Şimdi Ara

1,5 yıllık ilişkim bitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler içimi dökmek için yazıyorum.Uzun olacak biraz.
    1 ay kadar önce 1,5 yıllık ilişkim bitti.Arkadaşlarımla bir şeyler içmek için gittiğim mekanda görmüştüm ilk defa onu, görür görmez içimde birşeyler canlanmıştı ilk anda.. Sonra orada tanıştık konusmaya başladık derken ilişkinin içindeydik kısa bi zaman sonra. İlk 6 ay harika geçti tam anlamıyla, sonra yavaş yavaş kavgalar başladı ama yine de sabahına hallettik her şeyi.
    Bu kız benden 2 yaş küçüktü beyler, başlarda sorun olmadı hiç ama zaman geçtikçe ben alttan alamamaya başladım 1 yıl dolduktan sonra bütün hataları gözüme batmaya başladı. Yaş farkından dolayı atılan tripler, kıskanmalar, kavgada söylenen laflar çok çocukça gelmeye başladı.. En sonunda ben tükendim, alttan almaya, düzeltmek için çabalamaya hiç gücüm kalmadı. Tabi ki benim de hatalarım oldu gereksiz çıkışlarım oldu ama çok zorladım yapamadım.. Ve 1,5 yıl sonra da ilk defa ayrılmaya geldi konu, içimi döktüm resmen, kafamdaki herşeyi anlattım ve bitirdim ilişkimizi..
    İki taraf da çok severken ilişki battığı için ayrılmak zorunda kaldım kısacası. Aradan 1 aya yakın geçti ve çok özlüyorum beyler. Dayanılmaz özlüyorum hem de. Her an geri dönesim var ama hiç bişeyin değişmeyeceğine de eminim düzelmek konusunda da umudum hiç kalmadı artık.. Çok zor durum..

• sakin geri donme. benimde 1.5 yillik iliskim gecen sene bitmisti ki biz 1 yilda ayni evde yasamistik. cok tarifsiz garip pis bi duygu yaw.
  • Git adam akıllı söyle yüzüne. Kendine çeki düzen versin. Onun orasını burasını toplamak zorunda değilsin. Birbirinizi seviyorsanız değerini birbirinize göstermelisiniz.
  • Gururunu ayaklar altına mi alacaksin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dönme geri. Çok özlediğinden hep. Barışırsınız, bir süre sonra tekrar gözüne batar. O ilişkiden artık bi cacık olmaz dostum.
  • HeLLsTeR kullanıcısına yanıt
    O konuşmaları çok yapmıştık hocam. Defalarca sözler verildi ve tutulmadı.. Bu yüzden zaten bitirmek durumunda kaldım, ayrılırken de çok diretti yine bir sürü söz verdi değişeceğine dair ama dediğim gibi umudum kalmamıştı artık düzelmesine. Ama şu özleme işi girince araya ortalık çok karışıyor
  • Geri dönme. Onu hala sevdiğini ve özlediğini de ona asla belli etme kızın totosunu kaldırma. Bir sürü kız var olm rahat ol.

• Benimde 2 gün önce 7 aylık ilişkim bitti. Abi ayrılıklardan nefret ediyorum ya olsa bi dert olmasa bi dert. Ama yinede gün gelir unutulur diye düşünüyorum kimse mükkemmel değil. Hayırlısını isteyelim her zaman. Gün gelir daha iyisi çıkar karşımıza herşey daha güzel olur. Olmayınca olmuyor arkadaş hakkaten de öyle. Bakalım neler olcak daha

Edit : Kendi derdimizden adamın konuya yorum yapmayı unuttuk. Kusura bakma kardeşim.

Özlem geçicidir her zaman barışsan bile herşey yine eskiye dönecek zamanla. Öyle bi hataya düşme ilişki bitmiştir her ne kadar yansada için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şampiyon Sperm -- 20 Temmuz 2015; 0:15:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayanmaya calis kardesim uzun zaman alir ama gecer isi cocuk oyuncagina donmeden bitirdigin icinde tebrikler

• Kız atlatmışken erkek yokluğunu hissetmeye başlar. Kendini bunalıma sokma, insanlarla iç içe ol çok düşünme yani. Geçecek kardeşim, 1,5 yıllık iliişkinin tecrübesi ile bitirmişsin ilişkiyi. 1 aylık toparlama döneminde çaresizliğin verdiğin kararları sorgulamaya kalkmasın. Dünde sendin, bugünde sensin. Acı çekeceksin. Kim çekmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnz-bngl

O konuşmaları çok yapmıştık hocam. Defalarca sözler verildi ve tutulmadı.. Bu yüzden zaten bitirmek durumunda kaldım, ayrılırken de çok diretti yine bir sürü söz verdi değişeceğine dair ama dediğim gibi umudum kalmamıştı artık düzelmesine. Ama şu özleme işi girince araya ortalık çok karışıyor

Tamam doğruyu yapmışsında her zaman 1 şans verilmesi gerekir usta. Kızı sevdiğin apaçık belli. Ya kendini düzeltirse ve hayat boyu mutlu yaşarsanız ?

