Şimdi Ara

1.2 - 1.4 polo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba iyi akşamlar şimdilik sadece polo araç bakıyoruz arkadaş çevreme sorduğum da 1.2 çekmez alma falan fistan ve beynimi bulandırdılar yani şöyle 5.viteste araç yokuşu çıkmazmış ne yapayım çıkmıyor diye almayalım mı bu aracı.

Aradığım model 2012 - 2013 modeline bakıyorum 100bin km üstü alsam sorun yaşarmıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.2 alma. enaz 1.4 olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Imkanin varsa 1.2 tsi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende 2013 model 1.2 tdi Polo var çekişi iyi.Kendin test etmen lazım.Herkes bir şey söyler.Benzinliyi bilmiyorum hiç denemedim ama yakıt tüketiminin 1.2 dizele göre yüksek olduğu söyleniyor.Ayrıca bendeki aracın vergisi 1.4 lere göre 400 TL daha düşük.400 TL ile de 3-4 aylık yakıt bedava geliyor.
  • Golf olsa neyse de polo'da 1.2 tsi yeterli olur gibi. Yinede deneme sürüşüne katılmakta fayda var.

• Polo 6R'da 3 tane 1.2 motor var. 1.2 TDI,1.2 TSI ve 1.2 atmosferik olarak 3'e ayrılıyor.1.2 atmosferik almayın.
  • arkadaşımda 2011 1.2 tsi var. dizelini bilemem ama 1.2 tsi 100 km ye kadar çok atik yapılmış. kullanımıma göre araç şehiriçi için dizayn edilmiş. yani 100km ye kadar çıkışları ve gidişi çok iyi ama 100 den sonra çok hantallaşıyor. ben seni şehiriçi her türlü yolda getirir götürürüm ama uzun yolda fazla basma diyor araç. yani 100e kadar seri. 100 den snra hantal bi araç. 3-4 kişi bindiğimizde çekişi 1,2 ye yeter. tabi baştada dediğim gibi şehiriçi aracı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 15 Mayıs 2016; 3:50:04 >
  • Hocam tsi olduğundan emin misin? Düz 1.2 olmasın o araç.
  • 2011 de 1.2 tsi yoktu poloda, 1.2 atmosferiktir o.

• Doğru hocam atmosferik. 1.2 atmosferik yazacağıma, vw olduğu için otomatikman TSI yazmışım. Dediklerim 1.2 atmosferik için geçerli.

• 1.2 sıkıntı 1.4 eh işte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.