki sarı lambası bir türlü sonmuyor, kontagı kapayıp açıyorum ancak bir zaman sonra sonuyor.Ancak sunu belirteyim; sıcak yaz aylarında, yada motoru kısa bir zaman once stop ettirdiysem ve sonrasında çalıştırmak istedigimde bu sorun pek yaşanmıyor ama ozellikle kış aylarında sinir küpü yapıyor.Servise goturdum yedek anahtarıylada aynı problemi yaptıgı için komple marş takımını değiştirmeleri gerektigini soylediler, aynı bilgisayarcıların virüsü temizleyemedikleri zaman yaptıkları gibi, hemen format atalım derler ya bu da oyle bir çözüm gibi geldi bana, ne dersiniz boyle bir sorun yasayanınız var ı, istisnamıyım yoksa Smile
    not ; umarım sizlere iyi açıklayabilmişimdir, bahsettigim sarı lamba, ısırma teli gibi gibi olan yay şeklindeki lamba degil, bu asma kilit, sonmedigi zaman kilitli gorunuyor, çalışacagı zaman zaten sonuyor..

• bu konuda pek bi bilgim yok ama bence bir çözümü olsada tekrar aynı sorunla karşılaşabilirsin bazı şeyler komple değişmedikçe düzelmiyor malesef...
    bi çıkmacıdan falan bulabilirsen daha ucuza gelir belki...
    düşüncelerimi söyledim. kolay gelsin.
  • Konuyu hortlatayim sorunun çözümü ne ola bende de aeaba üstünde kilit yaniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.