İşler benim sandığımdan daha çok çığırından çıktıysa acıyı çekiceksin, kızla güzel anlarınız hariç her şeyi unutmaya çalışacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeLLsTeR -- 20 Temmuz 2015; 0:15:55 >

• geri dönme pişman olacaktın madem niye yaptın tekrar aynı hataları tekrarlarsa ne olacak reddetme ihtimali var gururunu ayaklar altınada alacaksın.
    2. olarak belki hayatına yeni şeyler katmıştır sevgili arkadaşlık vs. belki cinsiyet değiştirdi koskoca 1 aydan sonra yeni aşklar ara
  • HeLLsTeR kullanıcısına yanıt
    İşler o kadar çığırından çıkmıştı evet, ama bu kadar severken onun da hala beni sevdiğini bilirken ayrı kalmak çok zor be hocam
  • quote:

Beyler içimi dökmek için yazıyorum.Uzun olacak biraz.
    1 ay kadar önce 1,5 yıllık ilişkim bitti.Arkadaşlarımla bir şeyler içmek için gittiğim mekanda görmüştüm ilk defa onu, görür görmez içimde birşeyler canlanmıştı ilk anda.. Sonra orada tanıştık konusmaya başladık derken ilişkinin içindeydik kısa bi zaman sonra. İlk 6 ay harika geçti tam anlamıyla, sonra yavaş yavaş kavgalar başladı ama yine de sabahına hallettik her şeyi.
    Bu kız benden 2 yaş küçüktü beyler, başlarda sorun olmadı hiç ama zaman geçtikçe ben alttan alamamaya başladım 1 yıl dolduktan sonra bütün hataları gözüme batmaya başladı. Yaş farkından dolayı atılan tripler, kıskanmalar, kavgada söylenen laflar çok çocukça gelmeye başladı.. En sonunda ben tükendim, alttan almaya, düzeltmek için çabalamaya hiç gücüm kalmadı. Tabi ki benim de hatalarım oldu gereksiz çıkışlarım oldu ama çok zorladım yapamadım.. Ve 1,5 yıl sonra da ilk defa ayrılmaya geldi konu, içimi döktüm resmen, kafamdaki herşeyi anlattım ve bitirdim ilişkimizi..
    İki taraf da çok severken ilişki battığı için ayrılmak zorunda kaldım kısacası. Aradan 1 aya yakın geçti ve çok özlüyorum beyler. Dayanılmaz özlüyorum hem de. Her an geri dönesim var ama hiç bişeyin değişmeyeceğine de eminim düzelmek konusunda da umudum hiç kalmadı artık.. Çok zor durum..

hocam sen böyle düşünüyorsun bak ne kadar iyi niyetlisin şimdi bak gör en fazla 1 aya onun yeni biriyle başlamış olduğunu görürsün. inanılmaz bir rahatlık var bu kızlarda.

biz ayrıldıktan sonraki gün bütün kız arkadaşlarını eve toplayıp son ses müzik açıp parti yapmışlardı ( aynı binada kalıyoruz her gün görmek çok kötü )

sonra bunun acaba ne yapıyor diye düşünmesi var. takip ediyorsun whatsapptan faceden manyakça. sil hocam heryerden sil, ben yapamadım sonra bi baktım bi gün beni heryerden engellemiş

keşke ben yapsaydım önceden dedim ama geç kalmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3. Yıldız Yolda -- 20 Temmuz 2015; 0:36:12 >

• Bizde 1.5 yıldır çıkıyoruz, hataları var affediyorum bir daha yapma diyorum yine yapıyor, bitirmeyede kıyamıyorum, 1 gün ayrı kalalım deliriyorum nasıl dayancam ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çükütüs

Bizde 1.5 yıldır çıkıyoruz, hataları var affediyorum bir daha yapma diyorum yine yapıyor, bitirmeyede kıyamıyorum, 1 gün ayrı kalalım deliriyorum nasıl dayancam ki?

Sen benden daha dayanıklısın hocam o zaman, ben artık affedemiyordum,töleransım kalmamıştı,alttan alamıyordum artık.. En büyük problem de buydu. Kız her zaman aynıydı ama ben çaba sarfetmeyince affetmeyince yürümedi
  • Öyle olmayacağını biliyorum, onu en azından bu kadar süredir tanıyorum ve bu durumun onun için benden çok zor olduğunu benden çok daha fazla acı çektiğini de biliyorum.. Hala sosyal medya vb. den üzgün olduğunu özlediğini yazıyor ve arkadaşlarıma beni soruyor nasılım iyimiyim diye..
  • quote:

Öyle olmayacağını biliyorum, onu en azından bu kadar süredir tanıyorum ve bu durumun onun için benden çok zor olduğunu benden çok daha fazla acı çektiğini de biliyorum.. Hala sosyal medya vb. den üzgün olduğunu özlediğini yazıyor ve arkadaşlarıma beni soruyor nasılım iyimiyim diye..

ben de öyle sanıyordum ama değilmiş
  • İlk başta herşey toz pembe gözükür ama birbirini tanıdıkça anlaşamamakta çok normal tabi.her insan uyum sağlıycak diye bişey yok.anlaşamayınca ayrılmayıda bilmek gerek.tabi biz malum yokluk çektiğimizden kızın etrafında pervane oluyoz sonra kız gidince beyler terketti allah belasını yedeğe atmış bilmemne.tanıştığımız her kıza can yeleği gibi sarılırsak sonuç hüsran

• böyle şeyler çok umrumda olmaz ancak sözlerinde durmayan ve sana batan kızla sonunun ne olacağını söyleyeyim bir gün önce ankarada şirketteyken karımın izmitte bldugu erkeklerle grupp sex yaptığını öğrendim . ben senin yaptıgını yapmadım bitirmedim sen sakın olaki tükürdüğünü yalama. şimdi aptal aptal düşünüyorum iki gündür dönsem ne yapacağım diye . bak sana verebileceğim tek tavsiye kızın yüzüne dahi bakma tekrar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.