Şimdi Ara

1.5Milyon Türk Lirası İle Ne İş Kurulur? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
5
Favori
3.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ev alıp kıraya vermek , araba alıp satmak vb gundelik garanti işler harıcınde tarım hayvancılık sanayı veya pahalı markaların franchaising ini almakla çok kısa sürede batırılabılecek veya 2-3 e katlanabilecek bir paradır. ayrıca üstteki mesajlarda belirtildiği gibi bir lamborghni alınacak kadar az bir paradır. bu parayı sadece taşıt alarak değerlendirebilen bu sekılde parayı oldüren ustune her yıl tonla bu araba için para harcayan bide ustune 3-4 yıl sonra yarısı paraya satnların ne iş yaptıklarına bakmak lazım
  • 1.5 milyon TL sahibi olayım. Kesinlikle Taksi Plakası alır ve onu da kiralardım. 6.000 TL civarı geliri var zaten ondan sonra da başka ilgim olan bir şey varsa onunla ilgili iş kurardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynstiras

1.5 milyon TL sahibi olayım. Kesinlikle Taksi Plakası alır ve onu da kiralardım. 6.000 TL civarı geliri var zaten ondan sonra da başka ilgim olan bir şey varsa onunla ilgili iş kurardım.

daha mantıklı yatırımlar yapılabilir. Sonuçta bir taksi plakası yerine kafa yorularak daha karlı işler yapabiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum olarak en son çiğ köfteci dükkanında kalmıştık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yemek sektörü özellikle pide üzerine. sampi'ye ciddi rakip olurdum. tek yapman gereken işin ustalarını bulmak, kaliteyi her zaman yükseltmek ve güler yüz.
  • 2-3 trilyon olsa doğru tercihler ile inşaat sektörüne atılırım,
  • Tir alip calistirmak 1 tirin iscisi benzini vs haric 10 bin. Geliri var 170 bine bi axor 60 binede bi dorse 230 bin eder 6 tir 6 da romrk alir bal gibi gecinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raition -- 6 Aralık 2014; 22:06:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raition

Tir alip calistirmak 1 tirin iscisi benzini vs haric 10 bin. Geliri var 170 bine bi axor 60 binede bi dorse 230 bin eder 6 tir 6 da romrk alir bal gibi gecinirim

o işler öyle olmuyor. tanıdık var, bir sürü tırı var, tırcı, kıt kanaat geçiniyorlar.
  • iddaa ya yatiririm barcelona veya real madrid in her hafta banko maçlari oluyor yatir 1,30 katini al paranin
  • Okul / Dershane çevresi veya Çarşı / Merkez taraflarında Dönerci açabilirsin çok deli para var çok
  • emlak olmaz acıkcası 2017de gelen krizi beklerim emlaklar değer kaybına ugrayacak o yuzden guzel yerlere konuslanmış kafe burger mcdonalds kfc gibi zincirlerden yer alırım kıra alırım once baktım karda 2.yi acarım ama kesınlıkle dukkan falan almam suan
  • Ya da şu ünlü markaların lastik jant değişimi gibi yerleri açılabilir. Geçen Gaziosmanpaşa'da arabamızın lastiklerini kesmişlerdi. Kış lastiklerini taktıralım dedik. 4 Lastik değiştirmek ve balansını ayarlamak 10 dk sürüyo 50 tl aldı. lastik fiyatları konusunda pek para kazanmasalar da bu tip işlerden iyi paralar kazanıyolar.
    Bu tip bir yer açmayı planlayarak bir de orayı çalıştıracak sağlam bir adam bulursanız bu sektörde büyüyerek ilerleyebilirsiniz.
    Arabaların işi hiç bitmez çünkü.
  • Ya da halı saha işletebilirsiniz. Maliyeti ilk dediğime göre daha fazla olabilir ama güzel iş bence.
  • Euro dolar altın yaparım fiyatlar artınca satarım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.