Şimdi Ara

1.4i S Civic Araç Sorgulama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar honda civic almak istiyorum ancak şuan için maddi durumum 14 veya 15 lira arası biliyorum bu paralara pek düzgün araç yok ancak bir kaç tane araç var bu araç hoşuma gitti araç sahibiyle konuştuk şunları söyledi ; benzin deposunun oldugu camurlukta işlem var , ön arka tampon boyanmıs ve sanruf orjinal degilmiş dedi. Ben fazla anlamam etmem dedi arabadan bildiklerimi söylüyorum sana dedi... Ancak sanki sunroof bana orjinalmiş gibi geldi sizler iyi bilirsiniz yardımcı olurmusunuz aracı tavsiye edermisiniz... :) Şimdiden Teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-hayat-onda-simdiden-hayirli-olsun-117725210/detay/

• IIIM3 kullanıcısına yanıt
    foruma gel foruma bizi takan yok iyi forumlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIIM3

slm mrb arabayı sorgulatın dediklerinin dışında bişiy yoksa 15 e alın 1,4 lerin ederi bu zaten güvenlik paketli 1,6 ies 2000 modelliler 17 18 arası zaten ,bende de 2005 vtec 2 var ,yanlız sanruf olayı biraz sakat sonradan mı yapılmış ve yapıldıysa nerde ? orjinalse sorun yok , bakımları düzenli yapılmış mı ,triger zamanında degişmiş mi vs ögrenmeye çalışın ama göz kararı 15 eder
  • Sunroof orjinal değil benim tahminimce orjinal sunrooflu civic vardı ordan biliyorum.Honda her gecen gun zamlaniyor 90.000'de orjinal değişensiz aracı arkadasım 15'e satmıştı zamanında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal olsa ne olacakki o yaşta yapmayın arkadaşlar o yaştaki araçya orjinallik aramak pek doğru olmaz değişen olup olmadığını kontrol ettirin sanayiye götürün güzel bir ustaya baktırın tamamdır...Kolay gelsin şimdiden....
  • ilginiz için sağolun :) Araçta sunroof bir önceki sahibi yaptırmış sonradan, bakımlar olarak konuşmadım ancak aracın ön ve arka tamponunu boyatmış arkadaş ve önceki değişen boyananı bilmiyormuş :) belki bu yaşta olur diyorsunuz ama bende 91 model jetta mk2 vardı 2009 gümrük girişli sadece 2 parça boya vardı fıstık yeşili döşemeler oturulmamış sanki :) o yüzden insan birazda temiz arıyor
  • quote:

ilginiz için sağolun :) Araçta sunroof bir önceki sahibi yaptırmış sonradan, bakımlar olarak konuşmadım ancak aracın ön ve arka tamponunu boyatmış arkadaş ve önceki değişen boyananı bilmiyormuş :) belki bu yaşta olur diyorsunuz ama bende 91 model jetta mk2 vardı 2009 gümrük girişli sadece 2 parça boya vardı fıstık yeşili döşemeler oturulmamış sanki :) o yüzden insan birazda temiz arıyor

kardeşim tamponlar boyadan yapılmaz biraz ağzından laf al bakımlarını düzenli yaptıran birimi trigeri zamanında degiştimi yeter 15 bin e hyrlı olsun ama yerinde olsam net bilgi alamadığımdan her yerini bi gösterir (50 tl ) ,ondan sonra dedidginden başka bişiy çıkmazsa 15 e alırdım ,hondalar mekanik araba kolay kolay hiç bi şekilde yolda bırakmaz ve reabeti çok bu arabların

• quote:

alınma hemen kardeş, araştırıyoruz önceden

şimdi....sunruf olayı çok kritik, bu arAÇ BÜYÜK OLASILIKLA TAKLA ATMIŞ
    SUNROOF PATLAMIŞ VEYA TAVAN PATLAMIş YERİNE SUNROOF KOYMUŞLAR
    sakın alma bu araç iflah olmaz , seni duman eder
    benden söylemesi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.