Şimdi Ara

1-31 Mart Gittigidiyor axess 500-50 / 1000-100 chippara kampanyası (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
20
Favori
43.182
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

68 olmuş. alsak mı :)
    durduğun kabahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neolayım

Uyanıklar şimdi de %6 indirim demişler %10 dan aşağısı kurtarmaz lazım değilse bekleyebilirsiniz ayrıca iki firma aynı anda indirim yapmış
    %10 zaten şuanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagles2

%10 zaten şuanda

Alıntıları Göster
    Biri %7diğer firma %10 demiş aynı ürün:)

• quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Mayısa erteleme kampanyası var. Kampanya kapsamında otomatik erteledi.
    erteleme kampanyasına falan katılmak gerekiyor mu erteleme hakkında bilgi nereden alabiliriz link vs varmı
  • Süt sağamayıpta kayıt açan arkadaş vardı ne oldu sonuç alabildimi ? Sorun neymiş
  • bayrakdar kullanıcısına yanıt
    kişiye özel. axess mobilde gözüküyor sizde varsa.
  • Gittigidiyor kampanyasindan kazanmis oldugunuz 100.00 chip-para kartiniza yuklenmistir. Chip-paranizi 15 Nisan 2019 tarihine kadar kullanabilirsiniz. B002

• 2.5 litrede litresi 241 e geliyor fazla değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gulyunus

Kampanyaya alışverişi yapmadan iki gün önce katıldım arkadaşlar. Her şey normal, ama yatmadı puan, dönem içi işlemlerde de görünüyor alışveriş. Şikayet kaydı oluşturdum, iki gün içinde bakıcaklarmış. Anlaşılamayan birşey oldu ama, hayırlısı bakalım
    Hocam ne oldu çözüldümü sorun ?
  • Sıkıntı yok işlem tamam 1169'dan atladim trene

• Kampanya şartlarında değişiklik mi oldu acaba ? Malum bölümlerde geçerli değildir yazıyor mobilde ama anlamadım.
  • Operasyon başarılı arkadaşlar, bakalım taksit olacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: 4KiLL!

Kampanya şartlarında değişiklik mi oldu acaba ? Malum bölümlerde geçerli değildir yazıyor mobilde ama anlamadım.
    Yazsin hocam boşverin:)

• 1075 e çıkardı, 389 kişi almış

• Oktaymese O kullanıcısına yanıt
    395 oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • T ve H ile başlayan iki firma da burayı takip ediyor. Fiyatları birlikte ayarlıyorlar. Mesela aynı ürünler arasında 1 TL gibi fark var. İndirim yapmadan önce yani bu sabaha kadar ikisinde de yüksek fiyat vardı birden düşürdüler. Hatta aynı ürünü biri sözde %7 ile diğeri de %9 ile aynı fiyata satıyordu. Gündüz bu hususta mesaj yazınca şimdi ikisi de aynı ürünlerde aynı yüzdelik % dilimlerde indirim yapmışlar. Normal de t firması her zaman uygun olurdu. Ama Mart ayında da gittigidiyor a axess kampanyası gelince bu iki firma aynı anda fiyat şişirdi. İşin özü eskiden puanın yarısını satıcı diğer yarısını da müşteri kazanıyordu. Mevcut fiyatlar ile satıcıların bize kalan puanlara da göz diktikeri gayet açık. Bu iki satıcının nisan ayında nasıl eski fiyatlara döneceklerini hep birlikte göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neolayım -- 12 Mart 2019; 23:24:30 >
  • Neolayım N kullanıcısına yanıt
    Onlara sorsan gg suçlu komisyonları yükseltiyor derler,gg ye sorsan bizim oranımız belli satıcılar suçlu der.Benim anladığım yüksek fiyattan alan alıcılar suçlu burada,bu uyanıkları destekliyip cesaretlendiriyorlar çünkü

• millet aç ... karın olmayan şeyi neden alırsın ki .. ben bugün de almadım. çünkü ederi 1060 dı. 10 tl için bile olsa almayacağım. saten 2 kartın alışverişini başka işlerde kullandım gayet de karlı oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

millet aç ... karın olmayan şeyi neden alırsın ki .. ben bugün de almadım. çünkü ederi 1060 dı. 10 tl için bile olsa almayacağım. saten 2 kartın alışverişini başka işlerde kullandım gayet de karlı oldu.
    Önce uslubunuzu düzeltin.
    Mayısa erteleme kampanyasi var hesap kesim tarihin ayın 1i yani ben ödemeyi haziran 11de yapacağım o zamana kadar satma zorunlulugum yok ve yukselecegine inandığım için aldım herkesin kendi tercihi saygılı olun lütfen

• 1060 a düşene kadar beklemek lazım.
    Düşmezse de onlar bilir.
    Başka kartların AG için çok çok daha iyi kampanyası var:
    2 kampanya var en azından benim bildiğim bankolar ve tıp bayramı!!

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.