Şimdi Ara

1.4 TSI FR Leon vs. 1.4 TSI Highline Golf (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
3
Favori
8.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Aracınız hayırlı olsun.

Zaten sizin leon alacağınızı bilenlerdenim.

Pişman olacağınızı sanmıyorum.

Daha sonra izlenimlerinizi dört gözle bekliyorum.

Not : 18" icin gerek yok sanki ülkemiz yol kalitesini dikkate alırsak.

Bayağı bir mesaj trafiğimiz oldu, sonunda mantıklı olanı tercih ettim. 18 jant konusunda size katılıyorum ama yaşıyor olduğum konumdaki yolların çok da sıkıntılı olmaması, fazla uzun yol yapmamam ve görüntü faktörünü de düşünürsek almazsam içimde ukte olarak kalacaktı.

Herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ediyorum. Araç gelince tabii ki de görüşlerimi aktaracak ve fotoğraf ekleyeceğim.

• leon fr doğru bir tercih olur,hatta 2012 leon fr bile golfe göre daha doğru bir tercih olur 43000 tl lik fiyatıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mordeaur

helal valla,2. el muhabbeti açıp leon almışsın.
    Tebrik ederim,iyi tercih.
    Hayırlı uğurlu olsun,Allah kaza bela vermesin.
  • Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileği. Arabayı teslim alınca fotoğraf ve izlenimlerinizi bekliyoruz.
  • ©Mr.Power, @shadowgeist

İyi dilekleriniz için teşekkürler.

2 ay bir an önce geçer de, incelemeyi yapabilirim inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mordear
    işine karışmak aklını bulandırmak istemem tabiki ama leon hiç resimlerde göründüğü gibi değil umarım gidip canlı olarak görmüşündür önceden..

buarada leon navigasyon bence 1.600 tl çok fazla(markası ney bilmiyorum ama hiç kaliteli bişey değil) mesela bundan vazgeçebilirsin bu fiyata araştırma ile oraya daha uygun ve daha kullanışlı başka ekran alabilirsin bence 1.600 tl verip dvd vs. oynatmaması kötü..

son olarak golf evet bende tipini hiç begenmedim ama işçilik ve kalitede gerçekten leonla arasında baya fark var

eğer herşeyi göze alıp verdiysen siparişini bizede hayırlı olsun demek düşer:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

mordear
    işine karışmak aklını bulandırmak istemem tabiki ama leon hiç resimlerde göründüğü gibi değil umarım gidip canlı olarak görmüşündür önceden..

buarada leon navigasyon bence 1.600 tl çok fazla(markası ney bilmiyorum ama hiç kaliteli bişey değil) mesela bundan vazgeçebilirsin bu fiyata araştırma ile oraya daha uygun ve daha kullanışlı başka ekran alabilirsin bence 1.600 tl verip dvd vs. oynatmaması kötü..

son olarak golf evet bende tipini hiç begenmedim ama işçilik ve kalitede gerçekten leonla arasında baya fark var

Navigasyonla birlikte renkli yol bilgisayari da geliyor. Golfle alayim deseniz, bi 400 lira da ona gidiyor. Sadece buyuk ekran aldigimi varsaysam o 650 lira, buna 400 liraya renkli yol bilgisayari da ekleyelim desek 1050 lira. 550 lira icin dahili navigasyondan vazgecmek istemedim.

Uzun süredir aklimdaydi, ne yapsam ne etsem de golfü içime sindiremedim. Daha güçlü motor, ledler, sunroof, 18 jant vs. derken leon cok yakisikli duruyor. Fr islemeleriyle ici de bir o kadar guzel bence. Artik siparisi gectim, kafamda rahat. İyi dilekleriniz icin tesekkurler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

mordear

Navigasyonla birlikte renkli yol bilgisayari da geliyor. Golfle alayim deseniz, bi 400 lira da ona gidiyor. Sadece buyuk ekran aldigimi varsaysam o 650 lira, buna 400 liraya renkli yol bilgisayari da ekleyelim desek 1050 lira. 550 lira icin dahili navigasyondan vazgecmek istemedim.

Uzun süredir aklimdaydi, ne yapsam ne etsem de golfü içime sindiremedim. Daha güçlü motor, ledler, sunroof, 18 jant vs. derken leon cok yakisikli duruyor. Fr islemeleriyle ici de bir o kadar guzel bence. Artik siparisi gectim, kafamda rahat. İyi dilekleriniz icin tesekkurler.

hayırlı olsun bu saatten sonra söylenecek söz yok zaten:D

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

helal valla,2. el muhabbeti açıp leon almışsın.
    Tebrik ederim,iyi tercih.
    Hayırlı uğurlu olsun,Allah kaza bela vermesin.

aslında pekte açmış sayılmazdı özellikle belirtmişti ikinci eli önemsemiyorum diye
  • Allah kaza bela vermesin hayırlı uğurlu olsun, fuarda çok beğenmiştim ancak düşünmek istesem de Edremit körfezinde servisi vb yok..
  • Çok güzel çok şık bir araç almissiniz gule gule binin insanin icine sinene binmesi en guzeli, fr fotograflariyla konuya renk katmanizi da bekliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirlisi olsun kazasiz belasiz kullanin uzun zamadir sizi takip ediyordum dogru bir karar vermissiniz beni beklemek urkutuyor.

• Hayırlı olsun çok güzel bir araç sipariş etmişsiniz..Darısı bizlere :)
  • Hayırlı olsun hocam güzel tercih olmuş. Bende olsam sanırım tercihim leon olurdu
  • Herkese çok teşekkür ediyorum, daha iyileri sizin olur inşallah. Gerçekten de içime sinen ve beni her anlamda tatmin edecek bir araç aldığımı düşünüyorum.

@plantamax'ın da dediği gibi, bu konularda biraz da iç sesi dinlemek önemli.
  • Hayırlı olsun, donanım eklettiğiniz için mi teslim uzuyor? yoksa hepsi için mi sıra var?
  • Bende 1.4 TSI FR leon almak istiyorum ama yakıt verisi ne kadar doğru acaba.Şehir içi 6.4 diyor ama 9-10 lt yakar bence.act olsa iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reco_83

Bende 1.4 TSI FR leon almak istiyorum ama yakıt verisi ne kadar doğru acaba.Şehir içi 6.4 diyor ama 9-10 lt yakar bence.act olsa iyiydi.

Fabrika verilerine neden inanmıyorsunuz ki ? VAG grubu araçların verileri genelde tutuyor . Örneğin benim Fabia'nın fabrika verisi 7.3 lt, 7-7,5 lt tüketiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: enpisagor

Hayırlı olsun, donanım eklettiğiniz için mi teslim uzuyor? yoksa hepsi için mi sıra var?

Sıra olduğundan değil, donanım istediğim için bekliyorum. Bu arada avek 6 tane opsiyonlu fr sipariş etmiş. 18 jant, 5.8 ekran, fr plus paketli vs. benim aracım da onlarla birlikte gelecek. Arayıp araç içeriklerini öğrenebilirsiniz, belki içinize sinen bir araç sipariş etmişlerdir.

quote:

Orijinalden alıntı: reco_83

Bende 1.4 TSI FR leon almak istiyorum ama yakıt verisi ne kadar doğru acaba.Şehir içi 6.4 diyor ama 9-10 lt yakar bence.act olsa iyiydi.

Vag grubu araçlar genelde fabrika verilerini tutturuyor. Üstüne 1.4 tsi motorlar tamamı ile elden geçtiğinden; golf forumunda da görebileceğiniz üzere tüketimler oldukça başarılı. Bu arada bilmeme olasılığınıza karşı belirteyim; 1.4 140 sadece turbo beslemeli, supercharger yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mordeaur -- 3 Mart 2013; 23:33:42 >

• Hayırlı olsun kazasız belasız mutlu günlerde kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.